Ethereum Express wprowadza na rynek produkty do gier hazardowych i górnictwa

Ethereum Express uruchamia dwa projekty pilotażowe, jeden związany z hazardem, a drugi z wydobywaniem kryptowalut, który wpłynie na 48000 użytkowników i zaprezentuje poprawę prędkości, jaką twórcy systemu Ethereum Express realizują do 2020 roku i później. Ten nowy i ekscytujący rozwój może nie tylko poprawić wrażenia użytkownika w dwóch najpopularniejszych przypadkach użycia w branży blockchain, ale będzie miał głęboki wpływ na całą branżę.

Co to jest Ethereum Express?

Jak sama nazwa wskazuje, Ethereum Express ma robić dokładnie to, co robi projekt Ethereum. Przetwarza transakcje szybciej niż sieć Ethereum i pozwala programistom robić to, co robią najlepiej, uruchamiając kolejną falę najbardziej ekscytujących zdecentralizowanych aplikacji w branży blockchain. Podobnie jak w przypadku większości inicjatyw w świecie zdecentralizowanych technologii, Ethereum Express jest całkowicie napędzany przez społeczność.

Prawdziwą zaletą całego projektu jest to, że prędkość transakcji, jaką może zaoferować sieć Ethereum Express, jest około 10 razy szybsza niż oryginalny blockchain Ethereum i oszałamiająca 20 razy szybciej niż sieć Bitcoin.

Aby spojrzeć na powyższe wielokrotności w perspektywie, weź pod uwagę, że w chwili obecnej sieć Bitcoin obsługuje tylko siedem transakcji na sekundę, podczas gdy blockchain Ethereum może obsługiwać tylko 15 transakcji na sekundę. Podczas gdy Ethereum Vitalik Buterin ma nadzieję na skalowanie Ethereum do 100 000 transakcji na sekundę w przyszłości, rozwój ten jest wciąż dość odległy.

Podstawowe zasady Ethereum Express

Moneta EEX i jej rozwój określają posiadacze tokenów, co daje każdemu użytkownikowi możliwość wpływania na przyszłość sieci. Każdy odgrywa rolę w procesie podejmowania decyzji. Każdy ma władzę. Porównaj to z Bitcoinem i Ethereum, które z natury pozwalają najpotężniejszym górnikom i najbogatszym walidatorom na większość mocy. Moneta EEX jest w pełni przejrzysta i umożliwia rozliczanie transakcji za pomocą inteligentnych kontraktów.

Zasadniczo projekt promuje zaangażowanie społeczności, sprawiedliwy podział uprawnień, bezpieczeństwo i szybkość.

Dlaczego Mining Express to pierwszy przypadek użycia

Mining Express to piąta co do wielkości firma wydobywcza na świecie. Ponieważ jest tak duża, firma ogromnie rozszerza swoją sieć partnerów, a także zarabia duże pieniądze. Współpraca z EEX jest dla Mining Express zasadniczo okazją do przetestowania poprawności sieci i ostatecznie zwiększenia zysków. Posunięcie to ma sens w przypadku obu projektów, ponieważ wydobycie jest najpopularniejszym przypadkiem użycia w branży, a poprawa wydajności procesu może napędzać całą branżę blockchain.

Jak Ethereum Express wpłynie na hazard

Jeśli zwiększenie wydajności wydobywania kryptowalut jest najbardziej motywującym czynnikiem wpływającym na zwiększenie prędkości transakcji sieciowych, hazard musi być na drugim miejscu. Weź pod uwagę, że w 2013 roku ponad 50 procent wszystkich transakcji Bitcoin było związanych z hazardem. Mając na uwadze, że sieć Bitcoin uruchomiona w 2008 roku, ponad połowa wszystkich transakcji związanych z hazardem to absolutnie olbrzymia liczba.

Ile są wtedy warte transakcje hazardowe związane z Bitcoinem?

Szacuje się, że w szczytowym okresie boomu cenowego Bitcoin w 2017 r. Do zakładów na stronach hazardowych o wartości około 4,5 miliarda dolarów wykorzystano ponad 3,7 miliona bitcoinów. Mniej więcej w tym samym czasie tokeny Ethereum wahały się pod względem wartości od 800 do 1500 USD, ale wiele z tego miało związek ze sprzedażą tokenów i pozyskiwaniem funduszy na projekty kryptowalut, znane jako początkowe oferty monet.

Mimo to popularność zarówno początkowych ofert monet, jak i hazardu pozostanie na stałym poziomie w świecie kryptowalut w 2020 roku i później, a fakt, że sieć Ethereum Express jest 20 razy szybsza niż Bitcoin, oznacza tylko, że gracze szukają akcji w szybkim, wydajnym i bezpieczny sposób może po prostu pomóc podnieść wartość monety EEX i jej ekosystemu w taki sam sposób, w jaki zrobili to w przypadku Bitcoin i Etherum.


Stawiamy na przejrzystość i EEX

Całkowity koszt projektów pilotażowych związanych z jej zaangażowaniem w Mining Express i testowaniem przypadków użycia hazardu w sieci EEX wyniesie około 500 milionów dolarów i obejmie użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Brazylii i kilku innych krajów.

Jeśli EEX okaże się sukcesem, projekt może równie dobrze znaleźć się w czołówce przejrzystości w branży hazardu kryptowalutowego.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector