Białoruś legalizuje kryptowaluty i ICO jako krok do zwabienia zagranicznych inwestycji

Reklama Phemex

Duży uniwersytet uruchamia kursy dyplomowe kryptowalut

Dlaczego kursy kryptowalut i Blockchain?

Środowisko akademickie podąża za rynkiem. Kursy inżynierskie w dziedzinie elektroniki i komputerów pojawiły się w momencie pojawienia się komputerów na rynku i zdano sobie sprawę, że na rynku będą potrzebni profesjonaliści komputerowi. Rządy i prywatni gracze widzą okazję i zajmują się wypełnieniem próżni rynkowej, wprowadzając kursy w szkołach, o tym, jak postęp technologiczny w połączeniu z kwestiami związanymi z walutami regulowanymi przez rząd doprowadził do powstania kryptowaluty i Blockchain.

Uruchomienie kursu Crypto na Uniwersytecie Białoruskim

Niedawno wiodący białoruski uniwersytet w Europie Wschodniej zadebiutował na kursie dyplomowym z kryptowaluty, który następuje po legalizacji kryptowalut na Białorusi. Wywołało to szum w miarę napływu zapytań o kursy z całego regionu. Białoruś zgodziła się na użycie kryptowalut i zwolniła dochody związane z kryptowalutami z opodatkowania również przez następne dziesięć lat. Oczywiście stało się to dużym impulsem dla przyszłości społeczności Bitcoin w tym kraju, a miejsca pracy w tym sektorze z pewnością się pomnożą.

Przyjrzyjmy się bliżej treści kursu i zobaczmy, czym różni się on od kursów związanych z blockchainem i kryptowalutami.

Co obejmuje kurs?

Kurs obejmuje „operacje kryptowalutowe”, „przyszłość operacji kryptowalutowych”, „wykorzystanie technologii Blockchain” oraz „ICO jako nowe IPO”. Kurs trwa jeden rok i osiem miesięcy, a opłaty wynoszą 966 USD rocznie, co według niektórych jest dość wysokie. Ale tak modna technologia będzie wymagać infrastruktury i nauczycieli, którzy będą dużo kosztować.

Co jest w kursie oprócz tematów kryptograficznych?

Kurs obejmuje inne obszary związane z inwestycjami i zarządzaniem, a także wiedzę o krypto i Blockchain. Obejmuje nauczanie instrumentów giełdowych, takich jak akcje, obligacje itp., Dzięki czemu staniesz się kompletnym profesjonalistą rynkowym.

Nie martw się, jeśli nie jesteś na Białorusi. Oto kilka kursów, w których możesz doskonalić swoje umiejętności związane z blockchainem.

Kursy kryptograficzne online

Jeśli wiesz już o komputerach i inwestycjach, możesz kontynuować swoją pracę i wziąć udział w szybkim kursie online na temat Blockchain na stronach internetowych z samouczkami, takich jak coursera i Khan academy. Dzięki temu uzyskasz szybki kurs na temat Blockchain i kryptowaluty i możesz skorzystać z samouczków, kiedy tylko chcesz.

Studia wyższe w dziedzinie kryptografii


Jeśli potrzebujesz nie tylko samouczka online, ale dobrze zorganizowanego i zaprojektowanego kursu dla absolwentów, dostępne są również kursy uniwersyteckie. Uniwersytety lubią Uniwersytet Stanford kilka lat temu uruchomiliśmy kursy Bitcoin i kryptowalut. Podczas UC- Berkley, i MIT oferują również te same kursy na Blockchains.

Wzrost zapotrzebowania na kursy związane z blockchain i kryptowalutami na rynku

Dzisiejsza technologia Blockchain jest najszybciej rozwijającą się i rozwijającą się branżą na świecie. Celem tej technologii jest podniesienie wydajności każdej innej branży, od bankowości, akcji, muzyki, energii, prowadzenia dokumentacji i innych. Ma również na celu zmniejszenie kosztów ponoszonych w tych obszarach.

Źródło- www.twitter.com//UCLA_Blockchain

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na technologię Blockchain następuje popyt ze strony studentów na możliwości edukacyjne, dając im możliwość zaspokojenia popytu i uczynienia swojej kariery przyszłością świata na nadchodzące dziesięciolecia. Firmy zamierzają zapłacić ogromne pieniądze dobrze wyszkolonym i wykwalifikowanym profesjonalistom i specjalistom od technologii blockchain, co sprawia, że ​​jest to obecnie jeden z najlepszych wyborów dla branż, do których można się dostać, a uczelnie i studenci doskonale o tym wiedzą, białoruski uniwersytet jest jeden taki przykład.

Rośnie liczba ofert pracy w technologii Blockchain, podobnie jak podania o pracę!

Menedżer krajowy w Wielkiej Brytanii Josh mówi, że ogłoszenia o pracę związaną z Blockchain wzrosły na LinkedIn i rosną o 40% na kwartał, a także dodaje-

„Specjaliści z pokrewnych dziedzin, takich jak kryptografia i uczenie maszynowe, mogą chcieć przyjrzeć się dostępnym rolom i umiejętnościom, które muszą rozwijać, ponieważ z pewnością rośnie zapotrzebowanie w branży technologicznej, finansowej i ubezpieczeniowej na wiedzę o Blockchain”.

Na całym świecie istnieją różne uniwersytety, które oferują kursy związane z Blockchain i kryptowalutami, które śledzą aktualny rynek i sprawiają, że jesteś idealną uczelnią, aby wejść na rynek. Poza tym, dobry student z pewnością z łatwością dostanie przyzwoitą okazję do odbycia stażu jeszcze przed ukończeniem studiów – ponieważ zapotrzebowanie na profesjonalistów to coś więcej niż podaż, co sprawia, że ​​takie kursy są jednymi z najgorętszych na rynku.  Uniwersytet Princeton i Duke University w Ameryce oferują również doskonałe kursy Blockchain, które oferują obiecującą karierę. Ogólnie rzecz biorąc, stopień Blockchain to coś, którego wartość ma rosnąć wykładniczo z czasem przez dziesięciolecia!

Daj nam znać, co myślisz o kursach blockchain i kryptowalutach w komentarzach poniżej lub napisz do nas na adres [e-mail chroniony]

Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector