BitBet247 zapewnia rewolucyjne zakłady sportowe dla branży gier hazardowych Bitcoin

BitBet247

„Naszą misją jest zbudowanie silnej marki hazardowej, która cieszy się zaufaniem i wsparciem społeczności Bitcoin”.

Menedżer operacyjny Simon Bishop podzielił się z Bitcoin Gambling Guide planem swojego zespołu dotyczącym BitBet, nowatorskim Zakłady sportowe Bitcoin platforma uruchomiona w grudniu ubiegłego roku.

Cześć Simon. Czy możesz nam opowiedzieć historię i inspirację kryjącą się za BitBetem?

BITBET został zainspirowany dwoma kluczowymi osiągnięciami: przyjęciem inteligentnych urządzeń przenośnych i pojawieniem się walut cyfrowych, takich jak Bitcoin.

Zalety Bitcoin dla branży hazardowej są oczywiste, Bitcoin daje konsumentowi zakładającemu pełną elastyczność w uprawianiu hazardu z dowolnej jurysdykcji bez standardowych wymagań dotyczących identyfikacji lub używania kart kredytowych, do gry anonimowej oraz do natychmiastowego wpłacania i wypłacania środków.

BitBet247Kiedy zalety ekosystemu Bitcoin są dopasowane do konsumentów, którzy mają dostęp do naszego produktu w dowolnym miejscu i czasie dzięki responsywnemu rozwojowi strony internetowej i technologii smartfonów, masz atrakcyjną ofertę w obszarze zakładów.

Dostarczanie naszego produktu wyłącznie online w nieuregulowanym środowisku pozwala nam działać przy bardzo niskich kosztach, co możemy wykorzystać do stworzenia atrakcyjnej oferty, w której nasze kursy i nasze promocje mają wielką wartość dla klientów.

Najbardziej inspirującą rzeczą w pracy dla początkowej operacji zakładów Bitcoin jest swoboda wprowadzania innowacji i robienia rzeczy w inny sposób. Jestem przekonany, że najlepsze innowacje i pomysły w sektorze gier hazardowych w ciągu następnej dekady będą napędzane przez nowy rodzaj przedsiębiorców grających w kryptowalutę. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani wyzwaniem, jakim jest zapewnienie konsumentowi najlepszego możliwego produktu Bitcoin i nie możemy się doczekać, aby odegrać naszą rolę w innowacyjnym i konkurencyjnym środowisku stworzonym przez połączenie hazardu i Bitcoin.

Co sprawia, że ​​Twój biznes jest jedyny w swoim rodzaju i przyjemny w prowadzeniu?

Prowadzenie firmy, która jest w 100% online, jest ekscytujące. Możemy uzyskać dostęp do dużego i rozwijającego się rynku gier hazardowych Bitcoin, który może pochodzić z dowolnego miejsca na świecie i ma szerokie i zróżnicowane zainteresowanie różnorodnymi wydarzeniami i sportami. Wiąże się to z wyzwaniem, jakim jest zapewnienie szerokiej gamy produktów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zgodnie z kalendarzem sportu na całym świecie..

Mamy całkowitą kontrolę nad doświadczeniem naszych klientów. Posiadanie tej kontroli jest najlepszą rzeczą w prowadzeniu BITBET247, ponieważ kontrolujemy własne przeznaczenie. Mamy ogromne możliwości, jeśli uda nam się skutecznie zrealizować nasz plan; jednak wyzwania i trudności są równie duże.

Chcę przybliżyć wyzwania. Czy mógłbyś podzielić się czymś, z czym masz do czynienia?

Dla mnie najważniejsze wyzwania dotyczą stworzenia możliwie najlepszego doświadczenia klienta. Aby to osiągnąć, zespół programistów musi w pełni zainwestować w ten cel. Świetnym przykładem jest struktura naszego menu i operacje na kuponie. Zainwestowaliśmy tyle czasu i wysiłku w te dwa obszary, aby nawigacja po rynkach i obstawianie zakładów były jak najłatwiejsze. Zaskakujące było, jak trudno było sprawić, by skomplikowany proces działał w prosty i intuicyjny sposób i ile razy myśleliśmy, że musimy go przybić tylko po to, aby później dążyć do dalszych ulepszeń. Wierzę, że osiągnęliśmy wyniki w tych obszarach, które są lepsze od większości bukmacherów korporacyjnych i jest to coś, z czego jestem bardzo dumny.

BitBet247 istnieje na rynku od kilku miesięcy. Jakie są jego cechy, które są rewolucyjne?


Doświadczenie klienta jest dla nas bardzo ważne. W rezultacie zainwestowaliśmy dużo w projektowanie responsywnych witryn internetowych, aby umożliwić konsumentom dostęp do naszego produktu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Oferujemy egzotyczne opcje multi-betów, a także tradycyjną funkcjonalność multi-betu. Stworzyliśmy również przyjazne dla użytkownika menu i kupony zakładów do nawigacji po rynkach i zawierania zakładów, a także przyjazne dla użytkownika interfejsy do wszystkich innych funkcji klienta. Mamy wstępnie ustalone zobowiązania dla każdego klienta, co umożliwia mu obstawianie w tych granicach z pewnością i przejrzystością.

Oprogramowanie sterujące platformą jest bardzo wydajne, co pozwala nam tworzyć, zarządzać i generować duży przekrój rynków przy użyciu minimalnych zasobów. Jesteśmy w stanie wykorzystać tę wydajność w ofercie produktów, która jest bardzo konkurencyjna pod względem kursów i pokrycia rynku.

Posiadamy unikalny system nagradzania klientów, w którym za każdy zakład przyznawane są punkty lojalnościowe. Wszyscy klienci są traktowani jednakowo, niezależnie od tego, czy są nowicjuszami w BITBET247, czy istniejącymi klientami. Punkty lojalnościowe są wymieniane na DARMOWE ZAKŁADY według naszego uznania klienta, co pozwala im kontrolować własne nagrody. Wykorzystanie punktów lojalnościowych umożliwiło nam włączenie takich rzeczy, jak promocje na Twitterze i quizy sportowe, aby uzyskać dodatkowe punkty lojalnościowe.

ZacytowaćDodaliśmy osadzony formularz dla tenisa, golfa, AFL, NRL, Super15, NFL, NBA, angielskiej Premier League i australijskiej A-League. W niedalekiej przyszłości będziemy dodawać więcej sportów. Osadzony formularz jest łatwy w użyciu i działa z przesuwaniem w dół i w górę po kliknięciu ikon formularza. Mamy nadzieję, że formularz zostanie dobrze przyjęty przez naszych klientów.

Witryna internetowa zawiera wiele innych funkcji, które naszym zdaniem są krokiem naprzód dla klientów. Nie będę teraz wchodził w szczegóły. Zachęcam czytelników do odwiedzenia strony.

Jak bezpieczna jest Twoja platforma?

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Stosujemy szereg zaawansowanych technologicznie środków bezpieczeństwa, aby chronić informacje użytkownika przed dostępem osób nieupoważnionych i zapobiegać niezgodnemu z prawem przetwarzaniu, przypadkowej utracie, zniszczeniu i uszkodzeniu, w tym szyfrowaniu, zaporom ogniowym i dedykowanemu zespołowi ds. Bezpieczeństwa.

Podejmujemy szereg ważnych środków bezpieczeństwa, aby nasze portfele Bitcoin były wyjątkowo zabezpieczone przed hakerami, złodziejami i awariami. Wszystkie depozyty graczy bitcoin są przenoszone do portfela chłodni, który jest bezpiecznie przechowywany w trybie offline i z dala od potencjalnych zagrożeń online. Utrzymujemy również gorący portfel online z wystarczającą ilością środków, aby natychmiast przetwarzać wypłaty graczy. Jeśli nasz dzienny limit gorącego portfela zostanie przekroczony, wszystkie kolejne wypłaty będziemy przetwarzać ręcznie.

Nieustannie tworzymy kopie zapasowe do naszych portfeli Bitcoin, w przypadku awarii systemu lub złośliwego ataku będziemy mogli szybko przywrócić wszystkie dane. Używamy szyfrowania wszystkich plików portfeli, aby zapewnić, że nie ma szans na nieautoryzowany dostęp do naszych portfeli Bitcoin. Posiadamy również dwuetapową autoryzację Google dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Oprócz systemu nagród dostępny jest program partnerski?

Tak, mamy dwa programy partnerskie, program skoncentrowany na kliencie i program skoncentrowany na firmie. Nasi partnerzy korporacyjni zarabiają 40 procent dochodu brutto, który generują każdego miesiąca kalendarzowego. Każdy klient, który otwiera konto, otrzymuje automatycznie kod partnerski. Klienci mogą zarobić od 10 do 40 procent dochodu brutto, który generują każdego miesiąca kalendarzowego, w zależności od liczby ich aktywnych klientów, którzy stawiają zakłady.

Czy możesz nam trochę opowiedzieć o swoich długoterminowych planach związanych z BitBet247?

Widzimy silny wzrost w sektorze gier hazardowych Bitcoin w ciągu najbliższych 5 lat i chcemy ustanowić markę BITBET247 w tej przestrzeni w tym okresie. W krótszej perspektywie koncentrujemy się na realizacji naszych planów, aby zapewnić spójny i atrakcyjny produkt na rynku.

Planujemy również w najbliższym czasie dodać plik Kasyno Bitcoin oferta i kompleksowy produkt do zakładów na żywo. W dłuższej perspektywie chcemy wprowadzać innowacje i dostarczać najnowocześniejszy produkt. Przyglądamy się innowacjom, takim jak możliwość wypłaty wybranych przyszłych zakładów w dowolnym momencie i zapewnienie ceny nie wygrywającej dla każdej opcji z więcej niż dwoma typami. Włączenie interakcji społecznej z klientem za pośrednictwem systemu czatu jest również czymś, co chcemy wkrótce udostępnić.

ZacytowaćCzy planujesz w przyszłości wspierać altcoiny, takie jak Dogecoin lub Litecoin?

Skupiamy się na Bitcoinie na wczesnych etapach naszej fazy uruchamiania, ponieważ jest to największa i najbardziej znana waluta cyfrowa. Z pewnością będziemy wspierać inne kryptowaluty w perspektywie krótko- i średnioterminowej.

Chciałbym dowiedzieć się więcej o Twoich poglądach na temat przepisów dotyczących hazardu i regulacji dotyczących kryptowalut.

Jest to temat, nad którym spędziliśmy sporo czasu, badając i dyskutując. Nie jest zaskoczeniem duży popyt na Hazard Bitcoin pochodzi z jurysdykcji, które mają bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące hazardu.

Jeśli chodzi o legalność, ponieważ Bitcoin jest postrzegany jako towar, a nie jako waluta, trudno jest zrozumieć, w jaki sposób jurysdykcje mogłyby egzekwować przepisy mające zastosowanie do tradycyjnej działalności hazardowej bez dodawania konkretnych przepisów w odniesieniu do Bitcoin. Decyzję o legalności pozostawiamy w rękach konsumenta. Jeśli w jakimś kraju hazard w Bitcoin jest zabroniony, jasne jest, że konsument nie może korzystać z naszych usług i powinien tego powstrzymać. Jeśli jednak konsument zdecyduje się skorzystać z naszych usług, nie ograniczymy mu dostępu do naszych usług.

Myślę, że otwarty charakter ekosystemu Bitcoin bardzo utrudnia, jeśli nie uniemożliwia egzekwowanie przepisów w zakresie, w jakim był on historycznie narzucany branży. Widzimy niebezpieczeństwa związane z nieuregulowanym charakterem powstającego sektora gier hazardowych Bitcoin, w którym znaczna liczba operatorów już kończy swoje operacje. Myślę, że uczciwe jest założenie, że zdecydowana większość konsumentów, którzy wchodzą do tej przestrzeni, jest w pełni świadoma związanych z tym niebezpieczeństw.

Proponujesz rolę, jaką powinni odgrywać konsumenci?

Konsumenci muszą zasięgnąć opinii na temat każdego potencjalnego operatora, z którego zamierzają skorzystać. Kryteria takie jak jakość oprogramowania, jakość i ilość oferowanych rynków, zapewnienie otwartych i przejrzystych warunków i zasad zakładów, szybkość rozliczeń rynkowych i szybkość obsługi klienta są ważnymi czynnikami. Jeśli operator nie spełnia wysokiego poziomu kontroli, konsumenci nie powinni korzystać z jego usług. Otwarty charakter ekosystemu Bitcoin umożliwia konsumentom testowanie potencjalnych operatorów gier hazardowych przy użyciu ich własnych kryteriów przy minimalnych funduszach, które umożliwiają ustalenie poziomu zaufania przed rozpoczęciem gry na bardziej znaczących poziomach.

Reputacja BITBET247 jest absolutnie kluczowa dla naszego sukcesu, a budowanie tej reputacji jest naszym głównym celem w krótkim okresie, aby konsumenci mogli zaufać naszym usługom i marce.

Na koniec, czy masz jakieś sugestie dla tych, którzy nie otrzymują Bitcoina? I wszystko, co chciałeś dodać na temat BitBet247?

Jesteśmy zdeterminowani, aby kontynuować ewolucję BITBET247 i uczynić naszą ofertę w przestrzeni Bitcoin tak atrakcyjną, jak to tylko możliwe. Twoim czytelnikom, którzy rozważają skorzystanie z naszych usług, jesteśmy zobowiązani zapewnić doskonałą obsługę, w której Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na BITBET247.

Świetne spostrzeżenia, Simon. Dziękuję Ci za tę możliwość.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector