Jak bezpieczne są kasyna akceptujące bitcoiny?

Hazard jest jednym z najpopularniejszych przypadków użycia Bitcoina i innych kryptowalut. Biorąc to pod uwagę, nie powinno dziwić, że coraz więcej kasyn przyjaznych Bitcoinom pojawia się w Internecie. Wraz ze wzrostem liczby graczy podnoszących stawki i stawiających zakłady za pomocą walut cyfrowych, ważne jest, aby zapytać, jak bezpieczne jest kasyno Bitcoin?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy przede wszystkim zbadać, dlaczego ktokolwiek miałby używać kasyna bitcoin. Bezpieczeństwo jest jednym z powodów, ale są też inne. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak wykryć niezbyt niezawodną witrynę, która może przyjmować zakłady w walutach cyfrowych. Biorąc pod uwagę fakt, że transakcje na kryptowalutach są trudne do wyśledzenia i prawie niemożliwe do odwrócenia, ograniczanie ryzyka ma kluczowe znaczenie dla przyjemnej gry. Jedyne ryzyko, które obstawiający chcą podjąć, wiąże się z ich ulubionymi grami stołowymi i drużynami sportowymi.

Ogólnie rzecz biorąc, używanie bitcoinów do hazardu jest tak samo bezpieczne, jak używanie bitcoinów do czegokolwiek innego. Ostatecznie to gracze powinni przeprowadzić należytą staranność, ale szczegóły w tym poście mogą dać początek temu, jak zaangażować się w hazard przy użyciu bitcoinów i innych kryptowalut, a co ważniejsze, jak to zrobić bezpiecznie.

Dlaczego gracze używają kasyn Bitcoin

Oto podsumowanie kilku powodów, dla których gracze lubią korzystać z kasyn bitcoin:

  • Bezpieczeństwo
  • Anonimowość
  • Szybkość transakcji
  • Lepsze kursy i promocje
  • Oto trochę więcej informacji o każdej z powyższych korzyści.
  • Bezpieczeństwo

Nie popełnij tego błędu, każda strona internetowa, aplikacja, urządzenie lub serwer mogą zostać zhakowane. Sieć Bitcoin, inne sieci kryptowalut i ich podstawowe technologie blockchain nie mogą zostać zhakowane. Oznacza to, że dopóki gracz skończy obstawiać zakłady i wypłacać pieniądze z wybranego kasyna bitcoin, jego pieniądze są bezpieczne..

Anonimowość

Kasyna Bitcoin zazwyczaj nie wymagają od użytkowników rejestracji i podawania identyfikatora rządowego, a nawet posuwają się do podania swoich prawdziwych nazwisk bez identyfikacji. Chociaż agencje rządowe mogą śledzić pozbawioną skrupułów aktywność w sieci Bitcoin i ostatecznie odkryć źródło funduszy związanych z przestępczością, władzom byłoby dość trudno rozprawić się z tymi witrynami hazardowymi. Oznacza to brak czekania na zatwierdzenie i potencjalnie brak konieczności odpowiadania przed organami podatkowymi lub ubiegania się o wygraną. Ponadto nie trzeba mówić nikomu o wygranych lub przegranych w grach hazardowych.

Prędkości transakcji

Gracze mogą wpłacać lub wypłacać kryptowaluty z większości stron przyjaznych dla bitcoinów tego samego dnia. Bardziej tradycyjne witryny hazardowe mogą przechowywać fundusze przez kilka dni roboczych w celu weryfikacji klienta lub zawarcia transakcji z dostawcami zewnętrznymi, takimi jak banki i portale płatności online.

Lepsze kursy i promocje

Witryny bukmacherskie obsługujące wyłącznie kryptowaluty nie wypłacają tylu opłat dużym konglomeratom, takim jak MasterCard, Visa czy PayPal. Oznacza to, że mogą zmniejszyć swoje wydatki i przekazać oszczędności graczom spragnionym lepszej oferty przy stołach.

Sposoby wykrywania niebezpiecznych kasyn Bitcoin

Jednym z niebezpieczeństw związanych z hazardem za pomocą bitcoinów jest to, że większość graczy nie wie, kto prowadzi grę za kulisami. Nie martwić się. Istnieje kilka sposobów niezależnej weryfikacji tych witryn w celu zapewnienia uczciwej gry oraz odpowiednich praktyk administracyjnych i biznesowych.

Jedną z szybkich rzeczy, które gracze mogą zrobić, aby zweryfikować witrynę, jest wysłanie wiadomości do pokoju rozmów na żywo w witrynie lub pomocy technicznej przez e-mail. Odpowiedzi napisane słabo po angielsku lub udzielone w krótszym czasie mogą być sygnałem, że witryna jest nowa, mała lub brakuje odpowiedniego zespołu administracyjnego. Odpowiedzi robotów mogą również wskazywać na fakt, że witryna jest nowa.


Innym prostym sposobem na szybkie sprawdzenie przeszłości jest przeglądanie recenzji Google napisanych w danej witrynie. Wiele witryn przyjaznych dla Bitcoin oferuje partnerom prowizję za wprowadzanie nowych graczy. Podmioty stowarzyszone zazwyczaj tworzą witryny z recenzjami, które zawierają listę najlepszych z najlepszych, ponieważ zarabiają trochę prowizji za promowanie tych witryn.

Oznacza to, że nadal należy uważać, aby nie ufać treściom pisanym o tych witrynach, ale jednocześnie krem ​​zawsze wznosi się na szczyt. Najlepsze i najbezpieczniejsze serwisy bukmacherskie Bitcoin uzyskują solidne recenzje na wielu różnych stronach internetowych.

Jak zawsze, jedynym pewnym sposobem na zachowanie bezpieczeństwa podczas hazardu w kasynie bitcoin jest utrzymanie dochodów w trybie offline po grze, nigdy nie wpłacaj więcej niż można stracić i kontaktuj się z platformami w celu zadawania wielu palących pytań, zanim zaryzykujesz jakąkolwiek formę waluty. z określoną witryną.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector