Ośmiu najbardziej znanych inwestorów kryptowalutowych na świecie

Ta lista najbardziej znanych inwestorów Bitcoin i kryptowalut, których za chwilę przeczytasz, rozpowszechnia adopcję na więcej niż jeden sposób. Osoby te nie tylko mogą sobie pozwolić na kupowanie większych ilości aktywów cyfrowych, co oczywiście obniża podaż i zwiększa popyt na najciekawsze projekty kryptograficzne na świecie, ale mogą również promować je za pomocą swojego wizerunku i podobieństwa. Oznacza to, że nowicjusze przeczesujący media społecznościowe w poszukiwaniu trendów mogą po raz pierwszy usłyszeć o terminologii blockchain i kryptowalutach dzięki swoim ulubionym osobowościom z szerokiego zakresu gatunków i zainteresowań, w tym technologii, muzyki, sportu i ogólnie po prostu kultury popularnej..

Dlatego zdecydowaliśmy się złożyć hołd tym ludziom. Mogą niemal natychmiast nadać projektom platformę. Podczas gdy wielu trzyma się najlepszych psów w branży, takich jak Bitcoin, niektórzy promują inne mniej znane projekty, które rzeczywiście mogą mieć coś do powiedzenia, jeśli chodzi o decentralizację świata w przyszłości. To może być lepsze lub gorsze, w zależności od punktu widzenia.

Niemniej jednak nadszedł czas, aby przedstawić niektórych z najbardziej znanych inwestorów Bitcoin i kryptowalut na świecie.

Gwyneth Paltrow

Kiedy nie mówi o korzyściach zdrowotnych płynących z magicznych grzybów lub Whim Hof ​​oddychającego w swoim serialu dokumentalnym o tematyce Goop Labs, Paltrow inwestuje w kryptowalutę. Prawdopodobnie jest posiadaczem Bitcoin, biorąc pod uwagę jej zaangażowanie jako doradcy i inwestora w firmie Abra, zajmującej się aplikacjami portfelowymi Bitcoin.

Pitbull

Pitbull ogłoszone w kwietniu 2018 r że będzie związał się z firmą o nazwie eMerge Americas. Partnerstwo ma na celu uruchomienie projektu kryptograficznego, którego celem jest zmiana sposobu, w jaki fani i firmy płacą za muzykę. Projekt będzie nosił nazwę Smackathon. Pitbull wspiera przemysł muzyczny w nowy i ekscytujący sposób. Kto by pomyślał, że ma zamiłowanie do technologii?

Miliarder Mark Cuban i aktor Ashton Kutcher

Mark Cuban jest właścicielem Dallas Mavericks z NBA, a Ashton Kutcher słynie z roli w That 70’s Show i serialu MTV Punk’d. Obaj posiadają tokeny Unkrn o wartości ponad 25 milionów dolarów dzięki udziałowi w pierwszej ofercie monet w 2017 roku. Inwestycja Kubana była w dużej mierze spekulacyjna, ponieważ jest zaangażowany w sport. Wiele razy zmieniał zdanie na temat tego, czy Bitcoin ma wartość.

Snoop Dogg

Snoop Dogg to oczywiście legendarny gangsterski raper z Zachodniego Wybrzeża i entuzjasta konopi. Łatwo byłoby założyć, że jego inwestycje w kryptowaluty mają coś wspólnego z jednym lub drugim, ale to błędne przypuszczenie. Snoop faktycznie przyjął darowiznę w kryptowalutach, która poszła na jego zainteresowanie budowaniem młodzieżowych lig piłkarskich w Kalifornii i Ameryce.

Rosanne Barr

Tak, mogła zostać wyrzucona z telewizji za podzielenie się kontrowersyjnymi opiniami kilka lat temu, ale pasuje to do osobowości Barra. Wiedząc, że nie boi się podzielić tym, co naprawdę myśli, nie jest zaskoczeniem, że ktoś tak szczery może być zainteresowany odebraniem pieniędzy rządowi i przelaniem ich do Bitcoina. Gwiazda serialu jest jedną z nich.

Drew Carey

Znany ze swojej głównej roli w programie Drew Carey, obecny gospodarz The Price is Right odmówiono mu zakupu śniadania z Bitcoinem w 2013 roku. Napisał o tym na Twitterze, więc to musi być prawda. Więc bez względu na to, czy zbiera pieniądze bitcoinowe, czy fiducjarne, wiesz, że Carey musi zarobić wysoką cenę, przejmując legendarnego Boba Barkera.


Richard Branson

Kiedy nie jest zajęty budowaniem Virgin Galactica, której celem jest dosłownie wyrzucanie bogatych ludzi w kosmos za bardzo dużą opłatą, Branson prawdopodobnie liczy swoje Bitcoiny. Wiele lat temu zainwestował 30 milionów dolarów w BitPay. To duża kwota, ale z drugiej strony, to jest 30 milionów dolarów dla miliardera?

Floyd Mayweather Jr.

Niektórzy uważają, że Floyd Mayweather Jr. jest największym bokserem wszechczasów, nawet bardziej niż Mike Tyson. W końcu nigdy nie przegrał profesjonalnej walki w całej swojej karierze i regularnie łapie 300 milionów dolarów wypłaty na wydarzenie typu pay-per-view. Słynie z tego, że obnosi się, ile ma pieniędzy, a niektóre z tych pieniędzy pochodzą z Bitcoin, Etheruem i innych altcoinów, o czym wspominał na Twitterze w 2017 roku..

Inne ważne wzmianki

Oto kilka innych dobrze znanych osób, które posiadają kryptowalutę:

  • Gwiazda piłki nożnej Luis Suárez.
  • Artysta rozrywkowy Donald Glover
  • Piosenkarz / aktor / komik Jamie Foxx
  • Prowadzący / komik Joe Rogan
  • Rappers Nas and The Game i wiele innych…

Oto osiem największych celebrytów na świecie, które posiadają Bitcoiny i kryptowaluty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector