Bitcoinpaygate toruje drogę do promowania Bitcoin wśród konsumentów

Bitcoinpaygate

Wciąż istnieje potrzeba, aby branże poczyniły krok naprzód, aby przyspieszyć adopcję Bitcoin pomimo wzrostu Wymiana bitcoinów rynki i Portfel Bitcoin usługodawcy.

Prezes Bitcoinpaygate, Christian Kirk Zøllner, uważa, że ​​więcej firm powinno zacząć oferować konsumentom więcej opcji płatności, w tym Bitcoin. Jego zespół przewidział bramę płatniczą, aby „ułatwić szybszą adopcję i wypełnić lukę technologiczną do rdzenia Bitcoin dla klientów końcowych” i właśnie tym jest dzisiaj Bitcoinpaygate.

Jak opisałbyś relację między Twoją firmą a Bitcoin?

Jesteśmy przede wszystkim bramą płatniczą. Nasz związek z kryptowalutami polega na tym, że zdecydowaliśmy się przenieść to na rynek masowy i pozwolić na przyjęcie go przez branżę finansową i ostatecznie dotrzeć do ludzi „na ulicy”.

Jaki jest główny cel lub rola twojego przedsięwzięcia w ekosystemie Bitcoin?

Jako bramka płatnicza, naszą rolą jest maksymalne zwiększenie akceptacji handlowców. Jeśli wykonamy naszą pracę dobrze i damy konsumentom opcję wyboru Bitcoin jako metody płatności, nie będzie już żadnych wymówek, aby nie używać go jako płatności.

Jak opisałbyś dzisiejszą gospodarkę Bitcoin?

Adopcja jest bardzo powolna, ponieważ musi istnieć więcej firm takich jak nasza, aby ułatwić konsumentom korzystanie z Bitcoin w ich codziennych transakcjach z płatnościami. Widzimy, że branża Bitcoin rozwija się, ale powoli, ze względu na wysoki poziom wiedzy technicznej, którą ludzie muszą mieć, aby w pełni ją wdrożyć. Uważamy jednak, że problem jest problemem branżowym, a nie konsumentem. Musimy być lepsi i starać się ułatwić laikom korzystanie z Bitcoin jako ich wewnętrznej sieci transakcyjnej.

W jaki sposób Bitcoinpaygate pozytywnie wpływa na globalną promocję i adopcję Bitcoin?

Możesz powiedzieć, że jesteśmy bezpośrednim połączeniem z ekosystemem Bitcoin za każdym razem, gdy rejestrujemy nowego handlowca.

Wspomniał Pan, że adopcja przebiega powoli. Jak widzisz Bitcoin w ciągu najbliższych pięciu lat i czy masz prognozę ceny Bitcoin?

O ile główne tendencje polityczne nie dadzą Bitcoinowi powodu do rozkwitu, prawdopodobnie będzie on nadal rozwijał się stabilnie, ale powoli, tak jak ma to miejsce teraz. Ale rozumiemy, że czasami wystarczy kilka poważnych wydarzeń, aby coś nagle się zmieniło.

Nie jesteśmy firmą zajmującą się spekulacjami cenowymi. Rozumiemy jednak, że adopcja ma tendencję do wzrostu wraz z ceną, więc zawsze cieszymy się z podwyżki cen.

Wycena BitcoinpaygateJako kluczowy gracz na rynkach Bitcoin, jakie były największe osiągnięcia lub najlepsze czasy, jakie miałeś podczas prowadzenia swojej firmy?


Biznes był bardzo ciekawy, głównie ze względu na to, że mamy do czynienia z nieznanym terytorium. Pozwoliło nam to przeprowadzić dość interesujące rozmowy z ludźmi i zagłębić się w potencjał technologii, która jest przełomowa w sposób, którego nawet nie wyobrażaliśmy sobie jeszcze 5 lat temu..

A co z głównymi wyzwaniami, przed którymi stoisz?

Bariera technologiczna w zrozumieniu Bitcoina lub zrozumieniu, dlaczego należy go używać zamiast karty kredytowej, utrudnia przyjęcie. Ludziom zależy na tym, aby płacić za swoje towary tak szybko, jak to tylko możliwe i nie musieli przedtem uczyć się o SHA256. To prowadzi nas z powrotem do bycia problemem branżowym, a nie konsumenckim. Kiedy będziemy mogli dać konsumentowi te same narzędzia i ulepszyć te narzędzia do płatności, a jednocześnie wykorzystać Bitcoin jako mechanizm bazowy, to faktycznie przeniesiemy barierę.

Czego użytkownicy Bitcoin mogą oczekiwać od Bitcoinpaygate? Czy są plany rozwoju wkrótce?

Mniej więcej w przyszłym roku nie planujemy nic robić, tylko ulepszać naszą infrastrukturę i nadal pozyskiwać nowych sprzedawców. W tej chwili ulepszamy nasze oprogramowanie, dodając bardziej przyjazną dla klienta implementację dla naszych klientów, jednocześnie rejestrując nowych sprzedawców przez cały czas.

Jakiej rady możesz udzielić tysiącom entuzjastów Bitcoinów, zwłaszcza nowym użytkownikom i przedsiębiorcom?

Wydaj posiadane Bitcoiny. Nie horda. Żaden sprzedawca nigdy nie zarejestruje się w Bitcoin jako mechanizmie płatności, jeśli nikt tak naprawdę nie wydaje ich Bitcoinów. Firmy chcą dochodu, a jeśli Bitcoin jest przeznaczony tylko dla spekulantów, to ulegnie stagnacji i nigdy nie spowoduje masowej adopcji.

Zanim zakończymy, czy możesz podzielić się opiniami na temat hazardu Bitcoin?

Hazard Bitcoin jest zdecydowanie jedną z branż, które najszybciej przyjmują Bitcoin jako metodę płatności.

Dziękuję za poświęcony czas, Christianie. Bardzo to doceniam!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector