Rynki predykcyjne a kasyna: jaki jest najlepszy wybór?

Czy przeciętny gracz wolałby postawić zakład przeciwko przyjacielowi – ze zwycięzcą podchodzi do wszystkiego – czy też polegałby na płynności kasyna oraz znacznych zasadach i przepisach związanych z obstawianiem zakładów za pomocą tradycyjnego hazardu??

Odpowiedź na to pytanie oznacza głębokie zagłębienie się w to, czym jest rynek predykcyjny i jakie są zalety takiego rynku. Ważne jest również, aby zrozumieć podobieństwa między nimi. W końcu, niezależnie od tego, czy gracz używa kryptowaluty lub projektu blockchain, aby spróbować zarobić pieniądze, przewidując wyniki, czy też korzysta z tradycyjnej strony internetowej lub kasyna, aby obstawić zakład, cel jest ten sam, aby włożyć więcej pieniędzy lub Bitcoin do portfela.

Zwrot w porównaniu tych dwóch opcji wynika z faktu, że wiele tradycyjnych witryn bukmacherskich, takich jak Bodog i 5Dimes, i tak akceptuje teraz Bitcoin. Oznacza to, że przeciętny hazardzista, który być może, wie trochę o Bitcoinie, ale ani tona, nie dostrzeże wartości w odkrywaniu predykcyjnych platform rynkowych.

Zapewniamy, że istnieją powody, aby odkrywać platformy rynkowe z prognozami ponad tradycyjne właściwości zakładów.

Przewidujące rynki mogą wyprzedzić tradycyjny hazard

Po pierwsze. Predykcyjne platformy rynkowe są projektami kryptowalutowymi, które pozwalają osobom fizycznym na obstawianie zakładów na zdarzenia binarne przeciwko sobie bez konieczności angażowania osób trzecich. Wszystko to jest możliwe dzięki technologii blockchain, która umożliwia przekazywanie wartości z jednej osoby na drugą bez konieczności wzajemnego zaufania obu stron. To także technologia, która zapewnia bezpieczeństwo.

W tej chwili dostępnych jest publicznie kilka predykcyjnych platform rynkowych (a poniższa lista nie obejmuje ich wszystkich):

  • Augur
  • Gnoza
  • Bitcoin Hivemind
  • Amoveo
  • Cindicator

Rynki predykcyjne są zdecentralizowane

Obstawianie za pomocą Bitcoin na stronie takiej jak Bodog i obstawianie zakładów na platformie typu blockchain z prognozami rynkowymi, takiej jak Augur lub Gnosis, to nie to samo, nawet jeśli gracz używa Bitcoin na Bodog.com. Obie opcje przynoszą korzyści graczom, ponieważ nie ma potrzeby wnoszenia opłat na rzecz zewnętrznych dostawców płatności, a technologia blockchain może być wykorzystywana do zapewnienia uczciwej gry, a także do obniżenia kosztów wpłat, obstawiania i wypłacania środków..

Jednak w przypadku korzystania z tradycyjnej witryny hazardowej, takiej jak Bodog, dom nadal zachowuje przewagę. Prawdopodobnie to samo, co gracz zrezygnowałby z tradycyjnego kasyna. W końcu scentralizowane firmy, takie jak Bodog (i każdy inny biznes na świecie) istnieją po to, by osiągać zyski. Aby skorzystać z małych wartości procentowych i opłat, które rządzą światem zarówno tworzenia kursów, jak i transakcji finansowych.

Z drugiej strony rynki predykcyjne przenoszą to z powrotem do starej szkoły. Platformy te umożliwiają użytkownikom rozliczanie zakładów w oparciu o zdarzenia binarne. Innymi słowy, wydarzenia, które mają tylko dwa możliwe skutki. Przykładem może być to, czy Amazon zacznie akceptować Bitcoin do 2021 r. Lub może to być coś tak prostego, jak wybranie zwycięzcy tegorocznego Super Bowl..

Na rynku predykcyjnym zaangażowane strony przyjmują zakłady tylko wtedy, gdy uważają, że kursy są akceptowalne. Jeśli tylko jedna osoba bierze zakład, nie ma zakładu. Oznacza to, że efektywność danego rynku jest nadal w grze, co oznacza, że ​​każdy zakład jest nadal uczciwy. Jeśli to niesprawiedliwe, po prostu się nie dzieje. Ale prawdziwą zaletą korzystania z rynku predykcyjnego jest to, że nikt nie płaci procentu za dom. Tylko gracze, których to dotyczy, mogą wygrać lub stracić wszystkie pieniądze, z wyjątkiem bardzo małej, jeśli nie niewielkiej opłaty transakcyjnej, która jest wypłacana w celu utrzymania uczestników, którzy zabezpieczają łańcuch bloków.

Czy przewidujące rynki to przyszłość hazardu?

Jak zwykle nowsze technologie są trudniejsze do zrozumienia i wymagają sporo nauki. Aby rynki predykcyjne stały się przyszłością hazardu, Bitcoin prawdopodobnie musi przejść przez znacznie większą falę adopcji. Może się to wydarzyć w najbliższej przyszłości, ale nie musi. Ale faktem jest, że hazard jest prawie tak stary jak sam czas. Uważa się, że pierwsze karty do gry zostały wynalezione i rozprowadzane aż do tyłu Chiny z IX wieku.

Nawet długo po tym, gdy tradycyjne kasyna pojawiły się po raz pierwszy w Ameryce Północnej, przeciętnemu graczowi było znacznie łatwiej wygrać, ponieważ kasyno nie zawsze miało przewagę. Innymi słowy, pomysł dwóch graczy rywalizujących ze sobą o wszystkie łupy, bez udziału osoby trzeciej, nie jest nowy. Przewidujące projekty rynkowe, takie jak te wymienione powyżej, posłużą do ponownego udowodnienia tego. Nie tylko udowodnią, że hazard jest rzeczywiście jednym z największych zastosowań Bitcoina. Udowodnią, że historia się powtarza. To jest coś, co każdy może postawić na to, czy używa Bitcoin do obstawiania, czy nie.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector