DogeGaming.eu dodaje zwroty akcji do gier „So Much Wow”

DogeGaming.eu

Społeczność bukmacherska online jest pełna graczy, którzy szukają czegoś świeżego i interesującego. Mimo że Hazard Bitcoin oferuje różnorodne gry i platformy, niektórzy gracze nadal wolą obstawiać gry wykorzystujące inne kryptowaluty, takie jak Dogecoin.

Założyciele Lisa Cleder i Eduardo Nemiento zarządzają swoim najnowszym projektem DogeGaming.eu, który wprowadza nowy rodzaj zabawnych i ekscytujących gier do branży iGaming. Oficjalnie zaprezentowany w sierpniu 2014 roku, zawiera listę aktualizacji, które mogą zostać wprowadzone w tym roku. Rozmawiałem z Lisą, aby dowiedzieć się więcej o ich planach i dokąd DogeGaming.eu zmierza w 2015 roku.

DogeGaming.euCzy mógłbyś powiedzieć mi więcej o DogeGaming.eu?

DogeGaming.eu to witryna do grania w gry z kryptowalutą – Dogecoin. Nasza strona internetowa jest prosta w obsłudze, dobrze zaaranżowana i ładnie zaprojektowana. Rejestracja jest łatwa, dzięki czemu możesz cieszyć się szybką i bezproblemową grą. Obecnie możemy zaoferować na naszej stronie trzy różne rodzaje gier: Doge Dicer (gra z 3 kostkami), Lucky 10 (gra z wyrzuconymi liczbami) i Autómata 3 (automat z 3 bębnami). W przyszłości zamierzamy dodać więcej gier.

Kto stworzył Twoje oprogramowanie i jak bezpieczna jest Twoja platforma?

Staramy się zmaksymalizować bezpieczeństwo, niezależnie od tego, czy zdeponowano pieniądze, czy dane o graczach. Szyfrujemy jak najwięcej informacji. Serwer obsługujący płatności fizycznie znajduje się daleko za górami i strzeżony przez dużego trójgłowego psa. Nawet jeśli ktoś złamie ochronę naszego silnika gry, nadal nie będzie mógł ukraść pieniędzy. Każda wypłata jest sprawdzana z historią użytkownika i ostatecznie potwierdzana przez człowieka. Żaden system nie jest w 100% bezpieczny, ale robimy wszystko, co w naszej mocy. Programiści są dobrymi matematykami i mają doświadczenie w bezpieczeństwie komputerów / sieci, a grafik ma doświadczenie z psami, więc razem stanowimy doskonały zespół.

Czy DogeGaming.eu działa bezproblemowo na różnych platformach, takich jak internet i telefon komórkowy?

Nasze gry są głównie oparte na sieci, ale zostały zaprojektowane tak, aby w przyszłości można je było łatwo modyfikować na tablety i telefony komórkowe. Mogę powiedzieć, że teraz można w nie grać również na urządzeniach mobilnych.

Co wyróżnia Twoją witrynę hazardową na tle innych marek gier?

Staramy się tworzyć gry w trochę inny sposób niż zwykle. Wdrożyliśmy jackpota, który w rzeczywistości jest wyścigiem i który jest najszybszy i stawia zakłady, który wygra najlepszy. Możesz także zdobywać punkty osiągnięć, grając w nasze gry. To jest po prostu dla zabawy i mamy nadzieję, że umili zabawę. Planujemy stworzyć rankingi graczy, którzy zdobyli najwięcej punktów za osiągnięcia, aby gracze mogli się ze sobą porównywać. A jeśli się powiedzie, nadejdzie więcej.

Czy masz jakieś promocje VIP? Co powiesz na program partnerski?

Jeszcze nie, ale przygotowujemy korzyści dla zwykłych graczy. W przypadku naszego programu partnerskiego otrzymasz 5% na swoje konto z każdego zwycięskiego zakładu Twojego polecenia. Te 5% zostanie wypłacone z naszej kieszeni, a nie z ich. Prowizję można wykorzystać do grania w nasze gry lub wypłacić do portfela.

ZacytowaćJakie wyzwania napotykasz podczas obsługi DogeGaming.eu?

Największym wyzwaniem jest marketing, ponieważ nie jest łatwo pokazać swój produkt szerokiej publiczności i nikt z nas nie ma w tym doświadczenia. Możesz stworzyć najlepszy produkt, ale jeśli nikt o nim nie wie, jest on bezużyteczny.


Jakie masz plany i strategie marketingowe w tym roku?

Tworzymy teraz kolejną grę, aw dalszej przyszłości planujemy dodać inne gry, a także ulepszyć nasze obecne gry, ponieważ chcemy, aby gracze czuli się bardziej komfortowo. Mamy nadzieję, że będziemy konkurencyjni i coraz więcej graczy będzie przychodzić, aby grać w nasze gry.

Co myślisz o powstaniu Hazard Dogecoin witryn, a także ogólnie Dogecoin?

Będzie więcej gier i usług, które będą akceptować dogecoiny. To świetna okazja dla wielu ludzi, aby założyć firmę bez zbędnych ograniczeń i podatków.

Zanim skończymy, jak bardzo kryptowaluta wpłynie na nasze życie dzisiaj iw przyszłości?

Zajmie to kilka lat, ale kryptowaluty zastąpią waluty fiducjarne, a „papierowe pieniądze” zostaną przekształcone w „papierowe portfele”. Anulowanie zależności od światowych banków to właściwa droga na przyszłość. Może to nie być żadna aktualna waluta ani algorytm, ale mamy nadzieję, że Dogecoin będzie żył wiecznie, ponieważ jest tak bardzo Wow!

Tak naprawdę, Lisa! Wspaniale jest z tobą rozmawiać.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector