Alfacash Store pozwala użytkownikom uzyskać ekspozycję na kryptowaluty bez narażania się

Reklama Phemex

Kryptowaluty stają się głównym nurtem. Od aprobaty Visa i Mastercard po wyprawę Paypal i Revolut na kryptowalutę, kryptowaluty w końcu trafiły do ​​mas. Jednak biorąc pod uwagę bezprawny charakter technologii blockchain, wciąż istnieje wiele przeszkód regulacyjnych stojących przed ścieżką kryptowaluty do pełnej masowej adopcji.

Jedną z takich barier są wysokie wymagania dotyczące znajomości klienta (KYC) ustanowione przez instytucje finansowe, które doprowadziły do ​​wzrostu odsetka populacji nieubankowionych i niedbankowanych zarówno w krajach rozwiniętych, jak i rozwijających się..

Nawet jeśli użytkownikom uda się uzyskać dostęp do usług bankowych, często odmawia się im podstawowych usług finansowych, które dałyby im szansę na poprawę ich życia. Kryptowaluty demokratyzują finanse i pomagają bankowemu bankowi: aby przenieść bitcoiny, potrzebujesz tylko portfela odbiorczego, to wszystko. Według do danych Banku Światowego, W 2017 r. 1,7 miliarda ludzi zostało pozbawionych dostępu do konta.

W celu ograniczenia prania pieniędzy, finansowania terroryzmu i innych nielegalnych zastosowań kryptowalut, organy regulacyjne na całym świecie zmusiły platformę kryptograficzną do egzekwowania kontroli KYC na swoich użytkownikach. Często prowadzi to do inwazyjnych praktyk ze strony platform kryptograficznych i wielu bólów głowy, więc użytkownicy mogą zostać wykorzystani przy ogromnych opłatach.

Są jednak firmy w kosmosie, które wymuszają rozwiązania tych problemów, nawet przestrzegając Kontrole KYC. Jedną z takich firm jest Alfacash Store, nieupoważniona giełda kryptowalut, która działa od 2012 roku.

Ekspozycja na kryptowaluty bez narażania się

Alfacash Store, jako firma regulowana zgodnie z piątą dyrektywą Unii Europejskiej w sprawie przeciwdziałania praniu pieniędzy, egzekwuje kontrole KYC. Robi to jednak inaczej, dzięki procesowi obsługiwanemu przez Sumsub, lidera rynku, który umożliwia niemal natychmiastową weryfikację KYC.

Użytkownicy Alfacash muszą po prostu zarejestrować się i zweryfikować swoją tożsamość za pomocą jednego z trzech dokumentów identyfikacyjnych wydanych przez rząd:

  • Narodowa karta identyfikacyjna
  • Prawo jazdy
  • Paszport

Po zweryfikowaniu swojej tożsamości za pomocą dokumentu wydanego przez rząd mogą przystąpić do zrobienia sobie zdjęcia z dokumentem w ręku, aby zapobiec oszustwom. Po zrobieniu selfie i zapewnieniu, że zarówno użytkownik, jak i dokument są w nim wyraźnie widoczne, weryfikacja następuje automatycznie po trzech minutach.

Otóż ​​to. Żadnych filmów z odręcznymi znakami, żadnego niepotrzebnego ryzyka związanego z używaniem twoich dokumentów i żadnych upokarzających próśb o podanie danych osobowych. Po przejściu KYC użytkownicy nie muszą ponownie przechodzić przez ten sam proces.

Co więcej, przechodzenie przez KYC nie jest nawet konieczne, jeśli wymieniają kryptowalutę na inną i jako takie jest konieczne tylko do handluj kryptowalutami dla waluty fiducjarnej. Prosty widżet Alfastore ma dobrze znany i intuicyjny interfejs użytkownika.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze


Wykonanie tych czynności wymaga oczywiście od użytkowników udostępnienia niektórych poufnych informacji. Alfastore zapewnia silną ochronę danych konsumentów zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) zasady.

W niektórych przypadkach przekazywane wrażliwe dane są wykorzystywane, a złoczyńcy wykorzystują je, aby oszukać użytkowników. W niektóre rzadkie przypadki, dane, które wyciekły, wystarczyły, aby ci aktorzy grozili i próbowali zaatakować użytkowników, aby ścigali ich zasoby kryptowalut.

Przestrzeganie zasad RODO i zapewnienie jak najmniejszej ilości informacji zapewnia bezpieczeństwo użytkowników. Współpraca z liderami rynku i godnymi zaufania organizacjami dodatkowo podkreśla zaangażowanie Alfastore w bezpieczeństwo.

Ostatecznie oznacza to, że Alfastore jest bezpieczną platformą handlu kryptowalutami. Ponieważ nie jest to platforma powiernicza, użytkownicy mogą rozpocząć handel swoimi kryptowalutami natychmiast po rejestracji w przypadku transakcji krypto-kryptowalut lub po przejściu przez KYC w przypadku transakcji fiat-to-crypto.

 W przyszłości Alfastore rozszerza swój ekosystem o przetwarzanie kryptowalut i usługi portfelowe. Platforma obsługuje już większość najlepszych kryptowalut, w tym BTC, ETH, XRP i LTC. Obsługuje również główne tokeny ze zdecentralizowanej przestrzeni finansowej (DeFi), w tym UNI, YFI, DAI, MKR i Wrapped Bitcoin.

ZA pełna lista obsługiwanych kryptowalut można znaleźć na stronie internetowej platformy. Alfastore ma również dodawać promocje, rabaty i inne specjalne programy, aby pomóc użytkownikom na pokładzie w przestrzeni kryptowalut.

Firmą kieruje zespół eksportujący w dziedzinie kryptoekonomii i programowania, który mocno wierzy w siłę kryptowalut. Ma na celu zbudowanie trwałego i przejrzystego biznesu, oferując użytkownikom i możliwości przy niskich opłatach. Możesz zarejestrować się na platformie zacząć handlować kryptowalutami bez narażania się.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map