Cardano (ADA), Tezos (XTZ), EOS mogą pompować jak altcoiny o małej kapitalizacji: analityk

Reklama Phemex

Sądząc po akcji cenowej, altcoiny o małej kapitalizacji są dobrze przygotowane do zyskania w stosunku do dolara, a 10-15% pompa może być na stole.

Inne altcoiny o dużej kapitalizacji, w tym Cardano (ADA), Tezos (XTZ) i EOS mogą również odnotować przyzwoite zyski w stosunku do dolara.

Chociaż istnieją bycze wskazówki dotyczące Ripple (XRP), jego wyniki w stosunku do BTC są ponure i niedźwiedzi.

To jest analiza jednego analityka kryptowalut, który zabrał się do Twittera, aby wyrazić swoje dwa centy.

Przypadek Altcoinów o małej kapitalizacji

Odbiór wywołał dyskusję w społeczności, a niektórzy handlowcy są pewni jego oceny.

Wiele altów Binance ma piękne MA na wykresie 4h.

Spodziewam się 10-15% pompek na małych czapkach w ciągu 12 godzin.

Co do większych czapek $ ADA i $ XTZ są zdecydowanie najlepiej wyglądającymi.$ EOS też, ale potrzebuje tutaj odbić.$ XRP wygląda dobrze na parze USD, ale źle na parze BTC.

– Crypto Krillin ॐ (@LSDinmycoffee) 20 stycznia 2020 r

Altcoiny o małej kapitalizacji charakteryzują się niską kapitalizacją rynkową zarówno w stosunku do USD, jak i BTC, są kruche, a także zmienne ze względu na niską płynność.

Te monety są najczęściej sparowane z BTC, USDT i ETH. Tylko nieliczne są sparowane bezpośrednio z dolarem. Niektóre z nich to ADX, MATIC i TOMO. Ale lista jest długa i zawiera obiecujące projekty.

Jestem rozdarty $ TOMO: wykres BTC wygląda trochę dobrze (odbił się od wsparcia, czołgał się powoli, ale pewnie, stabilny podczas zrzutu BTC), ale wykres USD wygląda trochę gówno (złamał wsparcie 0,465 $, odrzucony z niego jako opór? duża ściana zakupów jest teraz dużą ścianą sprzedaży)

– PermaREKT (@PermaRekt) 20 stycznia 2020 r

Tymczasem altcoiny o dużej kapitalizacji cieszą się dużą płynnością, a gwałtowne ruchy w stosunku do BTC lub USD często stają się źródłem dyskusji. Przykładami są EOS, ADA i ETH.

Altcoiny są niestabilne i przeważnie niepłynne

To ogłoszenie jest pozytywnym wynikiem dla społeczności altcoinów, a być może nawet ożywia rozmowy o sezonie altcoinów. To wtedy rosną ceny altcoinów we wszystkich sektorach, co w konsekwencji zwiększa ich udział w rynku.

Pomimo świadomości ryzyka związanego z małymi kapitałem, z których większość została zdziesiątkowana podczas niszczycielskiej zimy 2018 roku na rynku kryptowalut, wejście na rynek w odpowiednim czasie może przynieść wyższy zwrot z inwestycji, biorąc pod uwagę niską płynność.

Ponieważ są one pozytywnie skorelowane z BTC, mała pompa w pierwszym często prowadzi do 5-10-krotnego wzrostu altcoinów, co jest dobrze poświadczone notarialnie.

Analityk skupił się na ADX, tokenie dla AdEx, platformy reklamowej.

MATIC się wyróżnia

W tym przypadku MATIC również wygląda obiecująco. Jak donosi CoinGape, amerykańska giełda kryptowalut, Coinbase oświadczyła, że ​​będzie obsługiwać token w ich usłudze powierniczej.

Z dumą informujemy, że Matic jest notowany na @CoinbaseCustody?

Dołączamy do elitarnej grupy aktywów w Coinbase Custody obok aktywów Top20 MCap-LINK, XTZ, XLM itp.

Coinbase custody oferuje dużym inwestorom rozwiązanie klasy instytucjonalnej do bezpiecznego przechowywania ich aktywów cyfrowych https://t.co/psl24an9Wy pic.twitter.com/hsO2F0WoU8

– Matic (@maticnetwork) 17 stycznia 2020 r

Za pośrednictwem Coinbase Custody użytkownicy będą wpłacać i wypłacać MATIC, pierwszy IEO Binance. Ogłosili również współpracę z WhiteBit, giełda kryptowalut-fiat, w ruchu, który zwiększy jej płynność.

Chociaż wydajność tokena jest poniżej średniej i wzrosła o 5% w ciągu ostatnich 7 dni, programiści planują uruchomić swoje Beta Mainnet w I kwartale 2020 r. Wówczas możliwe będzie obstawianie.

$ MATIC posiadacze będą mogli delegować swoje tokeny do https://t.co/JxhCaRmQ93 do tyczenia.

Będziemy również prowadzić działania informacyjne, aby szerzyć wiedzę na temat programu obstawiania Matic.

Do naszej rozwijającej się zdecentralizowanej sieci walidatorów dołączy wielu innych graczy z branży 1.

– Matic (@maticnetwork) 16 stycznia 2020 r

EOS i ADA, dwucyfrowe zyski

Monety takie jak ADA i EOS również zyskują na popularności dzięki mieszanym wiadomościom, ale odpowiednio o 15% i 14%.

W niedawnym AMA, Charles Hoskinson powiedział, że IOHK, zespół programistów Cardano, zaktualizuje portfel Haskell w tym tygodniu.

Tymczasem Block One, wydawca platformy EOSIO, powiedziany jej długo oczekiwany dapp społecznościowy, Voice, zostanie uruchomiony w prywatnej sieci.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me