Jak liczenie bitcoinów i kart może pokonać dom

Zwróć uwagę zapalonych hazardzistów. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak pokonać dom dzięki liczeniu kart i bitcoinom. Najpierw zrozum, że jest wiele wspólnych cech tych dwóch.

Inwestowanie w którąkolwiek z tych metod jako sposób na zarabianie pieniędzy jest bardzo ryzykowne, a zatem obie wiążą się z wykorzystywaniem szans. Aby w pełni wyjaśnić podobieństwa, najlepiej zagłębić się w obie. Krótkie wyjaśnienie Bitcoin i strategii liczenia kart pokazuje, jak manewrowanie pieniędzmi we właściwy sposób może prowadzić do dużych zysków w dobrze prosperującej przyszłości.

Ten post zdecydowanie nie wykracza poza porady finansowe, a przeciętna osoba zarządzająca swoimi pieniędzmi w perspektywie długoterminowej nie użyłaby żadnego z nich jako preferowanej broni. Ale gracze, którzy czytają BitcoinGG, nie boją się ryzykować lub patrzeć na rzeczy z innej perspektywy.

Zarządzanie zmiennością jest kluczem do kryptowalut i kasyna

Zarządzanie zmiennością jest tym, na czym polega zarówno inwestowanie, jak i hazard. W rzeczywistości pomyśl o każdym, kto kiedykolwiek stracił dużo pieniędzy na giełdzie lub na innej inwestycji. Prawie zawsze utożsamiają inwestowanie z hazardem. Tylko ci, którzy odnoszą sukcesy w dłuższej perspektywie i rozumieją zarządzanie zmiennością, biorą pod uwagę zarówno inwestowanie, jak i hazard..

Zarządzanie zmiennością, jeśli chodzi o Bitcoin, oznacza użycie czegoś w rodzaju uśredniania kosztów w dolarach. Zasadniczo inwestor bierze wszystko, co jest skłonny zainwestować w ciągu roku i deponuje to w Bitcoin z miesiąca na miesiąc. Nie czekają, aby dowiedzieć się, kiedy cena spadnie do dna i nie martwią się, że przegapią, gdy cena gwałtownie wzrośnie. Postępują zgodnie z tą samą strategią przez określony czas, dopóki nie zainwestują wszystkiego, co chcą włożyć do gry.

Czas na duże zakłady

Liczenie kart to metodologia używana do zarabiania pieniędzy w grze w blackjacka. Gracz nie może zainwestować tej samej kwoty w każdy zakład, ale cel jest wciąż ten sam, aby zarządzać zmiennością oczekiwanych wyników podczas rozdawania kart.

Pierwszą rzeczą do rozważenia podczas liczenia kart jest to, że gracze muszą zrozumieć i opanować podstawową strategię gry w blackjacka. Najłatwiejszym sposobem na to jest po prostu zapamiętanie przewodnika po strategii gry w blackjacka. To jak zapamiętywanie tabliczki mnożenia w podstawówce. Gracze po prostu zapamiętują, co powinni zrobić, na podstawie rozdanych kart i karty, którą pokazuje krupier.

Zakładając, że doświadczony gracz zna już podstawowe strategiczne decyzje podejmowane w każdym rozdaniu, nadszedł czas, aby zagrać idealnie i dopasować nietoperze na podstawie liczenia kart..

Podstawy liczenia kart

Zgodnie z teorią liczenia kart asy, króle, damy, walety i dziesiątki to najbardziej wartościowe karty w grze w blackjacka. Nie tylko dlatego, że zbliżają uczestników do 21, ale dlatego, że oznacza to, że istnieje pięć różnych sposobów na zdobycie dwucyfrowej liczby i talii kart. Wszystkie pozostałe liczby w talii kart mogą trafić na stół średnio tylko 4 razy.

Oznacza to, że jeśli wszystkie niskie karty w talii zostały zagrane, gracz wie, że jest bardziej prawdopodobne, że skończą z rozdaniem 20 lub 21. Tak więc, chociaż nie jest koniecznie ważne, aby zapamiętać dokładnie, które karty zostały zagrane, jest to Ważne jest, aby wiedzieć, że po zagraniu wielu niskich kart szanse na uzyskanie lepszych rąk rosną. To właśnie wtedy, gdy te szanse są największe, doświadczony gracz liczący karty będzie chciał postawić więcej na dane rozdanie. Po prostu dlatego, że mają większe szanse na wygraną.

Jest to zbyt uproszczony pogląd, ponieważ większość kasyn gra z pięcioma lub sześcioma taliami kart i mogą nie oferować możliwości poddania ręki (co jest ogromną zaletą dla gracza). Ale morał tej historii jest taki, że wygrywanie w blackjacku polega na odpowiednim doborze zakładu w oparciu o to, czy kasyno, czy gracz ma przewagę..

Zalety liczenia kart za pomocą Bitcoin


Dobry gracz w blackjacka, który jest mistrzem podstawowej strategii i potrafi liczyć karty, może wykorzystać Bitcoin na swoją korzyść, ponieważ Bitcoin może być używany aż do 12 miejsc po przecinku, co oznacza, że ​​gracz może postawić tysięczne grosza na pojedyncze zdarzenie. Oznacza to, że ich bankroll może trwać długo, co oznacza, że ​​gracz może poczekać, aż kursy będą na jego korzyść.

Dlatego liczenie kart za pomocą zwykłych pieniędzy fiducjarnych wymaga znacznie większego bankrolla niż korzystanie z Bitcoin. Biorąc to pod uwagę, gracze powinni zachować ostrożność podczas liczenia kart w blackjacku online. Muszą specjalnie szukać stołów do blackjacka online, na których gra się tylko określoną liczbą talii. Na szczęście wiele kasyn online oferuje „grę na żywo” z prawdziwymi krupierami podłączonymi do kamery internetowej. Jest to dobre do liczenia kart, ponieważ możesz wizualnie zweryfikować krupiera zmieniającego zsyp kart.

Istnieje wiele samouczków do opanowania podstaw liczenia kart. Dowiedz się tego i poznaj Bitcoin. To dobra okazja, aby spróbować pokonać dom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector