Przewodnik dla początkujących po World Series Of Poker

Tegoroczne World Series of Poker oficjalnie rozpoczyna się jutro, a społeczność pokerowa przygotowuje się na miesiąc wypełniony pokerową akcją.

To będzie wielki rok, odkąd organizatorzy przesadzili i zestawili ponad 69 wydarzeń dla całej serii. Cała tegoroczna seria to święto gry, a gracze, którzy chcą wziąć w niej udział, będą mieli okazję zagrać w swoje ulubione odmiany pokera.

Rozpoczęty w 1970 roku World Series of Poker miał na celu spopularyzowanie gry. To, co kiedyś było tylko zaproszonym wydarzeniem, World Series ewoluowało od prostej serii gier gotówkowych w oszałamiającą gamę turniejów satelitarnych i turniejów z dużymi pieniędzmi..

Jednak nadal zachowuje swoją tajemniczość. Boom na pokera online w 2000 roku można bezpośrednio położyć u stóp zwycięstwa Chrisa Moneymakera w World Series of Poker w 2003 roku. W przeciwieństwie do innych turniejów sportowych, nagrodą za zwycięstwo w którymkolwiek z turniejów World Series of Poker nie jest trofeum, ale złota bransoletka. Posiadanie i dumne prezentowanie bransoletki zwycięzcy jest powodem do dumy dla byłych zwycięzców i potwierdzeniem ich umiejętności.

World of Series Poker 101

Dla miłośnika pokera dołączenie do gry to spełnienie marzeń. Jednak może to być wyczerpujące ćwiczenie. Dla tych, którzy chcą się zarejestrować, istnieje kilka faktów, które powinni znać.

Wydarzenia WSOP

Przede wszystkim gracze mogą wybierać, do której z gier dołączą. 69 wydarzeń ma różne warianty, które powinny dać każdemu szeroki wachlarz możliwości. Niektóre gry są rozgrywane zgodnie z zasadami Texas Hold’em, ale są też inne turnieje, w których obowiązują inne zasady, takie jak Omaha, Lowball i Stud. Są nawet turnieje. Początkujący nie muszą się martwić, że zostaną odsunięci na bok, jeśli ich ulubione zasady nie są używane.

Po drugie, głównym celem graczy w każdym turnieju jest bycie ostatnim przy stole. Oznacza to, że gracze muszą uważać na swój bankroll. Najlepiej, jeśli gracz będzie miał duży bankroll, ale ostrożne zarządzanie i umiejętna gra mogą zmienić mały bankroll w duży.

Wreszcie, gracz, który chce być częścią turnieju głównego, może zrobić to na własnej skórze, biorąc udział w różnych turniejach satelickich. Nie jest to jednak konieczne. Wszystko, co gracz musi zrobić, aby dołączyć do turnieju głównego, to mieć 10 000 $ i wpisowe. Jeśli potencjalny gracz nie ma pieniędzy, będzie musiał dołączyć do turnieju satelitarnego, w którym wpisowe jest niższe..

Liczne wydarzenia pokerowe, do których można dołączyć

Główne wydarzenie odbywa się zwykle na początku lipca, po wyczerpującym miesiącu gry. W przypadku samego wydarzenia gracze wykorzystają swoje wpisowe, aby zdobyć żetony do gry. Gracze nie mogą wymienić tych żetonów na gotówkę, ale wskazują, czy gracz nadal uczestniczy w turnieju, czy nie. Jeśli zabraknie im żetonów, zostaną wyeliminowani.

Wpisowe jest następnie dodawane do puli nagród, która zostanie przyznana najlepszym graczom. Tylko 10 procent otrzyma wypłatę. Biorąc pod uwagę, że zwykła liczba graczy w głównym wydarzeniu przekracza tysiąc graczy, tylko około stu z nich otrzyma jakiekolwiek pieniądze.

Po rozpoczęciu głównego wydarzenia gracze zostaną zgrupowani w tabelach. Gdy gracze są eliminowani, ludzie będą przenoszeni ze stołu na stół, aby zachować równowagę. Normalna gra będzie kontynuowana, dopóki nie zostanie tylko jeden stół na dziewięć. To jednak nie są prawdziwe finały.

Kropla


Ostatnich dziewięciu graczy będzie stanowić ostatni stół turnieju głównego. W 2008 roku ESPN chciał wzbudzić trochę szumu w turnieju, co spowodowało, że stół finałowy został przełożony na październik..

World Series of Poker to wydarzenie, którego żaden gracz nie powinien przegapić. Gracze mogą z łatwością uważać na Kolosa w dniach od 2 do 4 czerwca lub znaleźć swój los w Mistrzostwach Seniorów i Monster Stack odpowiednio 17 i 24 czerwca. Główne wydarzenie ma się jednak odbyć dopiero 9 lipca, a po nim One Drop od 12 do 14 lipca.

Bitcoin poker i WSOP

Zakładając, że nie każdy może uczestniczyć w wydarzeniach zaplanowanych w tym roku, miłośnicy pokera nadal mogą doświadczyć gry w pokera akcji, grając w pokera Bitcoin online. Jeszcze lepiej, mogą uważać na różnych Promocje World Series of Poker które dają świetne wypłaty, a nawet szansę na zdobycie głównego turnieju w lipcu.

W zeszłym roku wiele stron pokerowych Bitcoin uruchomiło swoje inspirowane WSOP bonusy i promocje, a Americas Cardroom wprowadziło swoje World of Series of Jackpots.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector