Jak zwiększenie przepisów dotyczących Bitcoin wpłynie na przyszłość hazardu online

Rządy na całym świecie ścigają się, aby regulować kryptowaluty i rozwijać własne waluty cyfrowe wspierane przez banki centralne. Od lat pomysł, że głodne podatku dochodowego organy regulacyjne chcą uczynić kryptowaluty nielegalnymi lub wtrącać ludzi do więzienia, był czymś w rodzaju ciemnej chmury, która unosiła się nad głowami nawet najbardziej obiecujących entuzjastów kryptowalut. Teraz, gdy Bitcoin jest postrzegany jako inwestycja instytucjonalna i magazyn wartości, a nie zamiennik codziennych transakcji, rządy nie mają innego wyboru, jak tylko opracować przepisy, które nadal obejmują wykorzystanie aktywów cyfrowych jako inwestycji.

Mimo to związek między kryptowalutami jako inwestycjami a kryptowalutami jako zagrożeniem dla obalenia rządów jest wątpliwy.

Co zaskakujące, zagrożenie związane z regulacją Bitcoin i sposób, w jaki giełdy kryptowalut wymieniają je z klientami może faktycznie pomóc w uprawianiu hazardu tyle, ile ograniczyłoby chęć korzystania z giełdy. Przyjrzyjmy się głębiej, dlaczego tak jest.

Sekretarz USA ma nadzieję narzucić nowe przepisy dotyczące kryptowalut

Steven Munchin jest sekretarzem Stanów Zjednoczonych. Proponuje nowe przepisy, zgodnie z którymi korporacje prowadzące interesy z kryptowalutami nie tylko przestrzegają zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy i Poznaj swojego klienta, ale także prowadzą interesy tylko z innymi firmami, które przestrzegają tych samych zasad.

Ten poziom regulacji ma na celu zmiażdżenie nielegalnych firm przed prowadzeniem działalności i ochronę konsumentów. Niekoniecznie ma na celu ochłodzenie kryptowalut jako klasy aktywów.

Nie oznacza to, że niektórym głównym wpływowym osobom w świecie kryptowalut nie podoba się to, co jest w przygotowaniu. Brian Armstrong jest dyrektorem generalnym Coinbase.com, jednej z największych i najczęściej używanych giełd kryptowalut na świecie. Armstrong uważa, że ​​nowe przepisy mogą zahamować rozwój gospodarki kryptowalutowej. Napisał na Twitterze jako takie niedawno po ogłoszeniu, że Coinbase będzie musiał ograniczyć handel z depozytem zabezpieczającym na swojej platformie.

W jaki sposób proponowane przepisy mogą pomóc w grach hazardowych Bitcoin

Wiele z najbardziej ekscytujących, przynoszących największe zyski i cieszących się największym zaufaniem witryn hazardowych Bitcoin działa w małych krajach offshore z korzystnymi przepisami dotyczącymi Bitcoin, podatków i biznesu. Wiedząc o tym, możesz pomyśleć, że te firmy są całkowicie odporne na wszystko, co dzieje się z przepisami. Ale prawda jest taka, że ​​jest prawdopodobne, że większość witryn hazardowych Bitcoin, które istnieją od co najmniej kilku lat i ustanowiły pewną wiarygodność na arenie hazardu Bitcoin, prawdopodobnie mile widzą regulacje.

Tak, przepisy mogą oznaczać, że kasyno Bitcoin musi przestrzegać większej liczby zasad, aby przyciągnąć amerykańskich klientów, ale ważne jest również, aby wziąć pod uwagę, że nawet większość operatorów gier hazardowych Bitcoin, którzy rozwijają się na morzu, traci ogromną część rynku, ponieważ oni muszą ograniczyć korzystanie ze swoich platform hazardowych do krajów, które nie obejmują Stanów Zjednoczonych.

Prawda jest taka, że ​​hazard jest konkurencyjną branżą, a strony przyjazne dla Bitcoinów zawsze walczą o Twoje pieniądze na rozrywkę, działają również w wyjątkowej bańce, która stanowi wyjątkowe wyzwanie dla ludzi biznesu, którzy chcą osiągnąć zysk w branży. Oznacza to, że operatorzy gier hazardowych Bitcoin mają dodatkową zachętę do współpracy i upewnienia się, że przestrzegają przepisów regulacyjnych. Ostatecznie zrobienie tego może nie tylko otworzyć operatorów gier hazardowych na amerykańskich klientów, ale także pokazuje amerykańskim graczom i hazardzistom na całym świecie, że strony przyjazne dla Bitcoin są legalne i bezpieczne w użyciu..

Zaufanie jest ogromne, jeśli chodzi o hazard online, zwłaszcza jeśli prowadzisz działalność za pośrednictwem kryptowaluty.

Przyszłość hazardu Bitcoin jest jasna niezależnie od tego

Nikt nie lubi, gdy ktoś patrzy mu przez ramię. Większość graczy prawdopodobnie chce, aby zabawa i emocje, których doświadczają online, pozostały prywatnym przedsięwzięciem. To zrozumiałe. Prawda jest taka, że ​​przyszłość hazardu za pomocą Bitcoin jest jasna, niezależnie od tego, co robią organy regulacyjne. Jeśli organy regulacyjne zachowują się w sposób, który utrudnia uprawianie hazardu osobom spoza wyspy, kryptowaluty nadal będą rosły na wartości, a te, które już z nimi grają, nadal będą to robić..

Jeśli stanie się odwrotnie i śluzy się otworzą, operatorzy będą mieli przed sobą mnóstwo możliwości. Tak więc przyszłość hazardu Bitcoin jest jasna, bez względu na to, co starają się z tym zrobić organy regulacyjne.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector