BitMax.io (BTMX.io) podkreśla branżę kryptowalut w 2019 roku

Reklama Phemex

W minionym roku, BitMax.io, Platforma handlowa zarejestrowana w Singapurze szybko się rozwinęła wraz z ekosystemem blockchain. Z powodzeniem ugruntowała pozycję wschodzącego lidera w branży i zdobyła udział w rynku dzięki większym, zasiedziałym platformom, stanowiąc przykład ducha zespołu zorientowanego na klienta, dostarczając innowacyjne produkty i optymalizując architekturę systemu. Platforma osiągnęła niezwykły postęp w minionym roku. Oto niektóre kluczowe kamienie milowe z 2019 roku:

Styczeń:

 • Wprowadzono wielokrotne karty Airdrop dla użytkowników platformy z 3 standardowymi nagrodami airdrop związanymi z wybranymi działaniami z listy projektów.

Luty:

 • Wprowadził innowacyjny handel depozytem zabezpieczającym z kluczowymi różnicami: zabezpieczenie między aktywami w celu zapewnienia elastyczności finansowania, pożyczki & spłacać bezpośrednio poprzez handel i 0% odsetek od pożyczki na marżę z 8-godzinną spłatą dla potencjalnej wyższej rentowności. Od momentu wprowadzenia na rynek obrót depozytem zabezpieczającym rozszerzył się na szeroką gamę aktywów, w tym ALGO, CKB, ATOM, MATIC, ONE, XTZ, LINK i BTT, a także wiele popularnych tokenów platformowych i stablecoinów.

Marsz:

 • Przeprowadzono pierwszą aukcję na platformie w celu zakupu BOLT po obniżonej cenie.
 • Wdrożono funkcję przyspieszonego wydawania BTMX dla prywatnych uczestników sprzedaży.
 • Umożliwiono handel depozytem zabezpieczającym BTMX w ramach par handlowych BTMX / USDT i BTMX / BTC.

Kwiecień:

 • Ogłoszone wsparcie dla wymiany BNB mainnet.
 • Ulepszony system portfela BTC z nowym adresem wpłaty.
 • Zoptymalizowana funkcjonalność handlu z depozytem zabezpieczającym i dostosowana maksymalna dźwignia BTMX dla handlu z depozytem zabezpieczającym.

Może:

 • Wzmocniona globalna platforma zarządzania wraz z Shane Molidorem, który dołączył jako Globalny Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, aby dalej napędzać i katalizować penetrację rynku instytucjonalnego.
 • Poprowadził pierwszą na świecie imprezę Global Digital Impact Night w Nowym Jorku, w której wzięło udział ponad 200 uczestników, w tym czołowi inwestorzy, zespoły projektowe, wpływowe osoby z branży, dziennikarze oraz członkowie / liderzy społeczności.
 • Ogłoszono trwałe zamknięcie trzech miliardów tokenów BTMX.
 • Umożliwiono handel częścią BTMX (BTMXP) sprzedaży prywatnej w ramach par handlowych BTMXP / USDT i BTMXP / BTC.

Czerwiec:

 • Wprowadzono pierwsze w branży karty zmienności do przewidywania krótkoterminowych zmian cen różnych aktywów cyfrowych. Projekt kart zmienności wywodzi się z tradycyjnych produktów zmienności Wall Street ze strukturami quasi-opcyjnymi.

Sierpień:

 • Ogłosił strategiczne partnerstwo z UltrAlpha, profesjonalną platformą do zarządzania aktywami cyfrowymi i uruchomił nowy inkubatorowy fundusz B-Tech, skoncentrowany na blockchain, w celu rozszerzenia ekspansji poza ułatwienia transakcji i dalszego zaokrąglenia wszechstronnego ekosystemu BitMax.io.

Wrzesień:

 • Przerwane wydobywanie transakcji & Tryby Reverse-Mining i pomyślnie przeszły do ​​następnej fazy ekspansji biznesowej i rozwoju platformy.

Październik:

 • Gospodarzem ceremonii rocznicy powstania BitMax.io.
 • Wprowadzenie produktu inwestycyjnego BTMX.
 • Wdrożono nową warstwową opłatę VIP & Struktura rabatów zwiększająca efektywność handlu na platformie. Nowa struktura umożliwia użytkownikom otrzymanie rabatu w wysokości do 2,5 punktów bazowych (0,025%) za zapewnienie płynności na platformie („producent”) przy pobieraniu zaledwie 1,5 punktu bazowego (0,015%) opłaty za pobranie płynności („taker).

Listopad:

 • Ogłoszono strategiczną inwestycję w ChainDream w celu wsparcia edukacji blockchain.
 • Kanadyjski podmiot gospodarczy io otrzymał zgodę kanadyjskiej agencji regulacyjnej FINTRAC (Centrum analiz transakcji i raportów finansowych w Kanadzie) na wniosek o licencję Money Services Business („MSB”). Wskazuje to, że BitMax.io przywiązuje dużą wagę do zgodności w krytycznej sytuacji demograficznej w Ameryce Północnej.
 • Współpracuje z Prime Trust, podmiotem zaufania regulowanym w USA, w celu oferowania klientom rozwiązań do handlu pozagiełdowego („OTC”) w celu przeprowadzania dużych transakcji aktywów fid-to-digital za pośrednictwem platformy Prime Trust.
 • Wprowadził ofertę płatności kartą kredytową / debetową w ramach partnerstwa z Simplex.

Grudzień:


 • Ukończone testowanie systemu nowej platformy instrumentów pochodnych z początkową ofertą kontraktów wieczystych w celu rozszerzenia produktów handlowych BitMax.io od handlu gotówkowego i depozytu zabezpieczającego do bardziej wyrafinowanego handlu lewarowanego.

Obecnie BitMax.io obsługuje handel z depozytem zabezpieczającym dla 46 aktywów i oferuje transakcje spotowe na 191 parach handlowych. Platforma ma ponad 500 000 zarejestrowanych użytkowników na całym świecie, a średni dzienny obrót przekracza 70 milionów USD.

Nowy rok jest tuż za rogiem, BitMax.io oświadcza, że ​​będzie nadal realizować swoją strategiczną wizję, budując platformę finansową na poziomie instytucjonalnym z innowacyjnym pakietem produktów handlowych i najlepszymi w swojej klasie usługami dla klientów. Oto ogólny podgląd  BitMax.ioPlan strategiczny 2020:

Kompleksowa oferta produktów:

Rozpoczęcie obstawiania & usługi walidacyjne, obrót instrumentami pochodnymi i inne oferty o wartości dodanej w celu rozszerzenia obecnego obrotu kasowego i depozytu zabezpieczającego.

Usprawnienie usług OTC:

Udoskonalenie usług handlu pozagiełdowego („OTC”) dzięki spersonalizowanej obsłudze klienta, węższym spreadom i bardziej wydajnemu procesowi rozliczeń, aby zapewnić bezproblemowe doświadczenie na platformie dla użytkowników globalnych.

Pozyskiwanie klientów instytucjonalnych:

Przyspiesz penetrację klientów instytucjonalnych i wdrażanie, aby uzyskać większą efektywność na rynku dzięki większej płynności i węższym spreadom ze strony zróżnicowanych na całym świecie kontrahentów handlowych.

Nieustanny globalny wysiłek w zakresie zgodności:

Kontynuować wdrażanie swojego globalnego programu zgodności z silnym nastawieniem na kontrolę ryzyka i uważnie obserwować ciągły rozwój i rozwój globalnych ram regulacyjnych w ramach przygotowań do nowego wejścia na rynek.

Ciągła współpraca strategiczna:

Nawiąż strategiczne partnerstwa z bardziej istniejącymi i wschodzącymi graczami branżowymi, aby dalej rozwijać ekosystem BitMax.io w skali globalnej.

W 2019 roku BitMax.io położył solidne fundamenty i zbudował zrównoważoną ścieżkę wzrostu. Platforma będzie nadal stawiać klientów na pierwszym miejscu i stymulować innowacje, aby zmaksymalizować penetrację rynku. W tej chwili rynek wydaje się dość optymistyczny i entuzjastycznie nastawiony do tego, co przyniesie przyszłość BitMax.io.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector