Praca dla własnej firmy handlowej: zalety i wady

Na arenie aktywnego handlu rynki są atakowane z wielu różnych perspektyw. Inwestorzy instytucjonalni i handlowcy detaliczni codziennie angażują waluty, akcje i kontrakty futures w nadziei na utrzymanie rentowności.

Nie popełnij błędu, bez względu na to, jak dużym lub małym handlowcem jesteś, jest tylko jedna główna zasada – zawsze zarabiaj.

Unikalnym typem uczestnika rynku jest firma handlowa na własny rachunek. Znana również jako „firma własnościowa” lub „sklep z propozycjami”, firma handlowa na własny rachunek jest jedną ze ścieżek, dzięki którym wielu traderów zarabia na życie. Przyjrzyjmy się, czym jest firma rekwizytowa i niektórymi kwestiami, które należy rozważyć przed dołączeniem do niej.

Co to jest firma handlowa na własny rachunek?

Sklep z rekwizytami to firma, która zatrudnia osoby fizyczne do handlu kapitałem w imieniu firmy. Nowi rekruci są szkoleni wewnętrznie lub otrzymują zasilone konto handlowe i tracą swobodę na rynkach. Ich praca jest prosta – trzymaj się kardynalnej zasady i generuj zwroty dla firmy za wszelką cenę.

Termin „najem” jest używany luźno w kontekście firmy rekwizytowej. Nowi handlowcy rzadko otrzymują wynagrodzenie podstawowe, chociaż nie ma żadnych przepisów dotyczących struktur płac. Zwykle traderzy rekompensat są wynagradzani poprzez podział wygenerowanych zysków. Udział przedsiębiorcy jest bardzo zróżnicowany, wahając się od 35% do 75% i może obejmować różnorodne zachęty.

Firmy rekwizytowe dokładają wszelkich starań, aby znaleźć ludzi zdolnych do utrzymania stałej rentowności na rynku. Jeśli z miesiąca na miesiąc jesteś zwycięzcą, praca w sklepie z rekwizytami może być dobrym posunięciem w karierze.

Dlaczego na całe życie porzucić komputer i kawę w firmie handlowej?Po co rezygnować z komputera i kawy na całe życie w zastrzeżonej firmie handlowej?

Zalety bycia handlowcem rekwizytów

Pierwsze pytanie, które każdy sprzedawca detaliczny zadaje przed podjęciem pracy w sklepie z rekwizytami, jest takie: Dlaczego powinienem dołączyć do firmy zajmującej się handlem na własny rachunek i dzielić się zyskami? Dlaczego nie zamienić własnego kapitału i zatrzymać 100% wszystkich zysków?

To dobre pytanie. Jak nigdy dotąd, nowoczesny rynek daje indywidualnym handlowcom detalicznym możliwość samodzielnego utrzymania się. Z ograniczonymi barierami wejścia i niezliczonymi opcjami handlowymi, po co rezygnować ze swobody swojego stylu życia i spędzić czas w firmie rekwizytowej?

Poniżej znajduje się kilka powodów, dla których wielu decyduje się na prop:

  • Przewaga: Firmy prop są w stanie zajmować duże pozycje na rynku i przekazywać możliwości dźwigni inwestorowi. Wynika to z ogromnych sald kont i istniejących relacji z brokerami.
  • Obniżone prowizje: Wolumeny obrotu utworzone przez firmę zapewniają niższą strukturę prowizji. Wysoki wolumen oznacza znacznie niższe prowizje dla traderów prop.
  • W otoczeniu profesjonalistów: Handel dzienny może być jednym z najbardziej samotnych zajęć na świecie. Handel z zespołem odnoszących sukcesy specjalistów rynkowych daje poczucie wspólnoty. Może również podnieść wydajność na wyższy poziom.

Zdecydowanie największą zaletą pracy w firmie rekwizytowej są pieniądze. Większa dźwignia oznacza większe potencjalne zwroty, przynajmniej w teorii.

Wady bycia Prop Traderem

Oczywiście są pewne rażące wady związane z pracą dla firm zajmujących się handlem na własny rachunek. Oto główne wady bycia pełnoprawnym traderem rekwizytów:


  • Naprężenie: Handel cudzymi pieniędzmi może być stresującym przedsięwzięciem. Publiczne rozliczanie strat i faktyczna utrata kapitału, który nie należy do Ciebie, może być emocjonalnie obciążająca.
  • Bezpieczeństwo pracy: Jeśli nie będziesz zarabiać pieniędzy, nie będziesz długo zatrudniony. To naprawdę jest takie proste!
  • Opłaty / Inwestycja kapitałowa: Wiele sklepów z rekwizytami wymaga uiszczenia opłat za platformę, szkolenie i dostęp do konta. Ponadto może być wymagany wstępny depozyt kapitału od przedsiębiorcy, który będzie działał jako „bufor” ryzyka dla firmy.

Dynamika pracy w firmie rekwizytowej różni się znacznie od handlu z domu. Dodatkowy stres i presja są bardzo realne, podobnie jak odpowiedzialność publiczna za straty. Chociaż te aspekty mogą działać, aby uczynić tradera lepszym, mogą również pogorszyć ogólną jakość życia.

Podsumowanie

Znalezienie zastrzeżonej firmy handlowej, w której można się zarejestrować, nie jest trudne. Proste wyszukiwanie w Google zwróci wiele wyników i zapewni Ci miejsce do rozpoczęcia. Jednak we współczesnym świecie finansów lepiej byłoby wejść na rynki w pojedynkę. Dostępnych jest wiele materiałów edukacyjnych, usług sygnalizacyjnych i innych łatwo dostępnych zasobów zorientowanych na rynek. Niebo jest naprawdę ograniczeniem dla zmotywowanego tradera.

Ostatecznie to od każdej osoby zależy, czy warto pracować w sklepie z rekwizytami. jaJeśli zdecydujesz się na to, przestrzegaj podstawowej zasady, a wszystko będzie dobrze – zawsze zarabiaj!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map