Wymagania dotyczące zakładów Bitcoin: jak trafić w bonusy

Wymagania dotyczące zakładów Bitcoin to zasadniczo warunki, które gracze muszą spełnić, aby otrzymać bonusy powitalne, bonusy depozytowe i bonusy w grach od operatorów kasyn, z którymi grają..

Nauczenie się, jak zdobyć te bonusy, jest kluczem do utrzymania kapitału dla tych, którzy wciąż są nowicjuszami w kryptowalutach i mogą być nowicjuszami w grach hazardowych online. Każdy chce być wielkim zwycięzcą dnia i móc szybko wypłacić pieniądze. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​zarabianie pieniędzy w kasynach, pokojach pokerowych lub bukmacherach wymaga dobrego zrozumienia kursów bukmacherskich, odpowiedniego zarządzania kapitałem i cierpliwości. Gracze muszą również ujawniać każdą okazję, aby zarobić bonus lub wykorzystać inne promocje, aby utrzymać wzrost swojego bankrollu..

Nadszedł czas, aby nauczyć się obliczać bonusy, zrozumieć progi ich zarabiania i zrozumieć wszelkie ograniczenia, które mogą wiązać się z obstawianiem lub otrzymywaniem darmowych spinów lub darmowych monet na różnych platformach.

Dlaczego istnieją wymagania dotyczące zakładów Bitcoin?

Wymagania dotyczące obrotu bitcoinami dla bonusów istnieją z tego samego powodu, dla którego istnieją same bonusy. Hazard to konkurencyjna branża, a operatorzy muszą robić wszystko, co w ich mocy, aby gracze rzucali żetonami na ich stoły, a nie swoich konkurentów. To prawda, nawet jeśli witryna jest wyłącznie kryptograficzna. Nazwa gry jest zawsze taka sama.

Pomyśl o tym, jak łatwo byłoby zarobić na bonusach, gdyby gracz musiał tylko wygrać jeden duży zakład i wypłacić pieniądze. Operatorzy zbankrutowaliby w prawdziwym pośpiechu. Z drugiej strony głośno promując plik 100% lub 200% bonusu od depozytu lub jakaś nagroda w postaci zwrotu gotówki na konkretnym stole jest sposobem na skłonienie ludzi do wejścia do drzwi, a wymóg obrotu Bitcoin jest sposobem na to, aby zostali i stali się lojalnymi klientami, którzy są uzależnieni od ekscytujących gier.

Jak zarobić na najpopularniejszym wymogu obrotu Bitcoinem

Najczęstszy wymóg obrotu Bitcoinem obejmuje koncepcję przewrócenia bankrolla. Innymi słowy, gracze otrzymujący 100% bonus od depozytu na swoim krypto muszą zagrać wielokrotnie o wartość swojego bankrolla, aby otrzymać ten 100% bonus. Zepsuj bankroll, zanim osiągniesz próg, a premia jest niewielka lub żadna.

Większość operatorów kasyn, niezależnie od tego, czy działają na pieniądzach fiducjarnych, czy bitcoinach, będzie wymagać od graczy postawienia w dowolnym miejscu od 35 razy do 40-krotności ich bankrolla w celu wypłaty premii. Oznacza to, że chociaż kasyna szybko promują bonusy i sprawiają, że brzmią one ekscytująco, zarabianie ich jest naprawdę długotrwałą grą. Aby spojrzeć na to z odpowiedniej perspektywy, przejdźmy do faktycznego przykładu.

Załóżmy, że mamy do czynienia z osobą, która wcześnie wkroczyła w Bitcoin. Ten wysoki gracz decyduje się zdeponować pełny Bitcoin i jest głodny zarobienia 100% na tym pełnym Bitcoinie. Jeśli cena Bitcoina wynosi 10 000 $, a gracz musi zagrać 40 razy więcej niż bankroll, aby otrzymać bonus, oznacza to, że gracze muszą postawić 400 000 $, aby podwoić bankroll 10 000 $ o wartości bonusu.

Jak śledzić postępy w zakresie premii Bitcoin

Bez względu na wielkość bankrolla, przeciętny gracz potrzebuje trochę czasu, aby postawić 40-krotność depozytu powitalnego. Istnieją trzy kluczowe sposoby śledzenia postępów w zakresie tych bonusów powitalnych:

  • Po prostu zapytaj obsługę klienta przez e-mail lub czat na żywo. Większość operatorów oferuje jedno i drugie.
  • Śledź własne zakłady w arkuszach kalkulacyjnych Microsoft Excel. Użyj wzoru na sumę, aby obliczyć całkowitą wartość zakładu i po prostu dodawaj do tej liczby podczas stawiania zakładów.
  • Przejrzyj historię zakładów. Prawie wszystkie witryny hazardowe Bitcoin umożliwiają użytkownikom przeglądanie długiej listy historii zakładów zarówno sportowych, jak i najlepszych przy stołach.
  • Niektóre programy mają wbudowane narzędzia, które śledzą postęp wymagań dotyczących zakładów.

Inne rodzaje bonusów do zakładów Bitcoin

Czasami, gdy operator kasyna wprowadza do mieszanki nowy automat lub grę stołową, zachęca graczy do grania w te gry. Zachętami może być wszystko, od pokrycia pierwszych kilku zakładów lub spinów za darmo, do wypłacenia graczom zwrotu gotówki z ich bankrollu lub pokrycia strat najlepiej na stołach..

Pewne bonusy mogą być również dostępne w określone dni tygodnia, kiedy być może liczba graczy na stronie danego operatora jest niska, a oni chcą zwiększyć ruch i przyjąć niektóre zakłady. Zazwyczaj na większość bonusów nakładane są również maksymalne wartości. Nikt nie chce, aby gracze wzbogacili się dzięki darmowym Bitcoinom, chyba że postawią znaczną kwotę.


To bardzo mało, jeśli chodzi o wymagania dotyczące premii Bitcoin. Zawsze istnieją różne rodzaje promocji, które oferują kasyna Bitcoin, zakłady sportowe i pokoje pokerowe, ale cel jest ten sam. Zachowaj graczy podekscytowanych i obstawiaj!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector