4 powody, dla których hazard z kryptowalutą jest lepszy niż Fiat

Jest tak wiele powodów, dla których hazard kryptowalutowy jest lepszy niż używanie tradycyjnej waluty fiducjarnej. Mimo że kryptowaluta i blockchain to takie nowe technologie (obie mają zaledwie 11 lat), najlepsze jest to, że istnieje tak wiele opcji hazardu z Bitcoinem i tym podobnymi, że gracze nie mogą nie zwiększać szans na przyjście na dłuższą metę i pokonując przyjazne dla kryptowalut kasyna.

Przeczytaj to odliczanie, wymieniając wszystkie przyczyny. Po wykonaniu tej czynności stanie się jasne, dlaczego hazard jest drugim najpopularniejszym przypadkiem użycia kryptowaluty poza przetwarzaniem płatności peer-to-peer.

Nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznych dostawców płatności

Głównym powodem, dla którego puryści kryptowalut używają Bitcoin i innych altcoinów, jest to, że nie ma centralnego organu, który mówi użytkownikom, co mogą, a czego nie mogą zrobić ze swoją wartością pieniężną. Wszystko jest rządzone przez blockchain. Technologia Blockchain umożliwia ułatwienie wszystkich interakcji w sposób pozbawiony zaufania iw pełni zdecentralizowany.

Oznacza to, że bukmacherzy i strony hazardowe nie muszą płacić opłat za usługi takie jak Visa, Mastercard, Paypal czy Skrill. Oznacza to nawet dalsze umożliwianie tym stronom unikania gniewu rządów, co robią już nawet największe uznane platformy bukmacherskie, takie jak Bodog, odkąd hazard online stał się popularny w latach 90. Najważniejsze jest to, że używanie Bitcoin do przyjmowania zakładów jest dobre dla biznesu.

Jest to również dobre dla graczy. Pomyśl o tym. Grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. Jeśli witryna bukmacherska może zaoszczędzić pieniądze na opłatach transakcyjnych i zadaniach administracyjnych związanych z zadowalaniem agencji rządowych, oszczędności te mogą zostać przekazane graczom w postaci lepszych kursów i lepszych promocji.

Więcej prywatności dla firm i użytkowników

Bitcoin jest nie tylko dobry do ułatwiania transakcji bez zaufania, ale jest dobrym sposobem na zachowanie wyższego stopnia anonimowości. Chociaż korzystanie z Bitcoin nie gwarantuje użytkownikom, że pozostaną w 100% anonimowi, istnieje wiele innych kryptowalut, które weszły do ​​gry o prywatność w ciągu ostatnich 10 lat i są dosłownie w pełni anonimowe.

Lista przyjaznych dla kryptowalut witryn hazardowych, które umożliwiają użytkownikom rejestrację, wpłatę i wypłatę wygranych bez konieczności ujawniania swojego prawdziwego imienia i nazwiska lub podania danych identyfikacyjnych, szybko rośnie. Oznacza to również, że witryny hazardowe mogą, ale nie muszą, zgłaszać rządom szczegóły dotyczące ich transakcji biznesowych. Chociaż niekoniecznie zapewnia to bezpośrednie korzyści graczom, pośrednią korzyścią jest to, że firmy hazardowe są teraz wysoce zmotywowane do uszczęśliwiania użytkowników, aby mogli nadal zarabiać pieniądze, nawet jeśli zyski mają postać cyfrową. waluta.

Lepsze kursy i promocje

Jak wspomniano, witryny hazardowe z kryptowalutami przekazują użytkownikom pieniądze, które oszczędzają na kosztach administracyjnych, oferując lepsze kursy. Dobry przykład można znaleźć w świecie bukmacherów. Na przykład tradycyjny bukmacher fiat Pinnacle jest znany z tego, że stara się pozyskiwać klientów, oferując im lepsze szanse na zakłady sportowe niż ich tradycyjni konkurenci (w tym witryny hazardowe online, takie jak Bodog, ale także tradycyjne książki w Las Vegas).

Chociaż nie wszystkie strony bukmacherskie przyjazne dla Bitcoinów mogą pokonać szanse Pinnacle, strony takie jak Betcoin.ag i Nitrogen Sports będą regularnie oferować lepsze kursy na co najmniej kilka gier dziennie. Ostry obstawiający mogą z łatwością ujawnić je dla zysku. Promocje w sferze zakładów Bitcoin są podobnie bardziej konkurencyjne z tych samych powodów.

Kasyna bezdomne / zakłady peer-to-peer

Nawet najbystrzejsi gracze Bitcoin w BGG prawdopodobnie nie mają jeszcze wiedzy na temat rynków predykcyjnych. Rynki predykcyjne umożliwiają innym graczom tworzenie własnych zakładów i kursów. Z technicznego punktu widzenia nie jest to jeszcze takie łatwe, ale większość hazardzistów, którzy są na tyle głodni, by zarabiać pieniądze, będzie chciała to rozgryźć. Ten pomysł całkowicie eliminuje pośredników. Choć brzmi to jak szalony i nowy pomysł, tak nie jest.

W początkach istnienia tradycyjnych kasyn, przeciętny poziom kasyna był znacznie mniejszy niż obecnie. Skupiono się na zapewnieniu graczom miejsca do gromadzenia się i obstawiania przeciwko sobie nawzajem. Zakłady bukmacherskie po prostu nie były tak złe w tamtych czasach, jak są dzisiaj. Technologia Blockchain i rynki predykcyjne to zmieniają.


Niektórzy bardzo sprytni operatorzy również wykorzystują rynki predykcyjne do tworzenia kasyn bez domów. Kasyna bez domów zarabiają na opłatach transakcyjnych, a nie na kursach zakładów. Daje to graczom znacznie większe szanse na wygraną. Tworzy również poczucie wspólnoty, ponieważ gracze mogą skupić się na konkurowaniu ze sobą, zamiast konkurować ze złym domem.

Z tych wszystkich powodów warto zdecydować się na obstawianie bitcoinów. Ci, którzy już zagłębiają się w grę, mogą naprawdę przenieść sprawy na wyższy poziom, eksplorując hazard za pomocą witryn bukmacherskich zawierających wyłącznie kryptowaluty (tj. Wykraczających poza Bodog, 5Dimes itp.), Rynków predykcyjnych i kasyn blockchain bez domów.

W końcu hazard kryptowalutowy może oznaczać większy zysk, który trafi do Ciebie, a nie tylko do domu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector