Siedem rzeczy do rozważenia podczas uruchamiania kasyna Bitcoin

Jeśli chcesz się zorientować, jak dochodowe może być prowadzenie kasyna, wystarczy, że wybierzesz się na wycieczkę do Las Vegas i zobaczysz wszystkie pięknie oświetlone, ogromne i zapierające dech w piersiach kasyna wzdłuż pasa. Oczywiście prowadzenie kasyna kosztuje dużo pieniędzy, jeśli planujesz robić to w tradycyjnym stylu. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz przestrzegać przepisów dotyczących hazardu określonych przez rząd federalny Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Uruchomienie witryny hazardowej Bitcoin jest trochę łatwiejsze. W końcu nie musisz się martwić o zbudowanie tradycyjnego kasyna, które rywalizuje z Caesar’s Palace lub MGM Grand. Mimo to jest ich siedem kluczowe rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę jeśli planujesz kiedyś uruchomić własne witryny hazardowe Bitcoin.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

To naturalne, że myślisz, że lokalizacja nie ma większego znaczenia, jeśli wszystko, co robisz, to tworzenie witryny internetowej. To nie tak, że musisz polegać na ruchu pieszym. Ale lokalizacja ma znaczenie, jeśli chodzi o prowadzenie operacji hazardowej online, nawet jeśli planujesz nic poza kryptowalutą. Zarejestrowanie firmy w jurysdykcji, która sprzyja zarówno hazardowi, jak i kryptowalutom, może mieć ogromne znaczenie dla zagwarantowania, że ​​Twoja witryna hazardowa z kryptowalutami stanie się rentowna i pozostanie taka przez długi czas.

Curacao było jednym z pierwszych krajów, które wydały licencje hazardowe i są bardzo przyjazne dla operacji hazardowych wykorzystujących kryptowaluty. Malta była jednym z pierwszych krajów, które ogólnie zalegalizowały kryptowaluty i zawsze były przyjazne dla hazardu. Kahnawake to rodzime terytorium położone w Quebecu w Kanadzie, które jest idealne dla firm hazardowych chcących poszerzyć bazę klientów i oferuje dość korzystne przepisy podatkowe. To prowadzi nas do następnego rozważenia.

Uzyskanie odpowiedniej licencji

Musisz wyjaśnić, że planujesz przyjmować płatności kryptowalutowe za swoją witrynę hazardową i ubiegać się o licencję za pośrednictwem oficjalnego procesu składania wniosków. Zasadniczo musisz wyjaśnić, że planujesz zachować zgodność. Licencjonowanie i przepisy są oczywiście bardzo różne na całym świecie, więc będziesz musiał spędzić znaczną ilość czasu na zapoznaniu się z lokalnymi przepisami.

Zarządzanie czasem

Włączenie firmy hazardowej Bitcon jest stosunkowo łatwe i szybkie do przeprowadzenia. To powiedziawszy, musisz zaprojektować stronę internetową i aplikację, zatrudnić personel marketingowy, otworzyć biuro i umowy brokerskie z zewnętrznymi dostawcami płatności, które ułatwią graczom budowanie z tobą środków. To wszystko może zająć dużo czasu.

Zrozumienie przepisów podatkowych

We wczesnych dniach Bitcoina popularna była opinia, że ​​jest on przeznaczony dla przestępców i tych, którzy chcą uniknąć płacenia podatków. W dzisiejszych czasach, jeśli chcesz prowadzić działalność biznesową, będziesz płacić podatki, nawet w najbardziej korzystnych jurysdykcjach. Upewnij się, że masz jasność co do przepisów podatkowych w dowolnej jurysdykcji, z którą zdecydujesz się prowadzić interesy. Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty lub możesz zaoferować stymulowanie lokalnej gospodarki swoją operacją, możesz mieć szczęście, że w ogóle nie będziesz musiał płacić pewnych podatków.

Posiadanie solidnego planu marketingowego

Niezależnie od tego, czy Twoje nowe przedsięwzięcie hazardowe akceptuje kryptowaluty, czy nie, najważniejsze jest to, że jest to przestrzeń konkurencyjna. Jeśli masz zamiar konkurować z dużymi chłopcami, musisz być w stanie oferować promocje, które są wyjątkowe, a kluczowi gracze wracają po więcej. Wielu operatorów oferuje 100% jako bonus oprócz początkowego depozytu, niektórzy oferują zmiany, aby grać ponownie po przegranej, a inni oferują usługi VIP. Marketing to duża część zdobywania klientów. Reklamowanie witryn hazardowych Bitcoin w Internecie jest również trudne, ponieważ większość głównych reklamodawców, takich jak Facebook i Google, nie zezwala na reklamy hazardu, więc musisz mieć zespół zaangażowany w sprawę.

Utrzymanie zgodności

Przestrzeganie przepisów zapewniających, że możesz skorzystać z najlepszych możliwych przepisów podatkowych, jest kluczem do prowadzenia udanej operacji hazardowej bitcoin, ale zgodność to nie tylko kwestia. Musisz być w stanie zidentyfikować źródło środków, aw wielu jurysdykcjach nadal być w stanie przeprowadzić weryfikację Poznaj swojego klienta. Musisz także mieć pracowników zajmujących się blockchainem, na wypadek gdyby coś poszło nie tak, a klient poprosi o pomoc w sfinalizowaniu transakcji. Wszystko to wymaga znacznego kapitału, aby je założyć.


Przyjmowanie płatności

Już zdecydowałeś się akceptować kryptowaluty i prawdopodobnie nie przeszkadza Ci akceptowanie Bitcoin i Ethereum, ale jakie inne kryptowaluty zaakceptujesz? Jeśli możesz wskoczyć na następną zyskującą na popularności kryptowalutę, możesz uzyskać dostęp do nowej grupy graczy, zanim zrobi to ktokolwiek inny, więc jest to ważna kwestia.

Ocena każdego z tych siedmiu kryteriów i próba założenia własnej witryny hazardowej z bitcoinami może pomóc w przeniesieniu Twojej firmy na księżyc, ponieważ cena samego bitcoina nadal to robi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector