BitcoinsInIreland Spearheads Rozpowszechnianie mądrości Bitcoin

Bitcoiny w Irlandii

Ponieważ branża bitcoinów rozwija się stopniowo pomimo pewnych niepowodzeń, BitcoinsInIreland świeci w swojej misji dostarczania godnych uwagi zmian we wszystkim, co Bitcoin. Rozmawiając z jego twórcą Jamiem McCormickiem, dowiemy się o doświadczeniach i pomysłowości, które przekształciły BitcoinInIreland od pomysłu do namacalnej realizacji.

Co sprawiło, że zainteresowałeś się Bitcoinem i doszedłeś do wniosku, że jest to coś, czemu poświęciłbyś wiele swojego czasu?

Słyszałem o Bitcoinie około dwa lata temu i zacząłem trochę kopać do portfela, którego już nie mam. W tym czasie też byłem narażony na działanie kranów, ale nigdy nie otrzymałem żadnej znaczącej ilości. Zaktualizowałem laptopa do high-endowego gamingowego, ale szybko odkryłem, że mój procesor graficzny nVidia nie był w ogóle używany do Bitcoinów, ale wydobywałem trochę Litecoina przez około sześć miesięcy. Skończyło się to gwałtownie, gdy ciepło z procesora graficznego pracującego z pełną skórą, przenoszone przez ramę obudowy mojego laptopa, zamroziło zawias, który pękł, a ciepło spowodowało, że jedna trzecia mojego wyświetlacza LCD zamieniła się w tęczę. Tak więc, naprawy za 600 euro później, sam zdecydowałem się nie wydobywać.

Potem znalazłem w stanach na eBayu naprawdę wspaniałego faceta, który na początku roku wydzierżawił mi 12 godzin na sześć miesięcy. Zacząłem w BTC Guild i przeniosłem się do CEX, ale dostałem dużo mniejszą nagrodę za tę samą moc i wróciłem po chwili. W ogóle nie zwróciłem uwagi, uzyskując około 50% zwrotu, ale zarobiłbym około 70%, gdybym pozostał w BTC Guild przez cały czas trwania.

Nowy sprzęt był poza moim przedziałem cenowym, ale znalazłem kogoś lokalnie, który modernizował i sprzedawał jego Antminer S1 stosunkowo tanio, więc poszedłem do niego, otrzymałem naprawdę dobre wyjaśnienie, jak robić to sam. Więc mam dwa i zasilacz, a potem kolejną parę, więc mam w sumie cztery. Następnie zhakowałem oprogramowanie układowe, aby umożliwić mi działanie dziewięciu jednoczesnych pul i równo rozdzielić haszowanie. Dzięki temu zacząłem przeglądać baseny wydobywcze, których używałem dla nowoprzybyłych, takich jak ja. Z zarobkami, które zarabiałem z moich około 650 g, zacząłem pisać o swoich doświadczeniach z Bitcoinem, a po zabezpieczeniu niektórych klientów w przestrzeni Bitcoin za pośrednictwem mojej firmy BitcoinMarketingTeam, zacząłem przeglądać proces konwersji Bitcoin na fiat przez kilka Giełdy Bitcoin osoby zidentyfikowane na Reddicie.

Cytat Jamiego McCormickaIle czasu zajęło Ci uruchomienie witryny?

Witryna została uruchomiona w sierpniu z pewną początkową zawartością, ale zajęło mi trochę czasu, ponieważ musiałem poczekać, aż wydobycie pozwoliło mi dojść do punktu, w którym mogłem wypłacić pieniądze, i właściwie przeanalizować całe doświadczenie związane z podpisywaniem umowy w górę, podłączanie, wydobywanie i osiąganie progu wypłaty. Mam też tylko tyle czasu, ile mogę poświęcić na pisanie, ale od około października nabiera tempa.

Co jest najlepsze w Twojej witrynie?

Pozwala mi znowu pisać, czyli tak zacząłem w grach i mam takie samo podejście. Jest wielu ludzi, którzy relacjonują i przekazują te same wiadomości, ale bardzo niewielu ludzi, którzy nie są handlarzami, wielkimi właścicielami sprzętu lub posiadaczami bitcoinów na dużą skalę. Piszę dla ludzi, którzy przychodzą dzisiaj – którzy nie są zainwestowani na taką skalę – którzy mogą chcieć wykorzystać bitcoin do wielu rzeczy.

Co możesz powiedzieć na temat przepisów dotyczących hazardu oraz legalności i regulacji dotyczących kryptowalut?

Scena hazardowa jest dla mnie interesująca, ponieważ pochodzę z Irlandii, gdzie hazard jest dużą częścią naszej kultury, a niektóre z największych firm hazardowych na świecie są stąd lub mają swoją siedzibę tutaj. Sam bym się trzepotał tu i tam, ale jedyne godne uwagi zwycięstwo, jakie kiedykolwiek miałem, to gol 5 € 50/1 Maldini przeciwko Liverpoolowi w Lidze Mistrzów kilka lat temu.

Poza tym sam nie uprawiam hazardu, ale na przykład w Irlandii ludziom odmawia się kredytów hipotecznych, jeśli mają zakłady w swoich transakcjach. Również w Irlandii wygrane z hazardu są wolne od podatku, ponieważ od zakładów u źródła obowiązuje niewielki podatek, który od 1 stycznia zostanie rozszerzony na irlandzkich graczy w witrynach internetowych. Fakt, że to Hazard Bitcoin jest tak wyraźnie rozróżniony za pomocą sprawiedliwego kodu, który można udowodnić, jest również zaletą dla graczy i potencjalnie przełomową technologią dla całej branży. Ale myślę, że sektor będzie musiał zostać uregulowany w taki czy inny sposób, szczególnie w obszarze problematycznego hazardu.

Cytat Jamiego McCormickaJak myślisz, co Bitcoin musi stać się bardziej widoczną i niezawodną formą płatności?

Musi być wymienialny i równie łatwy w użyciu, jeśli nie łatwiejszy, niż gotówka czy karty. W Irlandii możemy kupować bitcoiny w bankomatach lub online, ale istnieje bardzo uciążliwy system weryfikacji, który umożliwia zamianę go z powrotem na gotówkę. To jest w porządku, jakby służyło do prania pieniędzy z narkotyków, finansowania terrorystów lub czegokolwiek innego, nikt tego nie chce. Wydaje mi się, że jeszcze kilka lat dzieli nas od tego, by na zachodzie stało się czymś więcej niż tylko niszą, ale myślę, że wiele krajów na całym świecie, w których ich własne waluty są banjaxem, może pomóc je otworzyć.


Jakie były największe osiągnięcia, jakie osiągnąłeś podczas obsługi swojej strony internetowej, poza tym, że stałeś się liderem w dziedzinie wisdombitcoin? Co było najbardziej zaskakującym wyzwaniem?

Szczerze mówiąc, nie sądzę, żebym do tej pory dokonał jakichś wielkich osiągnięć z tą witryną. Miałem jedno naprawdę negatywne doświadczenie, kiedy publikując recenzję jednego z basenów górniczych na Bitcointalk, zostałem trollowany o 3 nad ranem w komentarzach na mojej stronie z czystym jadem i nienawiścią, które obudziły mnie i moją żonę. Nigdy nie doświadczyłem tego w całej mojej karierze pisarskiej.

Ale poza tym jednym incydentem było to naprawdę wspaniałe doświadczenie edukacyjne i jestem bardzo pozytywnie nastawiony do 2015 roku i zrobię co w mojej mocy, aby pomóc nowicjuszom zrozumieć go nieco lepiej, na swój własny sposób.

Jakie cechy swojej witryny uważasz za rewolucyjne?

Nie mam obsesji na punkcie ceny ani technologii. Bitcointalk to jedna z części internetu, a większość nowicjuszy jest bardzo zrażona próbą znalezienia tam informacji, a informacje są rozrzucone w wielu postach.

Kładę bitcoiny tam, gdzie są moje usta. Zainwestowałem w sprzęt i energię elektryczną i zamiast żłobić swoje monety, reinwestuję je w firmy robiące rzeczy, które uważam za fajne. Dokumentuję ten proces, ryzykując własnym bitcoinem, aby ludzie wiedzieli, czy to jest legalne, czy nie.

Czy masz prognozę ceny Bitcoin?

Pół-zorganizowany chaos. 🙂

Na koniec, czy masz jakieś sugestie dla tych, którzy nie otrzymują Bitcoina? I wszystko, co chciałeś dodać?

Zacznij zadawać pytania na reddicie lub bitcointalk. Są przyjaźni, a ludzie zadają wiele pytań. Bitcoin ftw! 🙂

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector