Wiadomości Zamknięte testy beta, nowa baza danych i nie tylko

Wydaje się, że w tych dniach czas po prostu ucieka. Częściowo dlatego, że kryptowaluty poruszają się błyskawicznie, ale także każdego dnia w biurze CoinFi było tłoczno.

Sierpień nie był wyjątkiem!

Wiadomości CoinFi Zamknięte testy beta

Pod koniec lipca udostępniliśmy CoinFi News niewielkiej liczbie wczesnych beta testerów.

Od tego czasu zbieramy opinie użytkowników, przeprowadzając wywiady 1 na 1, nadawanie priorytetów żądaniom funkcji, i odpowiednie ulepszenie produktu.

Chociaż codziennie otrzymujemy prośby i sugestie dotyczące funkcji, bezpośrednia rozmowa z naszymi użytkownikami jest kluczową częścią cyklu rozwoju produktu.

W sierpniu przeprowadziliśmy obszerne rozmowy 1 na 1 z 22 użytkownikami. Niektóre z tych wywiadów dotyczyły testów użyteczności, ale chcieliśmy również porozmawiać z użytkownikami CoinFi i lepiej zrozumieć, jak obecnie handlujesz kryptowalutami.

Najważniejsze cechy korzystania z CoinFi News dla uczestników to 1) posiadanie jednego miejsca docelowego, w którym można uzyskać ważne wiadomości, 2) intuicyjny układ do przeglądania i czytania wiadomości o kryptowalutach oraz 3) filtrowanie, które ułatwia znajdowanie wiadomości na temat projekty i tematy, na których Ci zależy.

Oczywiście były też lowlights. Niektórzy z was chcieli, abyśmy ujawniali tylko poruszające wiadomości (funkcja, nad którą wciąż pracujemy). Zasugerowałeś również szereg ulepszeń UX, takich jak dodanie funkcji nieprzeczytanych / przeczytanych, zwiększenie funkcjonalności wykresów cen, dodanie komponentu społecznościowego, zwiększenie szybkości ładowania i więcej.

Bierzemy pod uwagę Twoją opinię, ponieważ nadal ulepszamy Wiadomości CoinFi i nasze nadchodzące produkty, i nie możemy się doczekać, aby poznać Twoją opinię na temat nowych funkcji, które pojawią się w najbliższej przyszłości..

Zostawiamy Wam kilka pozytywnych opinii od beta testerów CoinFi News:

1

6

7


We wrześniu zespół CoinFi News będzie nadal skupiał się na zamkniętych testach beta. Zależy nam na stworzeniu wysokiej jakości platformy i planujemy udostępnić produkt dopiero wtedy, gdy produkt będzie naprawdę gotowy do użytku publicznego.

Jeśli pomagałeś nam w testach beta CoinFi News, jesteśmy wdzięczni za opinie i sugestie. Jeśli nie masz jeszcze dostępu, bądź na bieżąco!

Nowa baza danych CoinFi: od 1971 monet i ICO do 6900 monet i ICO

Jeśli podążałeś za nami od czasu naszego ICO, wiesz, że była to podróż w górę iw dół. W pośpiechu, aby dostarczyć publicznie termin 6 kwietnia, publiczna wersja beta, którą udostępniliśmy, nie spełniła oczekiwań, ani Twoich, ani naszych.

Od tego czasu rozbudowaliśmy nasz zespół ds. Danych. Wraz z nowym naukowcem i inżynierem danych, który dołączy do nas tego lata na pełny etat, zespół danych CoinFi liczy teraz czterech pełnoetatowych członków zespołu. Ciężko pracowali, aby zbudować solidną infrastrukturę danych w CoinFi.

Teraz będziesz mógł odkrywać wszystko od nowa 6900 monet i ICO w bazie danych CoinFi z dokładnymi danymi, które są codziennie aktualizowane i sprawdzane pod kątem jakości, w porównaniu z 1971 monetami i ICO, które mieliśmy wcześniej.

Przeszukujemy sieć w wielu publicznych źródłach danych i używamy inteligentnych algorytmów dopasowywania, aby rozpoznać tę samą monetę w wielu zasobach. Ponadto prowadzimy automatyczną ocenę jakości naszych danych i mamy moderatorów, którzy są odpowiedzialni za utrzymanie jakości danych.

Tak powinna wyglądać baza danych CoinFi od samego początku.

Główne różnice między poprzednią a nową bazą danych

Obecna baza danych jest prawdopodobnie najobszerniejszą bazą kryptowalut dostępną na rynku, obejmującą około 6900 monet i ICO. Ta liczba rośnie każdego dnia.

Dane na każdej stronie monet są dokładniejsze i bardziej wyczerpujące.

Użyjmy 0x jako przykładu, aby zobaczyć różnicę wizualną.

Stara strona z monetami 0x na CoinFi

0x stara strona z monetami

Nowa strona z monetami 0x w CoinFi

0x strona z monetami nowa

W krótkim okresie możesz nie zauważyć żadnych większych zmian na platformie. Ale jeśli zaczniesz szukać pojedynczych monet, zobaczysz, że baza danych jest o wiele bardziej wszechstronna.

Zobaczysz również pierwszą iterację naszych zaawansowanych metryk tokenów wyświetlanych na wielu stronach tokenów ERC-20. Możesz sprawdzić nowa strona 0x i przekonaj się samemu o nowych danych w działaniu. Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy z danymi, po prostu naciśnij Zgłoś błąd przycisk w prawym dolnym rogu każdej strony.

To tylko kolejny krok we właściwym kierunku dla CoinFi. Zespół produktu pracuje nad przekształceniem naszych danych w przydatne wskaźniki i sygnały, które użytkownicy CoinFi mogą wykorzystać, aby odkryć zyskowne możliwości handlowe.

CoinFi w centrum uwagi

W sierpniu CEO CoinFi, Timothy Tam, dwukrotnie podzielił się z Bloombergiem swoimi przemyśleniami na temat ostatnich ruchów na rynku w ciągu dwóch tygodni. Nadchodząca publikacja kryptograficzna ThirtyK również zrobiła dogłębny profil na Tim i CoinFi.

Będziemy nadal dążyć do zwiększenia widoczności CoinFi w miarę wprowadzania nowych funkcji produktu. Po więcej informacji, sprawdź naszą stronę prasową.

Zrzut ekranu 2018 08 30 o godzinie 11.11.01

We wrześniu Tim ponownie wyruszy w trasę i odwiedzi Koreę i Wietnam. Będzie przemawiał na:

Ponadto nasz CTO Han Chang wyjdzie zza komputera, aby przemówić ETHIS, szczyt branżowy Ethereum w Hongkongu, wraz z innymi technologami blockchain, takimi jak Vitalik Buterin, Loi Luu itp.

Nie możemy się doczekać nadchodzących wydarzeń. Jeśli jesteś w pobliżu, nie wstydź się, przyjdź i przywitaj się!

Token COFI został wystawiony w Kyber Network

Na początku sierpnia token COFI był oficjalnie notowany na Kyber Network, zdecentralizowana sieć płynności, która umożliwia bezproblemową wymianę różnych tokenów na wielu platformach.

Kyber Network to nie tylko kolejna giełda, to platforma płatności tokenami, która rozwiązuje kluczowy problem dla ekosystemu tokenów. Kyber umożliwia dostawcom przyjmowanie płatności w handlu elektronicznym w różnych tokenach, ale wypłacanie ich w wybranym przez nich tokenie jest przełomem w technologii płatności tokenami, którą CoinFi wdroży w naszym narzędziu do obstawiania tokenów.

Więcej szczegółów na temat wpisu omówiliśmy w naszym informacja prasowa tutaj.

Comiesięczne AMA z zespołem Core CoinFi

W zeszłym miesiącu rozpoczęliśmy comiesięczne AMA na Reddicie, aby odpowiedzieć na niektóre pytania naszej społeczności. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi na sierpniowe AMA.

miesięczne AMA

Wrześniowe AMA jest już dostępne na Reddicie i na nie odpowiemy 10 najczęściej wybieranych przez społeczność pytań (przez upvotes) do 8 września 2018 r. HKT. Więc odpal swoje pytania.

Oto jak to działa.

Jeśli masz pytanie, które chciałbyś zadać zespołowi CoinFi, po prostu opublikuj je w obszarze komentarzy.

Możesz zadawać wiele pytań.

Po prostu oddziel każde pytanie innym komentarzem. Po tygodniu odpowiemy na 10 pytań, które otrzymały najwięcej głosów od społeczności.

Końcowe przemyślenia

W naszych wywiadach z użytkownikami wskazałeś, że to, co najbardziej zależy Ci na projektach, w które zainwestowałeś, to przestrzeganie planu działania, adopcja w świecie rzeczywistym, rzeczywiste partnerstwa oferujące wartość biznesową oraz notowanie na dużych giełdach..

Słyszymy Cię głośno i wyraźnie. Naszym jedynym celem jako zespołu w tej chwili jest zbudowanie produktu, który służy inwestorom kryptowalutowym takim jak Ty.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebna jest platforma taka jak CoinFi, i to właśnie od Was nieustannie słyszeliśmy podczas naszych wywiadów z użytkownikami. Zbliżając się do końca trzeciego kwartału, z niecierpliwością czekamy na dostarczenie funkcji, które wykorzystają nasze dane, aby pomóc Ci odkryć przydatne możliwości handlowe, nawet podczas bessy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector