Dlaczego coraz więcej graczy wybiera witryny hazardowe Bitcoin?

Coraz więcej graczy wybiera kasyna bitcoin i bukmacherów Bitcoin zamiast tradycyjnych witryn z grami. Dlaczego? Jest kilka powodów. Wszystkie przyczyny wskazują jednak na tę samą podstawową korzyść. Fakt, że gracze mają większe szanse na pokonanie kasyna. To jest z nazwą gry i życiem hazardowym.

Od czasu wynalezienia Bitcoina w 2008 roku hazard okazał się jednym z najbardziej fascynujących przypadków użycia kryptowaluty. Przyjrzyjmy się dokładniej, jak to się stało i dlaczego coraz więcej graczy będzie nadal wybierało platformy przyjazne dla Bitcoinów, gdy tylko mają ochotę wykorzystać swoje szczęście.

Powód nr 1, dla którego coraz więcej graczy wybiera kasyna Bitcoin

To samo pragnienie, które karmi skłonność hazardzisty do rzucania dużej ilości pieniędzy na jeden rzut kostką lub plucie kołem, jest tym samym pragnieniem, które skłania coraz więcej graczy do uprawiania hazardu za pomocą Bitcoin i innych walut cyfrowych. To jest chęć wygrania i wielkiej wygranej. Jest wiele powodów, dla których przyjazne dla Bitcoin strony hazardowe mogą to oferować, a ostatecznie największą korzyścią jest fakt, że przeciętny gracz ma większe szanse na wygraną..

Zamiast mówić o tym, że szanse na wygraną i promocje są lepsze w witrynach z grami kryptograficznymi, prawdopodobnie lepiej zilustrować korzyści płynące z prostego przykładu zakładów sportowych.

Powiedzmy, że 17 stycznia 2020 r. Toronto Raptors z NBA będzie gospodarzem Washington Wizards. Raptors wchodzą do gry. Mam faworyta po wygraniu ich poprzedniego pojedynku z Oklahoma City Thunder, w którym zespół zobaczył powrót środkowego Marca Gasola i był świadkiem dwóch innych najlepszych występów takich jak Pascal Siakam i Norman Powell.

Weź pod uwagę kursy pieniężne na mecz na stronie takiej jak Bodog (tj. Taka, która akceptuje bitcoiny, ale nadal jest znana jako tradycyjny bukmacher w tradycyjnej walucie fiducjarnej).

Bodog Odds

  • Washington Wizards +415
  • Toronto Raptors -630

Zastanów się teraz nad kursami na stronie bukmacherskiej przeznaczonej wyłącznie do kryptowalut, takiej jak Nitrogen Sports.eu.

Azotowe kursy sportowe

  • Washington Wizards +451
  • Toronto Raptors -625

W powyższym przykładzie ze świata rzeczywistego, wybranie Washington Wizards poprzez Nitrogen Sports zapewnia 8% więcej wypłaty.

Jedyną rzeczą, którą gracz musi zrobić, aby skorzystać z tej 8% różnicy, jest użycie Bitcoin.

W jaki sposób bukmacher może zaoferować 8% wzrost wypłaty i nadal być rentowny jako odzwierciedlenie innych powodów, dla których gracze używają kasyn i bukmacherów Bitcoin.

Koszty i szybkość transakcji

Potwierdzenie transakcji Bitcoin w księdze publicznej sieci kosztuje ułamki tego, co tradycyjni bukmacherzy wypłacają zewnętrznym dostawcom płatności, takim jak Visa, MasterCard, PayPal i tym podobne. W rzeczywistości większość zewnętrznych dostawców pobiera określony procent od każdej transakcji. W skali procenty zawsze się sumują. Kiedy więc tradycyjny bukmacher przyjmuje coraz więcej zakładów, w końcu wypłaca astronomiczne kwoty opłat. Opłaty te są kosztem prowadzenia działalności, ale ostatecznie muszą zostać przekazane graczom w postaci mniejszych szans i promocji.


Skąd gracze wiedzą, że mają lepsze szanse? Zakupy w bukmacherach to tylko jeden sposób, aby się tego dowiedzieć.

Zapewnia uczciwe gry

Większość kasyn Bitcoin oferuje uczciwe gry. Prawie wszystkie z nich. Z pewnością uczciwa gra oznacza, że ​​każdy wynik w grze stołowej jest zapisywany. Wyniki płac umieszczonych na tych wynikach są publicznie dostępne do wglądu dla każdego gracza. Oznacza to, że gracze mogą dosłownie przeczesać każdy wynik i zobaczyć, że są traktowani sprawiedliwie. Tradycyjne kasyna online nigdy by tego nie zrobiły, ponieważ potrzebują znacznej przewagi kasyna, aby pozostać dochodowym. Chociaż wyniki gier są publiczne, użytkownicy mogą pozostać prywatni.

Anonimowy hazard

Hazardziści nie muszą już wyjaśniać swoim znaczącym innym, dlaczego stracili część swoich oszczędności w zeszłym tygodniu. Witryny hazardowe Bitcoin nie wymagają od użytkowników przechodzenia weryfikacji Poznaj swojego klienta, aby zdeponować lub wypłacić krypto. Oznacza to, że użytkownicy mogą nie tylko zachować prywatność swoich pragnień hazardowych, ale także witryny hazardowe nie potrzebują zespołu KYC (Know Your Customer), aby przeczesywać proces identyfikacji. Obniżenie kosztów prowadzenia działalności oznacza oferowanie graczom bardziej konkurencyjnych kursów i ostatecznie większe zyski.

Budowanie poczucia wspólnoty

Świat cyfrowych walut łączy ludzi. Każdy, kto naprawdę interesuje się Bitcoinem i tym podobnymi, ma pewną niechęć do scentralizowanych autorytetów. W tradycyjnym kasynie chodzi o burzenie domu. W kasynie Bitcoin chodzi o to, aby być uczciwym wobec wszystkich lub przynajmniej sprawiedliwszym niż tradycyjny standard branżowy mówi, że powinno być.

Z tych wszystkich powodów coraz więcej graczy decyduje się na używanie kasyn Bitcoin i bukmacherów zamiast tradycyjnych witryn internetowych. Tak powinien wyglądać hazard!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector