Najgorsze ceny Bitcoin wszechczasów

Nadszedł czas, aby odliczyć największą porażkę zakładów cenowych Bitcoin wszechczasów. Nazywamy je raczej zakładami niż prognozami, ponieważ bądźmy szczerzy, każdy entuzjasta Bitcoina czytający najnowsze nagłówki prognoz prawdopodobnie inwestuje pieniądze w rynek, zakładając, że wzrośnie lub spadnie i będzie dla nich dochodowym przedsięwzięciem. To nie jest pomysł wyłącznie dla Bitcoina. Zapytaj dowolnego inwestora, który stracił pieniądze na jakimkolwiek rynku, a pokusi się, aby powiedzieć Ci, że inwestowanie równie dobrze może być hazardem.

Zanurzmy się głębiej w te przepowiednie, które się nie powiodły?

Niepowodzenie największego zakładu cenowego Bitcoin ze wszystkich

Pierwsze miejsce musi zająć sam założyciel oprogramowania antywirusowego McAfee, John McAfee. Wstecz W lipcu 2017 roku, tuż przed największą bańką cenową Bitcoin w historii tej technologii, cena gwałtownie wzrosła, McAfee haniebnie napisał na Twitterze że gdyby cena nie osiągnęła poziomu 500 000 dolarów do końca 2020 roku, zjadłby swój własny… wyrostek, powiedzmy? Pierwotnie dokonał tej prognozy, gdy cena bitcoina była znacznie poniżej 5000 USD. Mimo że obecna cena wynosi ponad 7000 USD, są szanse, że McAfee lepiej przygotuj się na smaczny posiłek. Fakt, że powiedział, że to głupie. Fakt, że podwoił swoją ofertę, mówiąc, że zrobi to w krajowej telewizji, jest po prostu szalony.

Założyciel Fundstrat przewiduje 25 000 dolarów

Thomas Lee jest założycielem Fundstrat, firmy inwestycyjnej zarządzającej aktywami o wartości 5,1 biliona dolarów. Kiedyś przewidział, że do końca 2018 r. Cena bitcoina wyniesie 25 000 USD. Zamiast byczego nastroju rynkowego przejmującego i wysyłającego cenę na Księżyc, niedźwiedzie wygrały, a cena spadła do 3700 USD, podczas gdy entuzjaści Bitcoina są zdecydowanie szczęśliwi, że Lee wciąż jest uparty na technologii, można śmiało powiedzieć, że jego produkcja była daleko. Dzięki Bogu nie postawił na żadne kryptowaluty specjalne za pośrednictwem bukmachera kryptowalutowego.

Bitcoin osiągnie zero

Joe Davis jest głównym ekonomistą Vanguard, jednej z najbardziej znanych firm inwestycyjnych na świecie. Jest to firma zarządzająca wieloma czołowymi funduszami indeksowymi w całym sektorze inwestycyjnym. Powiedział kiedyś, że podstawowe zasady Bitcoina mają zerową wartość fundamentalną i że banki centralne byłyby największym zagrożeniem dla Bitcoina. Chociaż cena Bitcoina spadała w ciągu ostatnich kilku miesięcy, wciąż jest warta dwa razy więcej niż wtedy, gdy Davis postawił okropny zakład.

Zły zakład od bukmachera bukmachera

Gracze, którzy często korzystają z BitcoinGG, prawdopodobnie wiedzą, że strona bukmacherska Bodog (twórca popularnej marki Bovada) akceptuje Bitcoin. Mogą nie wiedzieć, że właściciel Bodog, miliarder Calvin Ayre, tak naprawdę nie wierzy w projekt, który miał wszystko. Podobnie jak inni ludzie na tej liście, którzy myślą, że Bitcoin będzie pewnego dnia wart 0 USD, również Ayre uważa, że ​​Bitcoin nie ma fundamentalnej wartości.

Chociaż jest on z pewnością mądrym biznesmenem, jak każdy miliarder, przewidywania Ayre należy traktować z przymrużeniem oka. Nie dlatego, że nic nie wie o Bitcoinie. Właściwie dużo wie. Tak się składa, że ​​jest właścicielem strony internetowej coingeek.com. Ale powodem, dla którego jego przewidywania wzbudziły nieco brwi, jest to, że jest wielkim zwolennikiem projektu Bitcoin SV. SV to skrót od Satoshi’s Vision. Ayre i wielu innych uważa, że ​​Bitcoin SV i jego struktura kodowania są bardziej zgodne z pierwotnymi intencjami anonimowego założyciela Bitcoina, Satoshi Nakamoto.

Ayre jest tak zaangażowany w projekt, że aktywnie promuje go na swojej firmowej stronie internetowej i dołączył do grupy próbującej opatentować projekt jako własny.

250 000 $ lub 10 Bitcoinów

Tone Vays jest wpływowym graczem w mediach społecznościowych Bitcoin i byłym menedżerem inwestycyjnym w Bear Sterns. W marcu postawił na stole zakład dla wszystkich chętnych, którzy obiecali, że cena Bitcoina spadnie poniżej 2000 $ do 2024 roku. Jest gotów dać pierwszej osobie, która przejmie drugą stronę tego zakładu, 250 000 $, jeśli się myli. Ale jeśli ma rację, chce 10 Bitcoinów. Biorąc pod uwagę spadek podaży bitcoinów o połowę w 2020 r. I ponownie o połowę w 2024 r., Karty są wyraźnie ułożone w stos przeciwko Vays.

Oto niektóre z najgorszych zakładów prognozowania Bitcoin, które miały miejsce w ciągu ostatniego półtora roku. Nie bądź jednak zbyt surowy dla tych gości, nie są jedynymi, którzy robią głupie przepowiednie. Nawet największy inwestor wszechczasów nie wierzy w Bitcoin.


Warren Buffett od lat mówi, że Bitcoin nie ma fundamentalnej wartości. Może mieć rację i tylko czas pokaże, która strona wygra na dłuższą metę, ale zarówno Buffett, jak i inne osoby z tej listy mogą nie żyć wystarczająco długo, aby się dowiedzieć. Bitcoin zawsze sprawi, że ludzie będą w niego inwestować. Trudno sobie wyobrazić, że kiedykolwiek będzie to całkowicie bezwartościowe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector