Trzy powody, dla których kryptowaluty kształtują przyszłość pokera

Bitcoin i inne kryptowaluty będą odgrywać dużą rolę w kształtowaniu przyszłości pokera. Mimo że gracze w pokera i operatorzy stołów do pokera online znacznie wolniej przyjmowali kryptowaluty w przeszłości, trend ten przyspiesza z wielu różnych powodów. Gdy dowiesz się więcej o tych powodach, zobaczysz, że przyszłość jest jasna dla gry, która stała się fenomenem popkultury na początku XXI wieku dzięki ESPN i będzie nadal budzić emocje dzięki kryptowalutom..

Pierwszy raz Bitcoin i Poker były ze sobą powiązane

Podczas gdy pokerzyści i operatorzy witryn pokerowych potrzebowali trochę czasu, aby rozgrzać się do pomysłu gry z kryptowalutą, autor biuletynu bitcoin, Satoshi Nakamoto, faktycznie zakodował plany włączenia gry w pokera w łańcuchu bloków do oryginalnej struktury kodowania. Nakamoto nigdy nie ukończył pracy, ale nawet na początku tego, co stanie się Bitcoinem, jest jasne, że tajemniczy wynalazca technologii blockchain rozumiał hazard jako ważny przypadek użycia kryptowalut.

Nie tylko struktura kodowania uważała hazard za przypadek użycia. Pierwsi użytkownicy Bitcoina również dostrzegają tę możliwość. Pierwszy w historii Gra w pokera Bitcoin miało miejsce w 2010 roku. Wpisowe wyniosło 50 BTC, co jest dziś astronomiczną kwotą.

Biorąc pod uwagę, że minęło 10 lat od tego czasu, nadszedł czas, aby jedna z najpopularniejszych gier hazardowych, jakie kiedykolwiek wymyślono, obejmowała Bitcoin i kryptowaluty, i jest wiele powodów, aby sądzić, że Bitcoin będzie miał dramatycznie pozytywny wpływ na przyszłość pokera.

Coraz więcej graczy w pokera dostrzega wartość zamiany bankrolla na bitcoin

Istnieje duża szansa, że ​​nigdy nie słyszałeś o MicroStrategy Inc., jest to firma doradztwa biznesowego notowana na giełdzie, która w ciągu ostatnich trzech miesięcy wzrosła o 21% od swoich zasobów Bitcoin. Jaka jest wartość firmy posiadającej Bitcoin? Około 500 milionów USD. MicroStrategy to tylko jedna z instytucji, które zainwestowały duże ilości kapitału w Bitcoin.

Jack Dorsey, dyrektor generalny Twittera i firmy obsługującej płatności Square, właśnie włożył w to 50 milionów dolarów. Jeśli miliarderzy i gracze wagi ciężkiej z listy Fortune 500 dostrzegą wartość inwestowania w Bitcoin, dlaczego gracze w pokera nie mieliby zaryzykować? Inwestowanie w Bitcoin od lat porównywane jest do hazardu. Kto lepiej inwestuje niż pokerzyści z dużymi bankrollami, którzy i tak mają skłonność do ryzyka?

Anonimowość i transakcje bez granic pozwalają większej liczbie graczy w pokera nabyć bitcoiny

Poker jest niewątpliwie popularny w Ameryce Północnej. Po tej stronie oceanu korzystamy z możliwości logowania się do witryny hazardowej online i stawiania zakładów za pewnik. Wiele krajów na całym świecie cenzuruje hazard online. Możliwość korzystania z Bitcoin do gry w pokera oznacza, że ​​nie potrzebujesz zgody rządu na grę i możesz budować swój bankroll bez martwienia się o odebranie pieniędzy.

Zachowanie anonimowości dodaje kolejną warstwę ochrony dla pokerzystów, którzy mogą być bardzo ostrożni w stosunku do tego, co ich rząd może im zrobić, jeśli zostaną odkryte nie tylko w związku z hazardem online, ale po prostu dlatego, że posiadają kryptowaluty. Bitcoin jest odporny na cenzurę.

PayPal i inni zewnętrzni dostawcy płatności dołączają do Bitcoin Frenzy

PayPal ogłasza że w 2021 roku celem dostawców płatności jest zapewnienie swoim klientom i handlowcom dostępu do Bitcoin i innych kryptowalut na całym świecie. Kiedyś zarówno gracze w pokera, jak i operatorzy gier hazardowych byli na łasce zewnętrznych dostawców usług płatniczych, jeśli chodzi o uiszczanie opłat za dostęp do systemu finansowego, uzyskanie zgody takich dostawców w celu prowadzenia działalności i grania, iw rezultacie być zmuszony do przedstawienia osobistego dokumentu tożsamości w celu dokonania transakcji.

Korzystanie z PayPal lub innych zewnętrznych dostawców płatności w celu zakupu kryptowaluty niekoniecznie zapewnia anonimowość, ale pozwala robić to, co chcesz zrobić z kryptowalutą po jej zakupie. Oznacza to, że nie musisz się już martwić, że Twoja karta kredytowa zostanie zablokowana przez bank. Posunięcie PayPal to świetny sygnał do przyjęcia kryptowalut. Pokazuje, że gigant płatniczy, który kiedyś stanowczo sprzeciwiał się udostępnianiu Bitcoinów za pośrednictwem swojej platformy, teraz kieruje się filozofią „jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich”.

Najważniejsze jest to, że niezależnie od tego, czy grasz w Texas Hold’em, 3 Card Poker, czy w jakimkolwiek innym stylu gry, o ile grasz online, pomysł graczy w pokera używających Bitcoin do wpisowego stanie się bardziej powszechny niż kiedykolwiek. przed.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector