Binance Native Token BNB leci 10%, gdy Pundi X dodaje do swojego POS

Reklama Phemex

Binance Coin (BNB), token wiodącej na świecie giełdy kryptowalut Binance, będzie teraz dostępny na terminalu Pundi X POS, aby konsumenci mogli kupować towary w sklepach na całym świecie, w których zainstalowany jest XPOS.

Gdy wiadomość o porozumieniu między Binance i Pundi X dotarła na ulicę, moneta BNB podskoczyła do ponad 10%, ponieważ inwestorzy podzielili emocje. Ten sam wpływ zaobserwowano w Pundi X (NPXS), ponieważ również nastąpił wzrost o około 15% w transakcjach.

Współpraca z Pundi X przybliża monetę BNB do użyteczności

Pundi X uruchomił swój system POS w celu umożliwienia deweloperom blockchain i posiadaczom tokenów sprzedaży kryptowaluty i usług w dowolnym fizycznym sklepie na świecie, dzięki czemu kryptowaluta jest dostępna dla wszystkich. Ma również wbudowane możliwości przyjmowania płatności z tradycyjnych portfeli mobilnych, w tym Alipay, portfela Bitcoin i innych, co utrudnia sklepowi jego instalację, ponieważ klient płaci teraz krypto lub fiatami z tej samej maszyny.

Dodatkowo urządzenie POS Pundi X ma łatwy w obsłudze i bezproblemowy interfejs i pomaga właścicielom sklepów w ułatwieniu transakcji, w tym kupna i sprzedaży BTC, ETH, NPXS, XEM, XLM, QTUM, ACT, a teraz BNB. Oprócz przyjmowania płatności oraz kupowania i sprzedawania kryptowalut, urządzenie posiada również menu check-out umożliwiające dokończenie transakcji z kryptowalutami. Zarządzanie członkostwem, zamówieniami i zapasami jest tutaj zintegrowane.

Maszyny te są dostępne w 3 modelach, a mianowicie z XPOS, XPOS Handy i XPOS Desk z XPOS Handy i XPOS Desk, które są obecnie w fazie rozwoju, z integracją do otrzymywania płatności za pomocą karty VISA / Master Card, Apple Pay lub Samsung Pay, co jest wygodniejsze dla sklep, aby go zainstalować.   

Zac Cheah skomentował, że „Użyteczność dla posiadaczy zawsze była centralną częścią powodu istnienia BNB, co było oczywiste ze sposobu, w jaki z powodzeniem napędzał największą na świecie giełdę kryptowalut”,

– powiedział Zac.

„Jesteśmy dumni, że token tej rangi znalazł się wśród pierwszych tuzinów umieszczonych na liście XPOS, ponieważ przygotowujemy się do oddania urządzenia w ręce międzynarodowych sprzedawców detalicznych, a tym samym do dodatkowego wykorzystania posiadaczy BNB”.

Przeczytaj także: Genaro współpracuje z Pundi X w celu poszerzenia przyjęcia kryptowaluty

Strategia Pundi X „wejdź na rynek” silna, może zwiększyć użyteczność monet BNB poprzez wielokrotność

Monety BNB, które obecnie zasilają giełdę Binance jako ich główne narzędzie, z tą integracją na Pundi X będą teraz szeroko wykorzystywane nawet do kupowania i sprzedawania towarów przynoszących użyteczność głównego nurtu monet. Wraz ze wzrostem zasięgu monet Pundi X zwiększa się tylko ich akceptowalność, co sprawia, że ​​więcej osób trzyma je w swoich portfelach.


Od czasu powstania mniej niż rok temu, BNB przeskoczyło na 20 największych kryptowalut na świecie, a jego kapitalizacja rynkowa przekracza 1,7 miliarda dolarów (USD). Integracja Pundi X z BNB i jej globalnym zakładem wdrożeniowym może po prostu wynieść BNB na wyższy poziom. Niedawno Pundi X ogłosił otwarcie swojej nowej europejskiej siedziby w Londynie.

Przemawiając na Money 20/20 Europe, w Amsterdamie Country Manager Pundi X, Gerhard Drobits, powiedział, że londyńska baza będzie idealnym miejscem dla Pundi X, aby przeprowadzić planowane globalne wprowadzenie 100 000 wiodących na rynku urządzeń w punktach sprzedaży do globalnego handlu detalicznego..

„Londyn jest idealnym kolejnym krokiem dla Pundi X, aby rozszerzyć swoją obecność w Europie i pomóc w realizacji pilotażowego wdrożenia, które ma prawdziwie globalny charakter. Teraz pierwsze 500 jednostek XPOS będzie gotowych do wysyłki z fabryki na świat w ciągu najbliższych kilku tygodni ”,

powiedział Drobits.

Oprócz czterech tysięcy zamówień w przedsprzedaży z rynków, w tym Szwajcarii, Japonii, Korei i Singapuru, partner Pundi X, fundacja NEM, ma zamówienia na kolejne 20 000 jednostek technologii POS Pundi X w ciągu najbliższych trzech lat, zgodnie z oświadczeniem firmy..

Jeśli Pundi X będzie w stanie spełnić te cele w przedsprzedaży, podniesie użyteczność monet BNB również do nowych szczytów.   

Rzecznik Binance powiedział:

„Binance zawsze wierzył w siłę rynków i nową infrastrukturę blockchain dla przemysłu. Oznacza to, że zaangażowanie w globalny rynek detaliczny za pośrednictwem urządzenia Pundi X w punkcie sprzedaży opartym na łańcuchu blokowym to nowa granica, której nie możemy się doczekać. ”

Rozumiejąc znaczenie tego CZ, dyrektor generalny Binance podziękował również Pundi X.

dzięki @PundiXLabs za wspieranie BNB w ich POS. Jeszcze jedno narzędzie, płatność BNB za ponad 5000 punktów sprzedaży w tym miesiącu, a później znacznie więcej. "Po zobaczeniu, jak to działa osobiście, jestem bardzo optymistyczny w tej technologii!" https://t.co/IlsC56d75N

– CZ (nie rozdawanie kryptowalut) (@cz_binance) 25 lipca 2018 r

W związku z przyszłymi planami Pundi X, po Europie, chce wejść również na rynek amerykański i planuje osiągnąć minimalne rozmieszczenie w sumie 50000 jednostek XPOS do pierwszego kwartału 2019 r., Czyli zaledwie za 3 kwartały..

Pundi X może być właściwą platformą dla monety, takiej jak BNB, do wprowadzenia tokena do głównego nurtu użyteczności i nie tylko do funkcji wymiany. Dzięki Pundi X, który oferuje duże monety w sklepie, będzie to przełom.

Czy BNB odniesie sukces na froncie detalicznym, tak jak na froncie giełdowym? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector