Dlaczego operatorzy hazardu, którzy stosują bitcoiny, kwitną

Witryny hazardowe Bitcoin zaczynają osiągać lepsze wyniki w porównaniu z operatorami, którzy tego nie robią. Istnieje wiele powodów takiego stanu rzeczy, aw tym poście zamierzamy je wszystkie zbadać. Z lotu ptaka ważne jest, aby ten rosnący trend w najbliższym czasie nie zwolnił. Jeśli już, to będzie się poruszać coraz szybciej. Bitcoin jest nie tylko absolutnym gigantem, jeśli chodzi o przechowywanie wartości i poprawę wartości Twoich długoterminowych inwestycji, ale także zaburza sposób prowadzenia działalności przez dostawców usług płatniczych i zmusza ich do robienia większych i lepszych rzeczy w celu konkurowania.

Pod koniec dnia, gdy firmy muszą ze sobą konkurować, aby zarobić pieniądze na hazard, jest to dla Ciebie dobre. Wraz z rozwojem legalizacji hazardu w Stanach Zjednoczonych i reszcie świata, Bitcoin nadal rośnie, a coraz więcej firm inwestuje w kryptowaluty w taki czy inny sposób, ci, którzy zostaną wczesnymi użytkownikami, wyprzedzą je to nie.

Dojrzewanie Bitcoin ustabilizuje firmy hazardowe

Nie popełnij tego błędu, zmienność Bitcoina sprawia, że ​​jest to idealna gra zarówno dla graczy, jak i inwestorów. Jednak w dłuższej perspektywie wszyscy powinniśmy chcieć, aby cena była bardziej stabilna niż jest. Rządy na całym świecie nadal drukują coraz więcej pieniędzy, próbując zapewnić gospodarkom pakiety stymulacyjne, które uchronią planetę przed recesją. Oznacza to, że wartość walut wspieranych przez rząd ma spaść w zastraszającym tempie.

Cały ten trend ustabilizuje Bitcoin. O ile hazardziści i inwestorzy uwielbiają jeździć na dziko, próbując zarobić dużo pieniędzy, a operatorzy hazardu na tym żerują, powolny i stały wygrywa wyścig, jeśli chodzi o budowanie biznesu. Tak właśnie robią operatorzy hazardu na koniec dnia. Budują biznes. Dlatego firmy notowane na giełdzie na całym świecie starają się zdobyć pieniądze na rynku kryptowalut. Postrzegają to jako sposób na dalsze budowanie swoich biznesów, podczas gdy kryptowaluty dojrzewają jako klasa aktywów. Kiedy operator gier hazardowych jest zaangażowany w budowanie lepszego biznesu, oznacza to, że zapewnia lepszą obsługę klienta, lepsze szanse i lepsze promocje.

Wszystkie waluty i tak stają się cyfrowe

Liban przygotowuje się do startu własną walutę cyfrową banku centralnego. To też nie pierwszy kraj, w którym nad tym popracowano. Rosja to robi, a Chiny niedawno rozdały na test 1 milion dolarów w cyfrowej walucie.

Oto kwestia walut cyfrowych banku centralnego: wszystkie są kontrolowane przez rządy. Rządy te mają możliwość cenzurowania i / lub dyktowania tego, co dzieje się, a czego nie dzieje się z ich walutami. Mogą monitorować wszystko, co robisz, wdrażać wymagania Poznaj swojego klienta i opodatkować Cię tak, jak zawsze.

Dobrą wiadomością na temat tych walut jest to, że jeszcze bardziej zacierają granicę między zdecentralizowanymi kryptowalutami a scentralizowanymi walutami cyfrowymi, które dotyczą kontroli rządu. Gdy waluty cyfrowe staną się codziennością, całemu pokoleniu graczy łatwiej będzie przejść z tych wspieranych przez banki centralne na te, które nie są.

Gdy to się stanie, nie tylko wartość kryptowalut wzrośnie wykładniczo, ale idea hazardu z kryptowalutą, która nie jest powiązana z bankiem, stanie się normą. Oznacza to, że każdy operator kasyna, który obecnie nie podąża za trendem kryptowalut, nie będzie miał innego wyjścia, jak zrobić to później. Chodzi o to, że operatorzy hazardu, którzy dostaną się wcześnie, najbardziej skorzystają na fali adopcji, ponieważ złapali ją na początku.

Podsumowując, operatorzy gier hazardowych Bitcoin zdobywają popularność na tradycyjnych markach hazardowych z tego samego powodu, dla którego szerszy rynek kryptowalutowy dogania tradycyjny rynek finansowy. Nastąpiła globalna zmiana warty i wszystko zyskuje na popularności w dziedzinie cyfrowej i elektronicznej. Doświadczyliśmy tego w przypadku innych technologii, takich jak telefony komórkowe i samochody. Pieniądze to kolejna granica. Operatorzy hazardowi, którzy nie wejdą teraz na Bitcoin, zapłacą cenę później.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector