Trzy najpopularniejsze promocje kryptowalut w grach hazardowych online

Promocje hazardowe to sposób, w jaki operatorzy wciągają Cię w emocje. Większość zaoferuje ci kuszącą bonus depozytowy. Wiele z nich pozwoli ci odzyskać część przegranych zakładów, a inni nadal będą oferować unikalne promocje, próbując odróżnić swoje kasyno od wszystkich innych kasyn. Tak było zawsze, nawet w czasach, gdy w Las Vegas istniały tylko tradycyjne kasyna. Jest to równie prawdziwe w świecie hazardu Bitcoin.

Świadomość najpopularniejszych rodzajów promocji hazardowych, zrozumienie, jak z nich skorzystać oraz znajomość warunków, które towarzyszą akceptowaniu niektórych rodzajów promocji, jest kluczem do zarabiania pieniędzy w bukmacherach, przy stołach, a nawet w pokój pokerowy. Czas więc wyprzedzić konkurencję i dowiedzieć się, w jaki sposób możesz skorzystać z najpopularniejszych rodzajów promocji w grach hazardowych Bitcoin.

Bonusy od depozytu Bitcoin

Jeśli promocje hazardowe mają Cię wciągnąć, bonusy od depozytu mają na celu pomóc Ci zacząć z hukiem. W końcu bonus od depozytu to darmowe pieniądze. Witryny hazardowe z bitcoinami dają Ci nie tylko 5% czy 10% w taki sam sposób, jak konto oszczędnościowe na giełdzie. Mówimy o 50% -100% na Twoim Bitcoinie za samo dokonanie pierwszej wpłaty.

Zapewniamy, że bonusy od depozytu oferowane przez witryny hazardowe Bitcoin są prawdziwe. Zwłaszcza jeśli masz do czynienia z najlepszymi psami, na przykład Bodog, Intertops lub BetOnline. Każda z tych witryn oferuje 100% bonus od depozytu. Bodog do 200 $, Intertops do 500 $ i BetOnline do 1000 $. To powiedziawszy, jest takie powiedzenie w życiu. Jeśli coś jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy w życiu, bonusy te mają pewien haczyk.

Jak zarobić bonusy od depozytu Bitcoin

Bonusy od depozytu są czasami nazywane bonusami od depozytu rolowanego. Dzieje się tak, ponieważ zasadniczo musisz zagrać wielokrotnie większą kwotę depozytu, aby otrzymać bonus. Kasyna Bitcoin i bukmacherzy mogą sprawić, że będziesz grał od pięciu do 25-krotności bonusu od depozytu, aby odblokować pełną wartość bonusu. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 100 $ i masz prawo do 100% bonusu z wymogiem gry pięciokrotności twojego bankrolla w celu odblokowania tego bonusu, zasadniczo musisz postawić zakłady o wartości 500 $, aby otrzymać pełny bonus 100 $ lub 100%, do których masz prawo. Nie musisz od razu wydawać 500 $ na jeden zakład. Możesz postawić wiele małych zakładów, ale wciąż jest to coś do rozważenia.

Premia za zwrot pieniędzy w bitcoinach

Wyobraź sobie, że wrzucasz kryptowalutę do automatu lub na stół do ruletki, przegrywając zakład i otrzymując kolejną szansę. Wiele witryn hazardowych z bitcoinami oferuje tego rodzaju promocję. Witryny zazwyczaj oferują to, gdy mają nową grę do zagrania i chcą poprowadzić akcję w tym kierunku lub w wolne dni tygodnia, takie jak poniedziałek lub wtorek, kiedy chcą, aby więcej graczy zarejestrowało się i dokonało zakładu.

Jak zarabiać bonusy zwrotne pieniędzy

Jak wspomniano, bonusy z tytułu zwrotu pieniędzy są zwykle oferowane w określone dni tygodnia i przy określonych stołach. Pamiętaj, że te promocje zwykle mają minimalne i maksymalne wymagania dotyczące zakładu, które musisz osiągnąć, aby odzyskać pieniądze, i oczywiście na plusie ograniczają pieniądze, które możesz odzyskać do określonej kwoty. Nikt nie chce zbankrutować, oddając Ci pieniądze.

Zmniejszone premie za sok

Termin sok jest używany w zakładach sportowych do opisania kwoty, jaką książka zarabia na zakładzie z równymi kursami. Załóżmy, że stawiasz na koszykówkę NBA. Toronto Raptors mierzy się z Boston Celtics w fazie bubble, a szanse na wygraną obu drużyn są idealnie wyrównane. Większość książek wypłaci tylko dziewięć dolarów z zakładu o wartości 10 USD, co oznacza, że ​​w rzeczywistości nie masz równych szans. Dodatkowy dolar wartości, który tracisz, to sok, który płacisz za książkę. W ten sposób bukmacherzy zarabiają na dłuższą metę. Robią cięcie.

Obniżona premia za sok występuje, gdy książka oferuje mniejsze cięcie. Te bonusy są zazwyczaj oferowane na rozpoczęcie sezonu lub w celu nagrodzenia lojalnych graczy i dania im od czasu do czasu przerwy. Ponownie, bukmacherzy będą oferować to również w nocy, kiedy obstawia się mniej zakładów, aby spróbować napędzać akcję. Zwykle istnieje limit stawek, które można postawić w grach ze zmniejszoną ilością soku.

Gdy będziesz badać sposoby wykorzystania bonusów na wybranej witrynie hazardowej Bitcoin, pamiętaj, że istnieje wiele innych rodzajów bonusów i wszystkie mają na celu wynagrodzenie Cię za Twoją lojalność i zachęcenie do ponownego powrotu. Miej na uwadze wszelkie ograniczenia i zawsze odpowiadaj za hazard.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map