Sekret sukcesu hazardowego Bitcoina? Szybkie wypłaty

Fakt, że Bitcoin i inne aktywa cyfrowe istnieją w łańcuchu bloków i praktycznie gwarantuje, że transakcje można śledzić, powoduje, że witryny hazardowe Bitcoin płacą natychmiastowo, gdy gracze wygrywają. Przy prawdziwie zdecentralizowanej technologii, która zawładnęła branżą hazardową, dlaczego tak ważne jest, aby operatorzy gier hazardowych Bitcoin płacili na czas? Dzieje się tak dlatego, że terminowe płacenie jest najlepszym sposobem na ustalenie wiarygodności zarówno w społeczności Bitcoin, jak i społeczności hazardowej.

Dlaczego wypłata na czas ma znaczenie

Każdy zagorzały hazardzista marzy o wygranej pewnego dnia. Wyobraź sobie gracza, który zdobył wszystkie nagrody lojalnościowe, jakie ma do zaoferowania jego ulubiona witryna hazardowa, rozegrał wszystkie mecze, obliczył wszystkie szanse, zapoznał się ze wszystkimi raportami o kontuzjach związanych z drużynami, które obserwuje, w końcu wygrywa i dowiaduje się mogą odebrać swoje wygrane. Czy ten gracz kiedykolwiek wróci na wybraną przez siebie platformę? Nie ma mowy.

Brak możliwości regularnych i terminowych wypłat dla graczy to najszybszy sposób na utratę lojalnego klienta. Podejrzani mają rację, jeśli chodzi o hazard online. Gracze online nie widzą ludzi przy kasie wymieniających żetony na pieniądze. Mogą mieć dowód na to, że wszyscy inni wygrywają dzięki rzetelnym danym, które są udostępniane przez kasyna Bitcoin i bezdomne strony z grami. Jednak ostatecznie cała uczciwość na świecie nie ma znaczenia, jeśli gracz nie może odebrać swoich wygranych.

Które kryptowaluty obiecują najszybsze wypłaty?

Bitcoin bez wątpienia jest zdecydowanie najpopularniejszą kryptowalutą na świecie, zarówno jako narzędzie inwestycyjne na arenie aktywów cyfrowych, jak i jako narzędzie używane do zawierania zakładów. Używanie kryptowalut do hazardu to szybszy sposób na wypłatę z kilku praktycznych powodów i kilku powodów technologicznych.

Praktyczne powody

Używanie cyfrowej waluty do hazardu oznacza, że ​​nie musisz przechodzić weryfikacji Poznaj swojego klienta. Oznacza to, że nie trzeba czekać na przesłanie dokumentu tożsamości lub odpowiedź od jakiegoś Czarnoksiężnika z Krainy Oz za zasłoną, dając każdemu przywilej postawienia zakładu. Oznacza to również, że operatorzy gier hazardowych nie muszą radzić sobie z ograniczeniami zewnętrznych dostawców płatności, takich jak Visa, MasterCard, PayPal, Skrill i tym podobne. Oznacza to brak przechowywania funduszy przez pięć dni roboczych w celu ich weryfikacji, brak ograniczeń dotyczących kwot wypłat lub depozytów oraz żadnych negocjacji. Wszystko pozostaje między operatorem hazardu a hazardzistą.

Przyczyny technologiczne

Bitcoin to najszybszy sposób na otrzymywanie wygranych w grach hazardowych dla kogoś, kto jest nowy w świecie walut cyfrowych i jest zmęczony silnie regulowanym obejściem fiatów. Biorąc to pod uwagę, Bitcoin nie oferuje graczom najszybszych prędkości transakcji. Nowsze wersje Bitcoin, takie jak Bitcoin Cash i Wizja Bitcoin Satoshi, oferują większe rozmiary bloków. Mówiąc prościej, większy rozmiar bloku umożliwia szybszą weryfikację większej liczby transakcji, umożliwiając szybsze przemieszczanie się wartości w łańcuchu bloków.

Inne projekty niezwiązane z Bitcoinem, takie jak Litecoin, Ethereum i EOS, również zapewniają szybsze prędkości transakcji, co oznacza, że ​​gdy zaczyna się duża gra i nadszedł czas, aby postawić zakład, być może odejście od Bitcoin, ponieważ metoda wpłaty jest w rzeczywistości najlepszym rozwiązaniem.

Sposoby zapewnienia niezawodnych wypłat

Jednym z wypróbowanych, przetestowanych i prawdziwych sposobów na zapewnienie wypłaty przez witrynę hazardową Bitcoin jest przeczytanie recenzji najlepszych witryn. Nasi pozostali gracze narzekają, że nie dostali pieniędzy? Czy jest wielu takich graczy. Czy witryna rzeczywiście może udowodnić, że opłaca się konsekwentnie i terminowo? Są to pytania, które zasługują na odpowiedź przed wpłaceniem pieniędzy na jakąkolwiek stronę hazardową Bitcoin.

Inne sposoby zapewnienia wypłat obejmują znajdowanie kasyn kryptowalutowych bez domu, w których wszystko jest kontrolowane przez łańcuch bloków, a wpływ człowieka jest bardzo niewielki. Wadą tego jest to, że w przypadku rozbieżności może nie być komu narzekać, ale może to spodobać się twardemu Bitcoinerowi, który chce być własnym bankiem. Istnieje również możliwość grania na rynkach predykcyjnych stworzonych przez innych użytkowników, co ponownie oznacza, że ​​nie ma centralnego organu.

Bez względu na to, którą metodę lub gracze kryptowalut akceptują jako wypłatę, pamiętaj, aby przesyłać pieniądze tylko do witryny hazardowej Bitcoin, którą chcesz stracić. Ta lekcja ma zastosowanie jeszcze przed postawieniem zakładu.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector