PrimeDice zdeterminowany, aby znaleźć się na szczycie rynku kości bitcoinowych

PrimeDice

Wśród konkurencji PrimeDice nadal zajmuje znaczną wielkość rynku zakładów na kości Bitcoin. Jest to niezaprzeczalnie jedna z najpopularniejszych gier Bitcoin online i można to w dużej mierze przypisać oferowanym przez nią usługom bukmacherskim, a mianowicie standardowej grze w kości poza łańcuchem oraz bardziej konkurencyjnej i interaktywnej grze PVP (Player vs Player), a także jej kompatybilności z przeglądarki mobilne.

Miałem okazję porozmawiać z jednym z przedstawicieli PrimeDice, a on podzielił się swoimi dwoma centami Hazard Bitcoin, a także fragmenty ważnych informacji o marce i jej planach ulepszenia oferty.

Obecnie istnieje wiele witryn z kościami Bitcoin. Czy PrimeDice został wydany wcześniej??

Uruchomiliśmy naszą pierwszą wersję (primedice 1) w maju 2013 roku. Pod względem wolumenu osiągnęliśmy niemal natychmiastowy sukces, ale w pierwszym tygodniu ponieśliśmy oszałamiające straty i nie byliśmy pewni, czy będziemy kontynuować od tego momentu. Potem sytuacja szybko się poprawiła i od tamtej pory mamy tendencję wzrostową.

Porozmawiajmy o oprogramowaniu, którego używa. Jak to jest i kto to zrobił?

Piękno Primedice 1, 2 i 3 polegało na tym, że wszystko zostało w 100% wykonane na zamówienie zgodnie z naszymi specyfikacjami. Okazało się, że to leniwe, że wiele kasyn w tamtym czasie po prostu kopiowało wklejany kod i dodawało akceptację bitcoinów do miksu. Spędziliśmy ponad 5 miesięcy pracując nad kodem / projektem każdej indywidualnej iteracji z prywatnymi projektantami i programistami. Ten poziom dostosowywania pozwolił nam idealnie dostosować doświadczenie, którego jako bitcoinerów chcieliśmy, w stosunku do standardowego użytkownika bitcoin.

Jakie są cechy PrimeDice, które odróżniają go od innych marek?

Jedną z głównych różnic między Primedice a innymi witrynami z kościami w tej chwili jest oferowana przez nas opcja PVP. Pozwalamy graczom na obstawianie nieograniczonej kwoty z zerową przewagą kasyna w pokoju PVP na czacie. Czuję również, że mamy obecnie najbardziej żywą społeczność ze wszystkich innych witryn z grami bitcoin, co jest natychmiast widoczne, gdy dołączysz do jednego z naszych czatów.

Inną kluczową różnicą, którą zauważyłem między nami a wieloma innymi markami, jest to, że nie traktujemy siebie zbyt poważnie; jesteśmy tylko kilkoma długoletnimi użytkownikami bitcoinów, którzy dobrze się bawią.

Skoro jesteś w branży, jakie są twoje przemyślenia na temat pojawienia się kasyna Bitcoin i witryn hazardowych oraz ogólnie Bitcoina?

Bitcoin oferuje bezprecedensową możliwość obstawiania twoich monet online dzięki natychmiastowym wpłatom, wypłatom i udowodnionym uczciwym systemom zapewniającym bezpieczeństwo. Kasyna są obecnie prawdopodobnie zabójczą aplikacją bitcoinów, szczególnie dla każdego, kto doświadczył gry w kasynie online i czekał na czek pocztą. W związku z tym nie jest dla mnie zaskoczeniem, że zarówno witryny hazardowe z bitcoinami, jak i bitcoinami będą szybko rosnąć, gdy zmierzamy w przyszłość..

Jak ważna będzie kryptowaluta w naszym życiu w przyszłości?

Bitcoin oferuje nam wszystkim możliwość ostatecznego i prawdziwego posiadania naszych pieniędzy. Ci, którzy prawidłowo używają bitcoinów bez polegania na usługach portfela stron trzecich, mogą naprawdę zyskać uznanie dla wartości i wpływu bitcoinów.

Według moich przewidywań bitcoin przegra z innymi kryptowalutami w przypadku małych transakcji, takich jak zakup pizzy, ale będzie intensywnie wykorzystywany w fuzjach i przejęciach i traktowany jako cyfrowe złoto w ciągu najbliższych 5-10 lat. Obawiam się, że regulacja nieuchronnie odepchnie przeciętnego konsumenta od bitcoina w kierunku usług takich jak Stripe / PayPal.


Stawianie czoła wyzwaniom i pokonywanie ich jest integralną częścią sukcesu marki i firmy. Możesz rozmawiać więcej o napotkanych przeszkodach?

Charakter tej działalności wiąże się z wysokim ryzykiem; oferujemy użytkownikom maksymalną wypłatę 40 monet w jednym zakładzie. Zakłady można obstawiać bardzo szybko, a wariancja związana z naszą niewielką obecną przewagą kasyna wynoszącą 91% może spowodować, że stracimy duże kwoty w krótkich odstępach czasu. W tym momencie działamy już dobrze od ponad roku i znacznie mniej martwimy się tego rodzaju rozbieżnościami.

Kolejnym wyzwaniem, przed którym stoimy, jest rosnąca liczba oszustów i oszustów w naszej społeczności. Tylko w tym tygodniu kilka klonów PD zostało skonfigurowanych w celu próby wyłudzenia haseł. Robimy, co w naszej mocy, aby temu zapobiec, ale to od naszych użytkowników zależy zachowanie czujności i wystrzeganie się tych witryn.

Pokazałeś już ciągłe ulepszenia marki. Powiedz mi; czy są jakieś plany przeniesienia go na wyższy poziom?

Zbudowawszy najsilniejszą reputację w branży gier bitcoinowych, mamy dużą elastyczność pod względem tego, gdzie możemy się rozszerzyć. W tej chwili naszym celem jest zbudowanie naszej najnowszej wersji Primedice tak, aby była jak najlepsza. W naszym zespole toczyły się dyskusje na temat wyjścia poza kości, a nawet gry, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Powiedzmy, że rozmawiasz teraz ze swoimi potencjalnymi klientami, co byś im powiedział?

W przeciwieństwie do większości kasyn, my (pracownicy PD) jesteśmy bardzo aktywni w społeczności bitcoinów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszym użytkownikom jak najlepsze wrażenia, korzystając z najlepszych możliwych udowodniona sprawiedliwość na nowej stronie i oferując solidny jackpot, PVP i system partnerski.

Wspaniale. Dziękuję za poświęcony czas i życzę powodzenia w biznesie!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector