Analiza Altcoin Price Action – Monety znajdujące się w kluczowych technicznych lokalizacjach handlowych, zbliżające się ekspansje zmienności (ETH, LINK, DOT, LTC i XRP)

Reklama Phemex

  • Kluczowe dzienne i tygodniowe poziomy S / R do monitorowania
  • RSI Bullish i Bearish Control Strefy wskazujące na mocne / słabe strony
  • Tryby wykrywania cen z rosnącymi węzłami wolumenu

Wszystkie monety ALT, które zostaną omówione w tym artykule, znajdują się w kluczowych lokalizacjach handlowych, w których dalsze ekspansje są wysoce prawdopodobne. Zrozumienie akcji cenowej z podejściem holistycznym pomoże w określeniu odchylenia kierunkowego.

ETH / USDT dziennie

miWykres według Tradingview

ETHUSDT w dzienniku wygląda dość optymistycznie, mając jasny cel polegający na wyeliminowaniu Local Daily S / R. Przekroczenie tego poziomu zwiększy prawdopodobieństwo przetestowania tygodniowego wskaźnika S / R. Ponieważ jest to poziom bardzo krytyczny, musi występować napływ wolumenu, ponieważ będzie to wskazywać na prawdziwe przełamanie poparte pędem.

Przewaga jest uważana za dość zwyżkową z kolejnymi przewrotami S / R, po których nastąpił silny wzrost zmienności. Widoczny jest zwyżkowy blok zleceń, który wspierał cenę przy silnym wykupie. Pozwoliło to akcji cenowej na utrzymanie zwyżkowej struktury rynku, prowadzącej do najwyższego przełomu w historii.

Początkowa próba przełamania tygodniowego oporu S / R zakończyła się gwałtowną sprzedażą. Zestalony grind wraz ze wzrostem wolumenu znacznie zwiększy prawdopodobieństwo pojawienia się odkrycia cen. W tym czasie ważne będzie monitorowanie profilu głośności. Aby nastąpiło prawdziwe wybicie, napływ wolumenu musi być powyżej średniej.

LINK / USDT codziennie

Wykres według Tradingview

Obserwując LINKUSDT, wyraźna zwyżkowa ekspansja jest obecna w dziennym przedziale czasowym, w którym akcja cenowa prądu jest w trakcie odkrywania ceny. Wyeliminowanie obecnego huśtawki znacznie zwiększy prawdopodobieństwo dalszego wzrostu, epicko wraz ze wzrostem obecnego profilu wolumenu.

Początkowy Daily S / R został uszanowany z silnym zwyżkowym wzrostem zmienności, który nastąpił po potwierdzonym S / R Flip Retest. Był to ogonowy znak siły w działaniu cenowym, gdy występował napływ wolumenu. Silne napływy wolumenu są kluczem do określenia siły działania cenowego, co najwyraźniej ma miejsce.

Rozwiercanie cen akcji i przestrzeganie aktualnej lokalnej strefy S / R z kilkoma zamknięciami świec wskaże zmagazynowany pęd na bycze nastawienie. To pokaże, że cena została zaakceptowana na tych wyższych poziomach, na które kupujący są skłonni wkroczyć. Lokalny szczyt będzie prawdopodobny tylko wtedy, gdy wystąpi prawidłowa kulminacja wolumenu, na razie nie nastąpiło to.


 LINK / USDT Daily RSI

połączyćWykres według Tradingview

Odnosząc się do RSI LINKUSDT, na dzień dzisiejszy notuje on swoją szanowaną byczą strefę kontroli. Ten obszar utrzymuje się od dłuższego czasu, co oznacza silną siłę w price action. Warunki wykupienia na dzień dzisiejszy nie zostały spełnione, stąd prawdopodobne jest większe zyski. Jeśli RSI przekroczy zakres środkowy i wejdzie w strefę kontroli niedźwiedzia, będzie to oznaczać krótkoterminową słabość, wskazując na ustalenie lokalnego szczytu.

Wykres dzienny DOT / USDT

Wykres według Tradingview

Na wstępie do wykresu DOTUSDT akcja cenowa spowodowała również bardzo silny wzrost zmienności prowadzący do rekordowego maksimum. Podobnie jak w przypadku LINK, rozwiercanie powyżej bieżącego lokalnego wskaźnika S / R będzie wskazywać na siłę w akcji cenowej. Pokonanie natychmiastowego maksimum spowoduje powrót DOT do odkrycia cen z prawdopodobną dalszą silną ekspansją.

Początkowo akcja cenowa przełamała Daily S / R impulsywnym ruchem popartym rosnącym wolumenem; sugerowało to prawdziwy przełom, ponieważ kontynuacja była ewidentna. Profil wolumenu pozostawał powyżej średniej z kolejnymi impulsami, zwłaszcza gdy testowano ponownie blok zwyżkowy.

Jak widać, wtórna ekspansja osiągnęła szczyt i ustanowiła lokalny szczyt, jednak impulsowa sprzedaż poszła w jej ślady, jednak została odkupiona w zwyżkowy sposób. To znowu sugeruje siłę i to, że prawdziwy szczyt w obecnym stanie nie jest honorowany w czasie. Wyraźny punkt kulminacyjny wolumenu z upuszczeniem szczytu jest podobieństwem, określając tymczasowy szczyt w akcji cenowej.

Wykres dzienny XRP / USDT

Wykres według Tradingview

Teraz, biorąc pod uwagę dzienny wykres XRPUSDT, akcja cenowa potwierdziła silną niedźwiedzią ekspansję zmienności z wyraźną sprzedażą impulsową. To znacznie zmieniło strukturę rynku i ustalono wyraźny dołek. Z technicznego punktu widzenia, wszelkie rajdy należy sprzedać, ponieważ struktura rynku jest niedźwiedzia.

Natychmiastowy profil wolumenu spada; obecnie handel poniżej średniej bez napływów wykazuje słabość. Wszelkie konwencje dziennych i tygodniowych poziomów S / R są uważane za niedźwiedzie ponowne testy, dopóki nie zostaną udowodnione. Akcja cenowa w przeciwieństwie do wielu innych monet ustanawia kolejne niższe dołki. Utrzymanie tej struktury przy malejącej objętości znacznie zwiększy prawdopodobieństwo niedźwiedzi powtórnego testu przed kontynuacją.

XRP / USDT dzienne RSI

Wykres według Tradingview

Holistycznie obserwując Daily RSI, widać wyraźną oscylację w strefie kontroli niedźwiedzi. To znowu kolejny znak ostrzegawczy, że prawdopodobny jest dalszy spadek, ponieważ warunki wyprzedaży nie zostały spełnione. Dynamika jest wyraźnie zapisana z niedźwiedziem, przełamanie i zmiana w strukturze rynku będą ogonem krótkoterminowego odwrócenia.

Podsumowując, ETH, LINk, DOT i LTC są podatne na dalsze ekspansje w dowolnym kierunku, jednak z bardziej prawdopodobnym scenariuszem nastawienia wzrostowego. Akcja cenowa na tych monetach, akceptowana powyżej Key Daily S / R, znacznie zwiększy prawdopodobne scenariusze dalszych wzrostów. Z drugiej strony XRP potrzebuje potwierdzonej zmiany struktury rynku, aby uzyskać prawidłowe nastawienie zwyżkowe. Obecnie akcja cenowa ustanawia niedźwiedzie retesty z perspektywą dalszego spadku.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże w podjęciu dyskretnej decyzji,

Z poważaniem, Coingape.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector