Binance Launchpad „Mismanages” BitTorrent [BTT] Token Sale, Community Unhappy

Reklama Phemex

Z całym podekscytowaniem narastającym wokół sprzedaży tokenów BitTorrent, Binance Launchpad świetnie się sprawdził jako najlepsza platforma do uruchamiania tokenów. Niestety, platforma speszła w kluczowym momencie, pozostawiając społeczność niezadowoloną.

Niewiele osób mogło zapisać się do ICO

Ponieważ sprzedaż tokenów była jedną z najpopularniejszych, wokół niej powstało wiele emocji i wielu inwestorów chciało część z łącznie 54 miliardów tokenów, które miały zostać sprzedane. Podczas gdy Binance Launchpad wydawało się mieć wszystkie wyłączne prawa do prowadzenia obrad BitTorrent ICO, sprawy nie wyglądały tak, jak chcieliby Justin Sun lub CZ.

Chociaż ICO przeszło, platforma Binance Launchpad stanęła w obliczu przeciążenia. Platforma została zablokowana nawet przy niedoszacowanym popycie i to samo zostało zgłoszone przez CZ na swoim koncie na Twitterze

Cholera, bez względu na to, jak bardzo się przygotujesz, nadal masz problemy z wąskim gardłem. Nawet buforowanie pamięci podręcznej było przeładowane. Wciąż niedoszacowany popyt.

– CZ Binance (@cz_binance) 28 stycznia 2019 r

Przepraszamy za przeładowane wrażenia. Dziękuję za wsparcie! Niektóre problemy zostaną rozwiązane w następnym.

– CZ Binance (@cz_binance) 28 stycznia 2019 r

CZ dalej wspomniał, że zakończenie ICO zajęło 18 minut z powodu jakiegoś problemu z systemem, który w przeciwnym razie zająłby 18 sekund, wyraźnie przyznając się, że

Obie sesje zakończyły się. Zajęło to około 18 minut z powodu problemu z systemem, w przeciwnym razie zajęłoby 18 sekund. Popyt był astronomiczny.

– CZ Binance (@cz_binance) 28 stycznia 2019 r

Problem, z którym borykała się większość użytkowników, był spowodowany przez buforowanie / blokowanie przycisku „potwierdzenie umowy użytkownika”. CZ wspomniał również, że większość testów warunków skrajnych przeprowadzonych przez zespół przed ICO koncentrowała się na procesie zakupu, a ten problem z przyciskiem nie został wystarczająco dokładnie omówiony.

przycisk nie działał przez 10 minut, ale od pierwszych minut było pokazane, że 28% sprzedało, jeśli przycisk nie działał u wszystkich, jak to możliwe?

– Алексей (@ he090279kap) 28 stycznia 2019 r

Pełna przejrzystość. Problem, który wystąpił dzisiaj, był spowodowany przez "potwierdzenie umowy użytkownika" buforowanie / blokowanie przycisków. Większość testów warunków skrajnych koncentrowała się na procesie zakupu, ta część nie została wystarczająco dokładnie omówiona. Zachowano kolejność otrzymanych wniosków.

– CZ Binance (@cz_binance) 28 stycznia 2019 r

Chociaż była to kwestia czysto techniczna, nie poszło dobrze, ponieważ inwestorzy niecierpliwie czekali na ICO BitTorrent. Inwestorzy ci podzielili swoje niezadowolenie z CZ

Było bardzo złe doświadczenie w BTT ICO.

Nie udało się uzyskać żadnego pojedynczego BTT.

– Sikandar Bakhit (@sikandarmks) 28 stycznia 2019 r

Powinieneś pozwolić nam uzgodnić warunki i wprowadzić catchpa podczas sesji, zanim odliczanie było 0. Ponieważ to, co zasadniczo mówisz, dotyczy wszystkich sprzedanych tokenów, nikt tak naprawdę nie czytał T&Cs, jakby to było niemożliwe. Dlatego nikt nie zastosował się!!

– Tuka (@sphud) 28 stycznia 2019 r

Niektórzy abonenci utknęli na pustym ekranie

Przepraszam, ale to było do niczego, to właśnie obserwowałem przez te wszystkie minuty pic.twitter.com/OzFXCejFgN

– Jestem tylko liczbą (@ iamjustanumber8) 28 stycznia 2019 r

Według innych użytkowników Twittera tylko 339 inwestorów kupiło całe ICO

@cz_binance ten ico był bałaganem. Captcha nie działa, 339 inwestorów kupiło wszystko

– Mehdi Abou (@Mehdi__Abou) 28 stycznia 2019 r

Tron, aby mieć zrzuty lotnicze dla tych, którzy przegapili

Kiedy społeczność sprzeciwiała się złemu zarządzaniu ICO, zespół Tron zdecydował się zrobić mały zrzut Airdrop dla osób, które próbowały składać zamówienia, ale nie udało im się kupić. Łączna liczba i inne szczegóły nie zostały na razie ujawnione

Ze względu na przytłaczające wymagania zespół Tron hojnie zgodził się zrobić mały zrzut lotniczy dla osób, które próbowały złożyć zamówienia, ale nie udało im się kupić. Dokładne liczby zostaną opublikowane wkrótce.

– CZ Binance (@cz_binance) 28 stycznia 2019 r

Wygląda na to, że Justin Sun wypełnia luki, które powstały w wyniku problemów technicznych Binance, dając kilka zrzutów lotniczych, ale Binance musi naprawić swoją platformę, jeśli musi utrzymać działającą platformę startową i uzyskać więcej uruchomień tokenów.

Czy Binance naprawi swoje usterki na platformie startowej? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me