Jak hazard pomaga kształtować przyszłość Bitcoina

Hazard kryptowalut istnieje już od lat, a branża dopiero się rozwija. Rozwija się tak bardzo, że skutki obstawiających korzystających z Bitcoin, altcoinów i łańcuchów bloków w celu postawienia zakładów są niezaprzeczalne.

Bitcoin.com szacuje, że w latach 2014-2017 więcej niż Hazardziści postawili 4,5 miliarda dolarów w Bitcoinie. W związku z tym, że obecnie w Ameryce tradycyjne licencje na gry hazardowe są wydawane w różnych stanach, hazard będzie nadal stawał się coraz większą częścią zachodniego społeczeństwa. Może to tylko oznaczać, że idea obstawiania w Bitcoin będzie rosła wraz z upływem czasu.

Dlaczego hazard jest jednym z najpopularniejszych przypadków użycia Bitcoina

Taniej jest grać w Bitcoin i inne kryptowaluty w przeciwieństwie do tradycyjnej waluty fiducjarnej. Korzystanie ze zdecentralizowanej sieci płatności peer-to-peer, takiej jak Bitcoin, do przyjmowania zakładów, oznacza brak opłat na rzecz Visa, Mastercard, Paypal, Skrill, Neteller lub jakiegokolwiek innego zewnętrznego dostawcy płatności. Oznacza to również, że nie musisz grać według zasad. Do licha, nie ma żadnych zasad, jeśli chodzi o akceptowanie kryptowalut jako płatności lub wypłatę ich za wygrany zakład. Kasyna Bitcoin same ustalają zasady.

Teoretycznie powinno to przynieść korzyści kasynom nawet bardziej niż obstawiającym, ale gracze mogą podziękować społeczeństwu wolnorynkowemu, w którym żyją, za konkurencyjne kursy i promocje, które otrzymują. Wiele kasyn i bukmacherów Bitcoin oferuje kursy i promocje, które przewyższają tradycyjne strony hazardowe o milę. Przekazują swoje oszczędności na opłatach graczom, ponieważ konkurencja w obstawianiu Bitcoinów jest coraz większa, ponieważ kryptowaluty wciąż zyskują legitymację na całym świecie.

Innym ważnym powodem, dla którego hazard Bitcoin kwitnie, jest fakt, że sam Bitcoin jest ogromnym hazardem. Inwestorzy zdecydowanie mają silne pragnienie propozycji wysokiego ryzyka i wysokiej nagrody. Bitcoin i hazard dosłownie mają tę samą grupę docelową. Wielu bystrych inwestorów, w tym miliarderzy, tacy jak Ted Leonsis, Mark Cuban i Warren Buffett, wielokrotnie określali inwestowanie w kryptowalutę jako hazard..

Czy hazard może obniżyć zmienność bitcoinów?

Inwestorzy, którzy postrzegają zarówno hazard, jak i kryptowalutę jako jedno i to samo, muszą wziąć pod uwagę, że zwiększone zainteresowanie legalizacją hazardu w Ameryce Północnej i rosnąca liczba witryn hazardowych Bitcoin, które otwierają się dziś na otwarty rynek, mogą w rzeczywistości obniżać zmienność cen Bitcoin.

Ponieważ coraz więcej osób przyzwyczaja się do obstawiania kryptowalut i wykorzystywania zasobów cyfrowych do niezliczonych innych celów, właśnie to powinno się wydarzyć. Bitcoin ma już prawie 12 lat, a w następnej dekadzie najlepsze kryptowaluty na świecie albo udowodnią swoje rzeczywiste przypadki użycia, albo całkowicie spadną. Puryści Bitcoin będą nadal twierdzić, że twórca, który zrodził przemysł blockchain, nigdy nie umrze i że w rzeczywistości będzie on nadal przyjmowany w całym społeczeństwie.

Ponieważ cała klasa aktywów walut cyfrowych dojrzewa, ma sens tylko to, że zmienność cen tych aktywów cyfrowych spadnie. Jak ironicznie!

Przyszłość Bitcoina nie jest już wielkim hazardem

Ponieważ bukmacherzy tacy jak Bodog, Bovada, 5Dimes, Betcoin, 1XBit i inni zarabiają coraz więcej na zakładach przyjaznych kryptowalutom, można śmiało powiedzieć, że sam Bitcoin nie jest już tak dużym hazardem, jak kiedyś. Oczywiście nadal będą duże wahania cen i wiele doniesień prasowych potępiających waluty cyfrowe oraz twarze i technologie, które je obsługują, ale w rzeczywistości prawa jednostki są w centrum każdego ruchu społecznego w dzisiejszym świecie, w którym żyjemy w.

Pomyśl o tym. Rządy rozprawiają się z korporacjami, które każdego roku kupują i sprzedają dane swoich użytkowników za miliardy dolarów. Prawa kobiet, dostępność, kwestie rasowe i związane z płcią – wszystkie te aspekty mają w głębi serca głos jednostki, a jako jednostki, każda osoba na planecie dba o kontrolę nad swoją wartością. Obejmuje to zarówno ich poczucie własnej wartości, jak i ich wartość netto.

Ponieważ branża gier hazardowych Bitcoin nadal się rozwija, coraz więcej osób będzie korzystać z korzyści. Obejmuje to nie tylko uzyskiwanie lepszych kursów, ale także obstawianie w witrynach, które w ogóle nie mają przewagi kasyna i pozwalają użytkownikom na bezpośrednie obstawianie przeciwko sobie nawzajem.

Nie trzeba dodawać, że przyszłość rysuje się w jasnych barwach, jeśli chodzi o cenę Bitcoina i pragnienie wygranej przez hazardzistę.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector