Jak wybrać odpowiednią witrynę Bitcoin Poker

Witryny pokerowe przyjazne dla Bitcoinów i ogólnie hazard z Bitcoinem stają się coraz bardziej popularne w Internecie. Gracze w pokera mają dość tego, że ich wpisowe i prowizje trafiają do kasyna. Chcą trzymać w kieszeni więcej swoich żetonów do pokera kryptowalut i powinni.

To powiedziawszy, istnieje problem, który nęka strony pokerowe przyjazne dla Bitcoinów, tak jak nęka wszystkie witryny hazardowe z kryptowalutami. Wszyscy wiedzą, że chcą zaoszczędzić swoją wartość i nie muszą jej przekazywać dealerowi lub organowi centralnemu, ale skąd ktokolwiek wie, którym stronom Bitcoin można zaufać?

Biorąc pod uwagę, że świat kryptowalut jest najbardziej zbliżony do internetowej wersji Dzikiego Zachodu, ktoś musiał upaść, aby przetestować różne platformy handlowe i strony bukmacherskie, aby dowiedzieć się, które z nich były legalne, a które nie..

Jak powiedział kiedyś znany ewangelista Bitcoin, Andreas Antonopoulos, jeśli chodzi o adopcję, „pierwszy, który przejdzie przez drzwi, zostanie zastrzelony”. Na szczęście dla graczy lubiących Bitcoiny nie ma potrzeby ryzykować, że zostaniesz postrzelony. Nie tylko dlatego, że nie może się to zdarzyć za komputerem, ale dlatego, że jeśli chodzi o godne zaufania witryny bukmacherskie Bitcoin, rywale zostali oddzieleni od pretendentów.

Bovada.lv

Bovada.lv to internetowa strona bukmacherska na licencji Kahnawake Gaming Commission, tej samej komisji, która nadzoruje SportsInteraction.com, jednego z najbardziej szanowanych bukmacherów online, działającego w Quebecu w Kanadzie. Oferuje również obsługę Bitcoin i kilku innych kryptowalut. Podczas gdy europejskim graczom zakazuje się korzystania ze strony internetowej, Amerykanie mogą łatwo zarejestrować się i wziąć udział w grze.

Sporty azotowe

Nitrogen Sports istnieje wystarczająco długo, aby być godną zaufania witryną. Witryna kończy się na Kostaryce i oferuje zakłady sportowe, gry karciane i gry stołowe. Azot oferuje dające się udowodnić uczciwe gry kasynowe, co oznacza, że ​​wszyscy gracze na stronie mogą przyjrzeć się każdemu wynikowi każdej pojedynczej gry stołowej, aby upewnić się, że wyniki są całkowicie losowe. Większość witryn, w tym Azot, które oferują uczciwe gry, będą również pokazywać użytkownikom, ile ludzie stawiają i ile wygrywają lub przegrywają w danym wydarzeniu. To jest prawdziwa przejrzystość.

Ale dwie najlepsze części Azotu mają związek z jego zakładami sportowymi. Azot rutynowo oferuje lepsze kursy na zakłady sportowe niż większość tradycyjnych bukmacherów fiat i przez większość czasu pokonuje najlepszych bukmacherów opartych na Bitcoin, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. Co więcej, Nitrogen oferuje jedne z najfajniejszych promocji bukmacherskich, o jakich gracze kiedykolwiek słyszeli. Wiele z ich promocji łączy zakłady dużej liczby graczy i pozwala im wszystkim rywalizować o wzajemne wygrywanie pieniędzy.

Weź pod uwagę kasyna Blockchain bez domów

Wcześniej rozmawialiśmy o kasynach opartych na technologii blockchain bez domów i platformach hazardowych. Są tam, gdzie są prawdziwe wygrane. Pomyśl przez chwilę o słowie bez domu. Teraz wyobraź sobie, że możesz usiąść, aby grać w pokera online i grać bez konieczności uiszczania dodatkowej opłaty za wejście do stołu za wpisowe do turnieju. Nie ma też potrzeby płacenia prowizji siedząc przy stoliku kasowym.

Większość kasyn bezdomowych jest zbudowanych na platformach altcoin, a nie na sieci Bitcoin. Dzieje się tak, ponieważ sieci altcoin, takie jak Tron, Ethereum i EOS, pozwalają programistom zbierać pieniądze na swoje projekty, budując je bezpośrednio w swoich sieciach. Dzięki możliwości zbierania funduszy na każdej platformie, możliwości zbudowania kasyna bezpośrednio na blockchainie, co jest możliwe do udowodnienia, oraz możliwość zarabiania na pobieraniu bardzo niewielkiej obniżki opłat transakcyjnych (nie prowizji, soku ani opłaty za wejście) , to prawdopodobnie najlepszy sposób na zarabianie na kryptowalutach grając w pokera. Znajdowanie witryn zbudowanych w sieciach Ethereum, EOS, Tron lub innych jest tak proste, jak ich przeszukiwanie. Ponieważ blockchain zajmuje się przyjmowaniem zakładów i ich rozliczaniem, nie ma centralnego organu okradającego graczy.

Jest jeszcze jedna opcja, która może stać się bardziej popularna w 2020 roku. Rynki prognozujące.

Rynki predykcyjne umożliwiają grę typu Man vs. Man

Rynki predykcyjne pozwalają ludziom po obu stronach zakładu na ustalenie własnych warunków, podczas gdy blockchain obsługuje obstawianie i rozlicza zakład, aby zapewnić, że zwycięzca otrzyma wypłatę. W tej chwili rynki predykcyjne są tworzone przez użytkowników głównie opartych na konkretnych wydarzeniach, takich jak kto zagra w dzisiejszym meczu NBA pomiędzy Boston Celtics i Houston Rockets lub kto wygra U.S. Wybory prezydenckie. Jednak przyszłość jest jasna dla rynków predykcyjnych, ponieważ nie ma powodu, dla którego zmiana tej koncepcji nie mogłaby pomóc jednemu graczowi w grze przeciwko drugiemu bez pośrednika..


Podczas gdy większość graczy korzystających z Bitcoinów może jeszcze nie radzić sobie z rynkami predykcyjnymi, dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele innych opcji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector