Wszystko, co musisz wiedzieć o legalnym hazardzie Bitcoin w USA

Stan po stanie Stany Zjednoczone Ameryki podejmują kroki w celu zalegalizowania hazardu. Naturalne jest założenie, że w niedalekiej przyszłości każdy stan w Ameryce pozwoli ci grać, jeśli zechcesz. Nie oznacza to, że łatwo będzie grać z Bitcoinem. Przynajmniej nie przez operatora kasyna z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o grach hazardowych Bitcoin w Ameryce.

Hazard Bitcoin nie jest legalny w Stanach Zjednoczonych

Chociaż entuzjaści hazardu Bitcoin mieszkający w Ameryce mogą znaleźć operatora kasyna, który pozwoli ci zbudować z nimi bankroll, nie oznacza to, że hazard Bitcoin jest legalny w Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak wiele innych rządów na całym świecie, kwestia regulacji kryptowalut i ich wykorzystania jest ciągła. Zasady dotyczące hazardu w Ameryce są surowe od dziesięcioleci i dopiero w ciągu ostatnich dwóch lub trzech lat idea ustawodawstwa stanowego i tego kraju nabrała rozpędu.

Oznacza to, że witryny hazardowe Bitcoin nie mogą być rejestrowane ani zakładać biur w Stanach Zjednoczonych. Dlatego jeśli spojrzysz na warunki w dowolnej witrynie, zauważysz, że siedziba główna znajduje się zwykle na odległej wyspie, na której obowiązują bardziej korzystne przepisy dotyczące hazardu i podatków dla operatorów hazardowych. Na razie legalny hazard Bitcoin w Ameryce to wciąż potok.

Miejmy nadzieję, że Stany Zjednoczone wkrótce obudzą się nad taką możliwością. W 2012 r. Liczba transakcji związanych z hazardem, które miały miejsce w dniu Blockchain Bitcoina wzrósł o 500%. Ponieważ obecna cena stale rośnie w 2020 r., Hazard będzie się rozwijał tylko jako przypadek użycia kryptowaluty w miarę upływu lat.

W Stanach Zjednoczonych ewoluują przepisy dotyczące kryptowalut

Siedem lat temu Stany Zjednoczone zgodziły się, że giełdy kryptowalut są ważnymi przekaźnikami pieniędzy. Zgodnie z prawem kryptowaluty są obecnie postrzegane jako substytuty zwykłej waluty fiducjarnej. IRS postrzega kryptowaluty jako nieruchomości i pobiera podatek od tych transakcji, co w pewnym sensie odciąża giełdy kryptowalut, jeśli chodzi o regulacje. Tak więc z jednej strony na poziomie federalnym rząd zatwierdza kryptowaluty jako ważne do wymiany, az drugiej strony IRS uważa je za własność.

W 2018 roku Komisja Giełdy Papierów Wartościowych oficjalnie dopuściła do publicznego obrotu instrumentami pochodnymi kryptowaluty na giełdzie. Oznacza to teraz, że inwestorzy mogą legalnie wpłacać pieniądze do kryptowaluty bez konieczności posiadania samych monet. Nie wpływa to bezpośrednio na hazard, ale zwiększa prawdopodobieństwo, że rynek kryptowalut dojrzeje i ustabilizuje się, a świat nadal postrzega go jako ważny środek przechowywania wartości, co powinno ostatecznie zwiększyć zainteresowanie w branży hazardowej i wśród amerykańskich organów regulacyjnych. ciała.

Stan hazardu Bitcoin w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku

Grupa Specjalna ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy reprezentuje grupę ponad 200 krajów zaangażowanych w zwalczanie prania pieniędzy i finansowania terroryzmu z solidnym planem śledzenia transakcji i regulowania rynków finansowych na całym świecie. Zasady podróży FATF wymagają, aby dostawcy usług wirtualnych aktywów gromadzili informacje o beneficjentach i inicjatorach zaangażowanych w transakcje o wartości 1000 USD lub więcej. Oznacza to, że każda firma, która ułatwia transakcje kryptowalutowe, będzie musiała skrupulatnie zbierać informacje w najbliższej przyszłości..

Ta bariera jest rodzajem obosiecznego miecza dla hazardu Bitcoin w Stanach Zjednoczonych. Z jednej strony warunki nakreślone przez regułę podróży mogą zniechęcić większość firm nawet do wejścia do przestrzeni hazardowej. Z drugiej strony, firmy, które są poważne, znajdą sposoby na przestrzeganie zasad i przestrzeganie ich. Na dłuższą metę to dobra rzecz, ponieważ jeszcze bardziej legitymizuje pomysł używania kryptowalut do hazardu w Ameryce.

Podsumowując, legalność hazardu za pomocą Bitcoin w Stanach Zjednoczonych naśladuje to, co robią inne kraje, aby ogólnie regulować kryptowaluty. Pomysł operatora hazardowego z siedzibą w Stanach Zjednoczonych akceptującego Bitcoin jest prawdopodobnie jeszcze za kilka lat. Na razie prawdopodobnie będziesz musiał zadowolić się używaniem swojej kryptowaluty do obstawiania na stronie internetowej zlokalizowanej na morzu. To prawdopodobnie nie jest dla ciebie nowy pomysł. Ale jeśli cena Bitcoin będzie rosła i rosła przez lata, organy regulacyjne nie będą miały innego wyjścia, jak tylko zarobić na szaleństwie i rozpocząć legalizację hazardu Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map