Wargaming i BitPay łączą siły, pomagają rozpowszechniać Bitcoin

Jedną z największych przeszkód, z którymi musi się zmierzyć Bitcoin, jest uzyskanie powszechnej akceptacji ze strony dużych firm. Popularne zastosowanie kryptowaluty w grach online jest ograniczone, ponieważ nadal stanowi tylko ułamek dużej branży iGaming, nawet jeśli hazard jest popularny.

To jest powód, dla którego wiadomość o partnerstwie Wargaming.net z BitPay jest świetną wiadomością. Jedna z największych firm zajmujących się przetwarzaniem płatności Bitcoin, BitPay umożliwia teraz amerykańskim graczom darmowych gier MMO kupowanie wirtualnego złota do zakupów w grze za pomocą Bitcoin.

Gry mogą być jedną z „zabójczych aplikacji” technologii i zachęcają do przyjęcia i szerszego wykorzystania dzięki pomocy popularność e-sportu i inne gry online. Jako prostszy i tańszy sposób przeprowadzania transakcji biznesowych online, Bitcoin daje graczom Wargaming lepszą alternatywę dla surowych transakcji kartami kredytowymi.

Darmowe gry MMO są w porządku z Bitcoinem

Wargaming wyrobiło sobie markę dzięki doskonałej bibliotece strategicznych gier wojennych MMO. Gry firmy obejmują popularną grę World of Tanks z kilkoma odmianami i dodatkami, takimi jak World of Airplanes i World of Battleships. Fani tych gier liczą się w milionach na całym świecie.

Wargaming.net

Jedną z ważnych cech produktów Wargaming jest to, że wszystkie są darmowe. Gry są finansowane poprzez zakup wirtualnego złota, które służy do kupowania dopalaczy i pojazdów dla graczy. W rezultacie sklep internetowy firmy przetwarza codziennie tysiące płatności.

Rola Bitcoina w ostatnim partnerstwie polega na tym, aby zakupy w grze były znacznie szybsze i wygodniejsze dla graczy. Nie będą już musieli podawać szczegółów finansowych, aby zamienić swoje pieniądze na wirtualne złoto podczas ulepszania broni lub kupowania dodatków. Dzięki Bitcoin mogą oczekiwać bezpiecznych i szybkich procesów z pomocą BitPay.

Co BitPay wnosi do stołu

W tym miejscu pojawia się BitPay. Założony w 2011 roku procesor płatności Bitcoin jest obecny w młodej branży płatności Bitcoin, odkąd zaczęła się rozwijać. Dało mu to doświadczenie w lepszej integracji schematów płatności Bitcoin z już istniejącą infrastrukturą płatniczą. Wraz z wprowadzeniem płatności Bitcoin dla klientów z USA, gracze będą mieli łatwiejszy czas przy zakupach.

Dodatkowo BitPay wprowadza wykorzystanie portfeli protokołu płatności w ramach partnerstwa Wargaming. Po raz pierwszy wprowadzony w BIP 70 w 2013 roku, ten konkretny standard Bitcoin został opracowany, aby płatności Bitcoin były jeszcze szybsze i bezpieczniejsze.

Według posta na blogu BitPay:

„Cieszymy się, że możemy pomóc w udostępnieniu bitcoin graczom Wargaming. Bitcoin został stworzony z myślą o doświadczeniach online, takich jak gry, a my staramy się pomóc firmom takim jak Wargaming w korzystaniu z tej technologii, aby te doświadczenia były bardziej płynne, bezpieczne i przyjemne dla użytkowników ”.

Istnieją trzy zauważalne różnice między używaniem portfeli protokołu płatności a zwykłymi portfelami Bitcoin.

Najpierw zamiast adresu płatności wysyłany jest adres URL. Klienci klikają łącze, a ich portfel Bitcoin automatycznie wysyła żądanie protokołu płatności do łącza. Eliminuje to ryzyko literówek, które mogą skutkować wysłaniem niewłaściwego adresu lub kwoty. Po drugie, Payment Protocol przyspiesza przetwarzanie, kopiując rekord transakcji i przesyłając go ponownie przez serwer BitPay. Zapewnia to szybsze przetwarzanie transakcji.


Po trzecie, użycie protokołu płatności pozwala na szybsze zwroty. Chociaż transakcji Bitcoin nie można cofnąć, mogą zostać dokonane dodatkowe transakcje w celu zwrotu wykorzystanych bitcoinów (główną przeszkodą dla szybkiego zwrotu jest określenie zweryfikowanego adresu). Dzięki standardom protokołu płatności portfel klienta automatycznie wysyła zweryfikowany adres zwrotny przy każdej płatności, co ogranicza zwykłą obsługę klienta w obie strony.

BitPay

Zwiększenie akceptacji bitcoinów w grach online

Zwiększona ekspozycja na Bitcoin może być tylko dobrą wiadomością. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy ludzie widzą to w akcji. To partnerstwo między Wargaming i BitPay to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ Bitcoin zyskuje coraz większą akceptację.

Gry online są idealnym miejscem dla Bitcoina, aby w pełni wykorzystać jego umiejętności, pod warunkiem, że społeczność iGaming na całym świecie stale się rozwija. Jest to już odzwierciedlone w rosnącej uwadze i zapotrzebowaniu na automaty do gier Bitcoin, gry stołowe, a nawet Zakłady Bitcoin eSports. Chociaż podejście różni się od innych witryn z grami online, takich jak Leet, Wargaming już teraz pozwala większej liczbie konsumentów młodego pokolenia korzystać z zalet Bitcoin.

Z drugiej strony BitPay nadal dodaje więcej nazw do listy firm i organizacji, które pomogło ujawnić technologię płatności Bitcoin. Zarówno PayPal, jak i NETELLER, które mogą być używane do wysyłania depozytów Bitcoin do niektórych kasyn online, są również na pokładzie, dołączając do ponad 60 000 handlowców korzystających z BitPay.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map