Największe wyzwania dla hazardu Bitcoin w 2021 roku

To, co dzieje się teraz na rynkach Bitcoin i kryptowalut, jest absolutnie szalone, a gracze też muszą to kochać. To samo dotyczy witryn hazardowych Bitcoin, które czerpią zyski z tego wszystkiego. Ponieważ operatorzy hazardu obracają pięścią w zysk, mają teraz kapitał, aby stawić czoła niektórym z najpilniejszych wyzwań hazardu Bitcoin, gdy zbliżamy się do 2021 r. W tym poście postaramy się podkreślić te wyzwania i przedyskutować, co operatorzy hazardu mogą zrobić, aby dać graczom takim jak Ty lepszą obsługę klienta i lepszą okazję do odejścia zwycięzcy.

Zwiększenie dostępu do gier mobilnych dzięki Bitcoin

Witryna statystyczna Statista.com szacuje, że ponad 3,5 miliarda ludzi ma dziś smartfona. Pomyśl o tym przez chwilę. Szacuje się, że obecnie na naszej planecie żyje 7,5 miliarda ludzi, a prawie połowa z nich ma smartfony. Ze wszystkich tych użytkowników właśnie tak oszacował, że 2,2 miliarda ludzi używać smartfona do grania w gry mobilne.

Można się założyć, że spora liczba tych użytkowników, zwłaszcza młodych mężczyzn, może być skłonna do obstawienia zakładu za pośrednictwem aplikacji bezpośrednio połączonej z ich telefonem. Stanowi to niesamowitą okazję dla witryn hazardowych Bitcoin. Problem polega na tym, że większość witryn hazardowych z Bitcoinami, nawet te, które istniały na początku rewolucji Bitcoin, niekoniecznie mają angażującą aplikację mobilną do zaoferowania swoim klientom.

Oczywiście nie oznacza to, że gracze, którzy nie używają aplikacji mobilnej, nie wchodzą na komputer, aby obstawiać zakłady Bitcoin za pomocą starej, dobrej przeglądarki internetowej. Ale nadal istnieje duża szansa dla operatorów gier hazardowych Bitcoin, aby podejść do gry i jeszcze bardziej ułatwić sobie wejście do gry. Wyzwanie polega na tym, że na rampach muszą znajdować się rampy bezpośrednio połączone z aplikacjami i operatorami w jednym miejscu, aby postawienie zakładu było tak łatwe, jak kliknięcie kciukiem w wybraną aplikację hazardową Bitcoin..

Ten pomysł jest prawdopodobnie jeszcze za rok lub dwa od prawdziwego opanowania sektora gier hazardowych Bitcoin.

Ciągle zmieniające się otoczenie regulacyjne

Próba radzenia sobie z regulatorami jest czymś, co od dziesięcioleci nęka zarówno kryptowalutę, jak i hazard. Dobra wiadomość jest taka, że ​​organy regulacyjne postępują w zakresie akceptacji hazardu (szczególnie w Ameryce) i zrozumienia kryptowalut oraz tego, jak umożliwienie inwestorom dostępu do nich jest w rzeczywistości dobrą rzeczą dla przyszłości globalnej gospodarki..

To powiedziawszy, nie ma jednego sposobu na uniwersalne podejście do kryptowalut lub hazardu. To nie jest tak, że istnieje globalna komisja, której celem jest rozwój obu.

Oznacza to, że operatorzy gier hazardowych Bitcoin są pozostawieni samym sobie, jeśli chodzi o zrozumienie, gdzie i jak robić interesy. Część gdzie jest łatwa. Większość witryn hazardowych jest licencjonowana na przykład na wyspach takich jak Gibraltar, Curacao, Malta, Kajmany lub Wielka Brytania. W przypadku obiektów hazardowych, które już prowadzą interesy w tych miejscach, akceptacja Bitcoin jest bardziej kwestią zrozumienia technologii i tego, jak ją zintegrować za pośrednictwem portfeli, niż kwestią kwestii regulacyjnych.

Jednak żadne dwa kraje nie są takie same pod względem podejścia do hazardu lub kryptowalut. Jeśli zamierzasz uruchomić witrynę hazardową Bitcoin, musisz być skłonny zrozumieć biurokrację, aby dowiedzieć się, jak się po niej poruszać.

Gwałtowny wzrost bezpośrednich i pośrednich konkurentów w grach

Gracze mogą od czasu do czasu rzucić trochę kryptowalut na zawody w e-sporcie lub wirtualnej rzeczywistości. Ale prawda jest taka, że ​​nawet jeśli nie obstawiasz e-sportu, witryny hazardowe Bitcoin wciąż mają nadzieję, że zdecydujesz się na wybór hazardu zamiast wydawania pieniędzy na konsole i gry. Możliwość zarabiania na życie w pełnym wymiarze godzin jako profesjonalny gracz gier wideo staje się rzeczywistością dla coraz większej liczby graczy każdego roku. Wirtualna rzeczywistość oferuje inną dynamikę, z którą branża hazardowa prawdopodobnie nie jest jeszcze gotowa do konkurowania.

Najważniejsze jest to, czy uprawiasz hazard na życie, czy tylko dla rozrywki, cała branża zawsze walczy o Twoje rozrywkowe dolary. Jeśli wydajesz te pieniądze na wirtualną rzeczywistość lub gry wideo, prawdopodobnie wydajesz mniej na witryny hazardowe.

To powiedziawszy, rok 2021 niesie ze sobą również wiele możliwości dla operatorów gier hazardowych Bitcoin, aby dalej okopać się jako podstawa twojego życia rozrywkowego. Branża rozwijała się szybko przez lata i będzie to robić w przyszłości. Miejmy nadzieję, że jesteś po właściwej stronie historii, kontynuując swoją przygodę z hazardem Bitcoin.

Niech zyski będą nadal Twoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me