Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) Zobacz ostrą korektę. Co powinni teraz robić inwestorzy?

Reklama Phemex

Szerszy rynek kryptowalut wszedł w głęboką korektę w środę 27 stycznia. Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) wprowadziły ostre korekty, zmieniając ogólne nastroje na rynku negatywnie, a ogólna kapitalizacja rynkowa spadła poniżej 900 miliardów dolarów.

Na 24-godzinnym wykresie Bitcoin ponownie przetestował poziomy poniżej 30000 USD, chociaż ponownie odzyskał równowagę i obecnie jest notowany na poziomie 31 653 USD. Jednak ciągła presja na spadek ceny BTC w ciągu ostatnich 15 dni pozostawiła inwestorów zdezorientowanych co do tego, czy zmierzamy do kolejnej poważnej korekty w nadchodzących dniach..

Podobnie było w przypadku Ethereum (ETH). Pomimo osiągnięcia rekordowego poziomu powyżej 1450 USD, ETH nie zdołał utrzymać tempa. W rzeczywistości każda korekta ceny w BTC doprowadziła do jednoczesnego księgowania zysków również w ETH. Oto, co inwestorzy powinni robić w danym momencie.

Poprawa podstaw łańcucha Bitcoin (BTC), rośnie liczba adresów wielorybów

Cóż, szczerze mówiąc, wielcy gracze z branży i wieloryby nadal budowali swoje pozycje w Bitcoinie przez ostatnie dwa tygodnie korekty cen. Spółki giełdowe, takie jak MicroStrategy i Marathon Patent Group, zdobyły ogromne pozycje podczas ostatniej korekty.

Obie firmy zgromadziły dobrą ilość, która rzekomo ma trafić do chłodni, powodując niedobór dostaw BTC. W środę kanadyjski gigant inwestycyjny Ninepoint Partners uruchomił swój fundusz powierniczy Bitcoin pomimo przeszkód regulacyjnych związanych z ETF Bitcoin w przeszłości..

Dane z Santimnet pokazują, że od czerwca 2020 roku mamy kolejnego „mega-wieloryba” Bitcoina z ponad 100 000 + Bitcoinów. Z drugiej strony liczba adresów Bitcoin (BTC) z ponad 1000 BTC wciąż rośnie.

&# 128051; Po raz pierwszy od 24 czerwca, #Bitcoin ma adres drugiego wieloryba z 100 tys+ $ BTC posiadane tokeny, a zmiany pojawiły się 4 godziny temu @santimentfeeddane. Istnieją również teraz 233 nowe adresy z 1000+ $ BTC w nich jasne #AllTimeHigh. https://t.co/I6xhR4mEcv pic.twitter.com/U5XNrQrfed

– Santiment (@santimentfeed) 28 stycznia 2021 r

Te poprawiające się podstawy i uczestnictwo instytucjonalne sugerują, że gracze detaliczni mogą zacząć gromadzić kilka ilości od teraz. Tak, po mega wzroście na początku tego miesiąca, zmienność cen Bitcoin (BTC) prawdopodobnie będzie się utrzymywać i możemy zobaczyć dalsze spadki. Rozsądnym podejściem będzie podejście polegające na zakupie rozłożonym w czasie, zamiast pójścia za wszystko na raz.

Ponadto, jeśli jesteś kimś, kto czeka na utrzymanie przez okres 5 lat, każdy spadek tutaj jest dobry do kupienia. W ciągu ostatniej dekady BTC dawało 200% składanych zwrotów w skali roku, pokonując każdą inną klasę aktywów z ogromnym marginesem. Jeśli policzysz, wiesz, co możesz zyskać od tego momentu. Martwisz się o działania regulacyjne?

Ku twojemu zdziwieniu okazuje się, że prawodawcy i tradycyjne instytucje powoli rozgrzewają się do BTC. Burmistrz Miami Francis Suarez chce zamienić miasto w centrum krypto innowacji. Co ciekawe, raport dotyczący Bitcoin (BTC) jest teraz dostępny na oficjalnej stronie internetowej Miami Municipal Corporation. Patrick McHenry, przedstawiciel 10. dzielnicy Karoliny z Kongresu Stanów Zjednoczonych, pochwalił burmistrza Maimi.


Jestem pod wrażeniem tego, co robisz w Miami, burmistrzu @FrancisSuarez. Mam nadzieję, że więcej decydentów dołączy do nas, aby wspierać amerykańskie innowacje. https://t.co/FfWTKVyIa1

– Patrick McHenry (@PatrickMcHenry) 27 stycznia 2021 r

Podobnie wygląda sytuacja w Azji! Bank of Singapore stwierdził niedawno, że krypto-aktywa mogą w przyszłości częściowo zastąpić złoto.

Ethereum (ETH) przechodzi fundamentalną transformację z DeFi

Tak, Ethereum (ETH) był niestabilny, ale nie zdołał utrzymać nowych wzlotów! Jednak, jeśli widzimy, tworzy silne wsparcie na poziomie około 1100 USD. Nawet przy 1100 USD cena ETH jest o 50% wyższa od początku roku. Podobnie jak Bitcoin, podstawy ETH są coraz silniejsze.

Podaż ETH na giełdach osiągnęła najniższy poziom od 26 miesięcy, co doprowadziło do ograniczenia podaży. Istnieje również duże zainteresowanie instytucjonalne związane z uruchomieniem CME Ether Futures w ciągu najbliższych dziesięciu dni.

&# 128051; #Ethereum spadł do najniższego poziomu 1215 USD w dniu dzisiejszym, ale wskaźniki podaży na giełdzie nadal przedstawiają byczy obraz. Stosunek $ ETH tokeny na giełdach, a także tokeny przechowywane przez 10 najlepszych adresatów giełdy wielorybów, są teraz najniższe od 26 miesięcy. &# 128526; https://t.co/Riti75WFHO pic.twitter.com/kbDQqeYNMk

– Santiment (@santimentfeed) 28 stycznia 2021 r

Analitycy rynkowi są nastawieni optymistycznie na Ethereum (ETH), opierając się na wzroście rynku Crypto DeFi. Dyrektor ds. Strategii CoinShares, Meltem Demirors, stwierdził niedawno, że Ethereum przechodzi fundamentalne zmiany strukturalne. Ona dodała:

„Widzieliśmy sporo materiałów, a jeśli chodzi o nowe aplikacje, produkty i usługi, które są budowane, wiele z nich jest budowanych na szczycie sieci Ethereum”.

Analityk Fundstrat wyznaczył już 7x cel dla ETH z obecnych poziomów.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map