5 najlepszych witryn pokerowych Bitcoin do gry podczas koronawirusa

Ponieważ liczba przypadków koronawirusa na całym świecie oficjalnie dotyka ponad 1 milion osób, prawdopodobnie wielu czytelników BTGG po prostu błaga o odwrócenie uwagi od tego, co się teraz dzieje.

Jednym ze sposobów na złagodzenie niepokoju jest uderzenie w stoły pokerowe i próba podwojenia tego Bitcoina. W czasach, gdy wszyscy szukają spokoju, bezpieczeństwa i możliwości znalezienia się po lepszej stronie trudnej sytuacji, dla zabicia czasu sensowne jest tylko granie na najbardziej zaufanych stronach pokerowych Bitcoin..

Przyjrzyjmy się pięciu najpopularniejszym witrynom internetowym i zobaczmy, którzy operatorzy oferują graczom w pokera najlepsze korzyści za ich Bitcoiny.

Ignition Poker

Ignition Poker ma dopiero czwarty rok istnienia. Staje się coraz bardziej popularny, ponieważ jest to platforma pokerowa Bitcoin, która akceptuje amerykańskich graczy. Nie na każdej platformie. Szybko staje się doskonałą alternatywą dla innych głównych graczy na scenie pokera online. Gracze, którzy chcą dodać dodatkowe 25% do swojego bankrolla, niekoniecznie muszą martwić się o wygraną przy stołach. Po prostu zdeponowanie Bitcoin lub Bitcoin Cash na koncie Ignition Poker zapewnia użytkownikom 25% bonus powitalny. To takie proste!

Ignition Poker umożliwia graczom anonimowe zasiadanie przy stole. Witryna oferuje bardzo hojne gwarancje turniejowe i jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, co oznacza, że ​​gracze mogą umieszczać swoje żetony na środku stołu z dowolnego miejsca przy użyciu dowolnego urządzenia.

Witryna oferuje wsparcie 24 siedem i chociaż kryptowaluta jest najlepszym sposobem na zdeponowanie środków, gracze mogą również korzystać z tradycyjnych metod, takich jak karty kredytowe, aby wejść do gry.

America’s Cardroom

America’s Cardroom jest jednym z najstarszych mężów stanu spośród wszystkich przeglądanych przez nas przyjaznych dla Bitcoin witryn pokerowych. Pamiętaj, że tylko dlatego, że poker room jest przyjazny dla Bitcoinów, nie oznacza, że ​​strona została wymyślona wyłącznie dla entuzjastów kryptowalut.

America’s Cardroom istnieje od 19 lat i oferuje ponad 1000 różnych gier. Większość innych witryn pokerowych, które reklamują się jako witryny przyjazne dla Bitcoinów, może zaspokajać potrzeby tylko zagorzałych entuzjastów blockchain, ale American Cardroom pierwotnie służyło znacznie szerszej publiczności i nadal to robi..

Fajną rzeczą w America’s Cardroom jest to, że strona akceptuje ponad 40 kryptowalut. Główną wadą jest to, że użytkownicy systemu Windows muszą pobierać oprogramowanie, aby się zalogować.

BetOnline i SB Poker

BetOnline / SB Poker zaczął dawać graczom w pokera online miejsce do gry w 2004 roku. Od tego czasu popularność strony internetowej wzrosła. BetOnline koncentruje się na zakładach sportowych, ale SB Poker jest platformą, która zapewnia wszystkie sale do gry w karty.

SB Poker jest dostępny w większości krajów, w tym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Australijczycy wydają się być dziwacznymi ludźmi na tej platformie (nie martw się, istnieje wiele innych opcji). SB Poker zaczęło akceptować tylko Bitcoin, ale teraz bierze DASH, Litecoin, Ethereum i Bitcoin Cash.

Minimalny depozyt i wypłata na SB Poker to zaledwie 20 $, a maksymalna wypłata to 10 000 $. Przetworzenie wypłaty zajmuje tylko 48 godzin.


Bodog Poker i Bovada Poker

Bodog i Bovada są własnością tych samych operatorów, więc sensowne jest łączenie ich w jedną całość. Pamiętaj, że Bovada Poker jest otwarty tylko dla Amerykanów, a Bodog Poker jest dostępny tylko dla Kanadyjczyków.

Obie strony są świetne dla początkujących, ponieważ minimalny wymagany depozyt na każdej z nich wynosi tylko 10 USD. Porozmawiaj o fundamentalnym sposobie wejścia do gry! Maksymalna wypłata to 9500 $, a maksymalny depozyt to 5000 $. Inne strony z pokerem Bitcoin mogą zezwalać na wyższe limity, ale dla większości graczy powyższe limity powinny wystarczyć. Gracze, którzy chcą grać przy stołach pokerowych o zaufanej marce, dobrze wypadliby z Bodog lub Bovada.

Intertops

Chociaż marka Intertops nie jest tak dobrze znana jak Bodog, podobnie jak ich konkurenci, Intertops zaczęło jako dominująca siła w świecie hazardu fiat i wskoczyło na modę Bitcoin kilka lat po pojawieniu się kryptowalut.

Intertops akceptuje tylko Bitcoiny, więc ci, którzy chcą używać alternatywnych monet, będą musieli szukać gdzie indziej.

Zaletą wyboru Intertops jest to, że jest dostępny dla graczy na całym świecie, z wyjątkiem Australii. To świetna platforma dla początkujących, ponieważ maksymalna kwota depozytu, jaką gracz może wpłacić, to 2500 USD. Chociaż miłośnicy pokera mogą postrzegać to jako wadę, dla gracza, który kocha gry gotówkowe, jest mniej prawdopodobne, że zostanie on prześladowany przez graczy z ogromnym kapitałem, którzy chcą zmiażdżyć konkurencję.

Tu jest! Pięć najpopularniejszych witryn pokerowych Bitcoin do sprawdzenia podczas tej pandemii koronawirusa. Każda z tych witryn oferuje wysoki stopień prywatności, możliwość rozpoczęcia od niskiego minimalnego depozytu oraz możliwość zasiadania przy stole pokerowym i zarabiania większej ilości Bitcoinów przy użyciu solidnej strategii pokerowej. Powodzenia w wybranym przez Ciebie pokoju pokerowym!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector