888Tron Dapp pokazuje przewagę Tron, rejestrując 25 transakcji na sekundę

Reklama Phemex

Aplikacje hazardowe były jednym z głównych czynników przyczyniających się do rozwoju firmy Tron w świecie ekosystemu Dapp. Chociaż Tron ma kilka znakomitych aplikacji hazardowych, 888Tron był całkowicie poza ligą, czy Dapp nie tylko dobrze spisał się, ale także pobił rekordy i osiągnął nieporównywalne osiągnięcia.

Dapp wypłacił ponad 9,5 miliona dolarów dywidendy

Tron ściga się w wyścigu ekosystemu Dapp dzięki niesamowitym aplikacjom, które każdego dnia osiągają nowe szczyty. Jednym z takich niesamowitych Dappów, który dokonał wielkich wyczynów, jest 888tron.com. 888tron.com to zdecentralizowana platforma do gier zbudowana w oparciu o blockchain TRON.Network. Jego użytkownicy mają możliwość nie tylko grać i zarabiać pieniądze, ale także stać się współwłaścicielami tego biznesu. Platforma została stworzona z myślą o entuzjastach kryptowalut, którzy wierzą, że blockchain i kryptowaluty to nasza najlepsza przyszłość. Podczas gdy przyszłość jest wciąż nieznana, Dapp już teraz daje z siebie wszystko.

Od czasu uruchomienia platformy zespół 888tron.com wykonał świetną robotę, osiągając świetne wyniki. To zawiera

 • Dapp jest pierwszym w historii, całkowicie zdecentralizowanym automatem do gry
 • Dapp posiada program do automatycznego wypalania tokenów;   
 • Nowa platforma Dapp, która teraz umożliwia użytkownikom dodawanie nowych gier i funkcji integrujących produkty od zewnętrznych programistów specjalizujących się w aplikacjach DApp i tradycyjnych rozwiązaniach serwerowych
 • Dapp oferuje w pełni zdecentralizowaną europejską ruletkę ze ścieżką, umożliwiającą obstawianie od 10 do 20000 TRX na numer. Zespół planuje również zrealizować możliwość wspólnej gry w ruletkę i bakarata.

Chociaż Dapp miał już w nazwie niesamowite osiągnięcia, to w marcu 2019 roku aplikacja osiągnęła wyjątkowy rekord

 • Kwota jednorazowo wypłaconych dywidend wynosi ~ 6 mln USD.
 • Liczba transakcji przetwarzanych przez inteligentny kontrakt osiągnęła 25 transakcji na sekundę.
 • Przez 4 miesiące pracy obroty platformy wyniosły ponad 350 mln dolarów. 888 posiadaczom tokenów wypłacono ponad 9,5 miliona dolarów dywidendy.
 • Rekordowa liczba zakładów dokonanych w aplikacji DApp to ponad 150 mln dolarów dziennie i ponad 250 mln dolarów tygodniowo.
 • Platforma 888tron.com stanowiła ponad 40% całkowitego wolumenu transakcji w sieci Tron i dobrze poradziliśmy sobie z tym obciążeniem.

Chociaż te osiągnięcia były świetne, historia stojąca za nimi Dapp mówi o doskonałej technologii i wspaniałym zespole, który za nią stoi. Obejmują one

 • bezprecedensowa przejrzystość i stabilność inteligentnych kontraktów stworzonych przez zespół 888.
 • Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu 888.
 • Aplikacje DAPP w sieci Tron mogą wytrzymać bezprecedensowe obciążenia i działać z ekstremalnie dużymi prędkościami. Tak więc blockchain Tron ma wszelkie szanse powodzenia w dziedzinie treści rozrywkowych i hazardu.
 • Liczba wypłaconych dywidend i możliwości sieci Tron przyciągnęły olbrzymią uwagę całej społeczności kryptowalut, aw szczególności twórców i użytkowników sieci EOS, co pozytywnie wpłynie na rozwój całego blockchaina Tron w ogóle..

Chociaż obejmuje to teraźniejszość, Dapp ma również mocną prognozę na przyszłość. To zawiera

 • Uruchomienie zdecentralizowanej gry Baccarat z ciekawym projektem, szerokim wyborem zakładów pobocznych, funkcjami dla graczy.
 • Uruchomienie pokera wideo, który jest grą w pokera na zasadzie automatu do gier, klasyczną ze wszystkich amerykańskich kasyn, która nie traci na aktualności.
 • Platforma planuje również uruchomienie 3D Dice – gry w kości, która nie ma odpowiednika na świecie pod względem mechaniki gry i wizualizacji, a także wysokich współczynników wygrywania..
 • Losuj loterię 4 z 20 i 5 z 36 ze zmiennymi stawkami i dużą pulą nagród.
 • Platforma planuje również wprowadzić Poker. Po dokładnych badaniach rynku i konsultacjach z przedstawicielami znanych operatorów pokerowych, zespół 888 rozpoczął tworzenie nowego produktu pokerowego, opartego na popularnych grach pokerowych Texas i Omaha. Szybkie gry gotówkowe, duże fundusze nagród będą dostępne dla graczy, a problemy z nieuczciwymi grami zostaną rozwiązane. Biorąc pod uwagę wsparcie dużych serwisów internetowych w integracji tego produktu, spodziewana liczba użytkowników na całym świecie wyniesie ponad 1 milion osób.

Zespół ma pewne ambitne plany, a teraz jego realizacja będzie uważnie obserwowana. Jeśli zespół będzie w stanie wyciągnąć ten dodatek, możesz być pewien, że 888tron.com może stać się jedną z najlepszych aplikacji kasynowych w kraju.

Czy 888tron.com będzie w stanie osiągnąć wielkość, będąc najpopularniejszym hazardowym Dappem na świecie? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector