Cztery trendy hazardowe Bitcoin, które trzeba obejrzeć na 2021 r

Zarówno bitcoin, jak i hazard zyskują na popularności, gdy spoglądamy na 2021 rok. Oba zyskują na popularności w jednym z najbardziej niepewnych, ale obiecujących czasów w historii ludzkości. Gospodarki na całym świecie walczą z konsekwencjami pandemii koronawirusa, miliardy ludzi liczących na szczepionkę prędzej niż później oraz coraz więcej inwestorów detalicznych i instytucjonalnych oraz operatorów kasyn zainteresowanych wykorzystaniem Bitcoin i innych kryptowalut , wielki boom może nadejść dla obu w 2021 roku.

To powiedziawszy, jeśli jesteś bystrym użytkownikiem Bitcoina i wielkim hazardzistą, trendy w obu sektorach zmierzające do 2021 r. Wskazują na wzrostowy wynik w przyszłym roku. Porozmawiajmy o tym, co się naprawdę dzieje i jakie ekscytujące rzeczy czekają na cyfrowe złoto i Twoje przyjazne kasyno.

Rosnąca wartość i malejące opłaty

Nie popełnij tego błędu, Bitcoin będzie wart znacznie więcej niż 10000 USD za monetę zarówno w bliskiej, jak i dalekiej przyszłości. Niektórzy eksperci twierdzą, że Bitcoin o wartości 500 000 $ jest za mniej niż 10 lat. Oznacza to, że w 2021 r. Może być dużo miejsca na rozruch. Rząd Stanów Zjednoczonych konsekwentnie dewaluuje krajową walutę poprzez drukowanie jej coraz większej ilości, skalowanie technologii w zdecentralizowanym świecie (co obniża opłaty) i coraz więcej. więcej osób szuka sposobu na zabezpieczenie się przed tradycyjnymi gospodarkami, rzeczy szukają wartości Bitcoin i spadają opłat (w dobry sposób).

Operatorzy gier hazardowych powinni to wykorzystać. Inwestowanie w kryptowalutę jest ryzykowne, ale tak samo jak inwestowanie w pokera wideo. Zapaleni gracze, którzy wiedzą co nieco o Bitcoinie, reprezentują grupę docelową, która najprawdopodobniej zrobi jedno i drugie w tym samym czasie. Oznacza to, że operatorzy gier hazardowych, w tym Bitcoin, inne kryptowaluty i ogólnie łańcuch bloków w swoich modelach biznesowych, prawdopodobnie osiągną dobre zyski. Nie tylko z powodu wzrostu cen aktywów cyfrowych, ale także z niższych kosztów, które wiążą się z zerwaniem więzi z zewnętrznymi dostawcami płatności oraz z większej wydajności, jaką blockchain oferuje firmom.

Bezpieczniejsze, bardziej prywatne i sprawiedliwe gry

Technologia Blockchain eliminuje potrzebę zaangażowania centralnego organu w transakcję. Oznacza to, że operatorzy gier hazardowych nie chcą angażować się w procedury Poznaj swojego klienta i nie chcą zawracać sobie głowy pytaniem o Twoje imię i nazwisko, mogą to zrobić, o ile pozwolą na to licencje biznesowe, które mają w dowolnym kraju, w którym prowadzą działalność. odbywać się. Oznacza to również, że kasyna mogą pokazać, że każdy rzut kostką i każda tura kart są sprawiedliwe. Mogą rejestrować wyniki gier na blockchainie (którym można manipulować) i upewnić się, że masz uczciwe szanse na wygraną.

Większy dostęp do hazardu za pomocą kryptowalut

Wraz z poprawą skalowalności blockchain, coraz więcej operatorów hazardowych będzie w stanie obsłużyć coraz więcej klientów hazardowych. Ponieważ kryptowaluty inwestycyjne instytucjonalne przyśpieszają, coraz więcej operatorów poczuje się komfortowo oferując większą różnorodność kryptowalut poza tylko Bitcoinem i Ethereum.

Dostęp do kryptowalut to nie tylko skalowalność, ale technologia blockchain. Chodzi także o postęp w grach mobilnych. Gry mobilne istnieją już od dawna, a obecnie każdy ma smartfona w kieszeni. Co nie pojawiło się jeszcze zbyt szybko, jak pomysł obstawiania za pomocą Bitcoin z telefonu. Tak, to prawda, że ​​strony z grami hazardowymi Bitcoin mają aplikacje mobilne, ale nie są one dużo lepiej przystosowane do obstawiania zakładów sportowych niż obrót koła ruletki. Nieuniknione rozprzestrzenianie się sieci 5G sprawi, że multimedia i grafika ruchoma będą bardziej atrakcyjne dla osób zainteresowanych hazardem na żywo w grach stołowych. Technologia zrewolucjonizuje samą rozgrywkę i zwiększy prawdopodobieństwo, że gracze będą mieli dostęp do swoich ulubionych gier bezpośrednio na urządzeniach mobilnych.

Mówiąc delikatnie, biorąc pod uwagę, że wszystko dzieje się dziś w społeczeństwie, a różne technologie poprawiające zarówno wrażenia z gry, jak i przenoszenie kapitału zbliżają się, aby uczynić hazard Bitcoin coraz lepszym, rok 2021 ma być sztandarowym rokiem dla hazardu Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector