Dlaczego Bitcoin Cash rośnie

Od czasu znalezienia najniższej ceny w grudniu, Bitcoin Cash ponad 110%. Zaledwie kilka tygodni po osiągnięciu najniższej ceny, sam Bitcoin Jesus, Roger Ver, udzielił wywiadu Forbes.com. W wywiadzie przewiduje, że Bitcoin Cash ostatecznie wyprzedzi Bitcoin pod względem kapitalizacji rynkowej. Przyjrzyjmy się nieco więcej Bitcoin Cash, dlaczego rośnie na szczyt i jakie wyzwania stoją przed projektem..

Bitcoin Cash w pierwszej 5

W chwili pisania tego tekstu, kapitalizacja rynkowa Bitcoin Cash wynosi prawie 6,8 miliarda USD. Jest to obecnie czwarta najbardziej opłacalna kryptowaluta na świecie. Obecnie w obiegu znajduje się ponad 18,2 miliona monet BCH, co daje wartość każdej monety na prawie 400 USD. Ostatnio Bitcoin Cash przerzuca się na Bitcoin SV. Oba projekty stanowią rozwidlenie (inaczej odmianę) oryginalnego kodu Bitcoin. Zwolennicy tego ostatniego projektu twierdzą, że BSV działa na poziomie bliższym pierwotnej misji i wizji twórcy Bitcoina, Satoshi Nakamoto.

Jak zauważono wcześniej w BTCGG, Calvin Ayre, założyciel serwisu hazardowego Bodog.com, jest wielkim fanem Bitcoin SV jako jedynego prawdziwego Bitcoina, który powinien rządzić światem. Jednak Roger Ver (CEO Bitcoin.com) mówi, że Bitcoin Cash będzie królował ponad nimi wszystkimi.

Powód, dla którego Roger Ver wierzy w BCH

Zapytany w swoim ostatnim wywiadzie dla Forbesa, w jaki sposób Bitcoin Cash służy światu, mówi Ver Bitcoin Cash umożliwia osobom fizycznym wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy w dowolnej kwocie, wszędzie i prawie za darmo. Nie jest wymagana żadna kontrola ani zezwolenie rządowe. Mawiał to samo o Bitcoinie jako jeden z pierwszych użytkowników projektu, ale uważa, że ​​Bitcoin nie jest już królem.

Stanowisko Ver jest częściowo oparte na fakcie, że mocno zainwestował finansowo w Bitcoin Cash. Oczywiście, że chce, aby projekt się powiódł. Ostatecznie jest inwestorem venture capital, który chce nadal zarabiać pieniądze. Ale jest jeszcze jeden powód, dla którego Ver wierzy w Bitcoin Cash zamiast Bitcoin i wszystkich innych altcoinów. Chodzi o to, że blockchain BCH może ułatwić tańsze transakcje przy większym wolumenie niż sieć Bitcoin. Ver uważa, że ​​w końcu coraz więcej osób będzie przychodzić do BCH zdając sobie z tego sprawę.

Inne powody boomu Bitcoin Cash

Istnieją trzy inne ważne wydarzenia w świecie Bitcoin Cash, które wpływają na obecny wzrost ceny. Jedną z głównych umów jest preinstalacja portfela Bitcoin Cash Wallet Bitcoin.com na wszystkich telefonach HTC. Drugim dużym osiągnięciem jest fakt, że Bitcoin Cash jest jedyną siecią, która jest w stanie anonimowo wypłacać inwestorom dywidendy inwestycyjne. Oryginalna sieć Bitcoin nie może tego zrobić. Rozwój ten jest duży w perspektywie długoterminowej, ponieważ zachęca do inwestowania instytucjonalnego.

Chociaż obie te rewelacje są pozytywne, w rzeczywistości istnieje jeden potencjalnie negatywny rozwój, który może faktycznie podnieść cenę monet Bitcoin Cash w krótkim okresie.

Podatek od wydobycia gotówki w bitcoinach

Grupa szanowanych deweloperów wysuwa pomysł naliczenia 6% podatku od zysków z wydobycia Bitcoin Cash jako sposobu na generowanie podstawowego dochodu dla programistów. Problem z tym, jak zwraca uwagę Ver i inni przeciwnicy, polega na tym, że nie ma oficjalnej struktury ani zestawu zasad dotyczących sposobu zbierania lub dystrybucji tych funduszy. W oryginalnym dokumencie, w którym szczegółowo opisano proponowany podatek, zalecono użycie starej chińskiej filozofii znanej jako teoria nie-debaty, pierwotnie wysunięta przez znaną partię komunistyczną Deng Xiao Ping. Plik Filozofia głosi, że im więcej czasu ludzie spędzają na kłótniach, tym mniej czasu mają na załatwienie spraw. Chodzi o to, aby pchnąć sprawy do przodu i nie dawać okazji do debaty.

Wielu krypto-terrorystów sprzeciwia się filozofii mówiącej, że podejście komunistyczne niweczy sens umieszczania walut na łańcuchu blokowym. Dać ludziom wolność.

Dlaczego więc taka kontrowersja miałaby podnieść cenę Bitcoin Cash? Ponieważ głosowanie w tej sprawie odbędzie się w połowie maja, a grupy, którym nie podoba się pomysł wprowadzenia podatku od wydobycia w sieci Bitcoin Cash, grożą stworzeniem kolejnego rozwidlenia kodu Bitcoin. Jeśli dojdzie do rozwidlenia, posiadacze BCH będą mogli zatrzymać swoje monety i odebrać monety z każdego nowo rozwidlonego projektu, który się narodził. Krótko mówiąc, inwestorzy wygraliby dwukrotnie.

Czy Bitcoin Cash rzeczywiście przewyższy kiedyś wartość Bitcoin? Tylko czas powie. Ale wielu inwestorów zakłada, że ​​Roger Ver i inni ewangeliści BCH popchną go na szczyt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me