Dyrektor generalny Ripple usuwa FUD wokół „XRP Dumping” w wywiadzie z Pompem

Reklama Phemex

Współzałożyciel & Partner w Morgan Creek Digital Anthony Pompliano, ostatnio znany również jako Pomp przesłuchiwany Dyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse. W wywiadzie Garlinghouse wyjaśnił miesięczną sprzedaż XRP i wyczyścił FUD wokół nich. 

Dlaczego Ripple co miesiąc sprzedaje miliony w XRP

W wywiadzie jedna runda była w całości poświęcona miesięcznej sprzedaży XRP, a Pomp rozpoczął sesję, pytając Garlinghouse, jak ocenia sprzedaż XRP. Garlinghouse zaczął od stwierdzenia, że ​​ludzie tracą z oczu fakt, że (Ripple) byli „stroną najbardziej zainteresowaną sukcesem i zdrowiem ekosystemu XRP”, ponieważ posiadali dużo XRP. Powiedział ponadto, że wszystko, co zrobili, co nie było dobre dla ekosystemu XRP, nie było zatem dobre dla nich, uzasadniając tym samym, że sprzedaż XRP nie była szkodliwa dla ekosystemu XRP..

Następnie ujawnił szczegóły mechanizmu rachunków powierniczych XRP. Według Garlinghouse, dwa lata temu, jednym z największych problemów na rynkach XRP było to, że skoro Ripple posiadał dużo XRP, co by się stało, gdyby Ripple zdecydował się go sprzedać. Aby rozwiązać ten problem, Ripple zamknął swoje XRP w 55 kontraktach na kryptograficznie podpisanych depozytach w XRP Ledger. Depozyty były odblokowywane raz w miesiącu przez 55 miesięcy, co oznacza, że ​​jeden escrow był odblokowywany każdego miesiąca przez 55 miesięcy. Na każdym koncie znajdował się 1 miliard XRP, co oznacza, że ​​w czasie, gdy Ripple tworzył depozyty, było 55 miliardów XRP.

Następnie Pomp zapytał, co się stało z XRP, kiedy zostały wypuszczone? Odpowiedział na to Garlinghouse

„Moglibyśmy z nim zrobić, co tylko zechcemy”.

Garlinghouse dokładniej wyjaśnił, w jaki sposób dotychczas wydane XRP były używane –

„Niektóre z nich wykorzystujemy do zawierania umów… niektóre sprzedajemy programowo…”

Garlinghouse wyjaśnił dwa sposoby sprzedaży XRP – poprzez transakcje pozagiełdowe i programowo. W transakcjach OTC do Ripple zwrócili się głównie spekulanci kryptowalutowi, tacy jak kryptograficzne fundusze hedgingowe. Ripple próbował zaangażować rynek w konstruktywny sposób, sprzedając XRP poprzez handel OTC i programowo przy 10 punktach bazowych dziennej aktywności rynkowej. Błąd, który popełnili, polegał na tym, że zostały one obliczone na podstawie danych dostarczonych przez CoinMarketCap, stronę internetową, której reputacja ucierpiała za zgłaszanie fałszywej głośności. Garlinghouse i Pomp zgodzili się, że CryptoCompare Top Tier (CCTT) jest znacznie bardziej zaufany i niezawodny w zrozumieniu rzeczywistego wolumenu płynności XRP.

Garlinghouse zdawał się sugerować, że ich intencją przy sprzedaży XRP było nie manipulowanie jego ceną, a raczej błędne obliczenie kwoty do sprzedaży poprzez uwzględnienie nieprawidłowych danych. Garlinghouse powiedział ponadto, że nie ma nic wspólnego z 99,9% obrotów XRP. Według raportów opublikowanych przez Ripple, sprzedał XRP o wartości 170 mln USD w pierwszym kwartale 2019 r. I 250 mln USD w drugim kwartale 2019 r..

Co się stało z niesprzedanym XRP?

Według Garlinghouse, duża część XRP wróciła do nowych depozytów. Powiedział –


„80% z tego wraca”.

Pomp zapytał dyrektora generalnego Ripple o to, na co potrzebują pieniędzy ze sprzedaży XRP. Na to Garlinghouse odpowiedział, że ponownie inwestują w firmę i podał przykład Moneygram, który Ripple niedawno zawarł strategiczne partnerstwo z Moneygram i zainwestował 30 milionów dolarów w akcje zwykłe firmy..

Ograniczenia sprzedaży dla posiadaczy XRP

Interesującym punktem, do którego poruszył Pomp, były umowy sprzedaży ograniczonej dla tych, którzy kupowali XRP poprzez transakcje OTC. Na to Garlinghouse powiedział: „Czasami tak”. Dodał również, że przy tych ograniczonych umowach sprzedaży to, co zrobił Ripple, było zdrowsze niż środowisko ETH i Bitcoin, ponieważ nie było tam żadnych ograniczeń, które powstrzymywałyby wieloryby przed wyrzucaniem tokenów..

Pomp próbował dowiedzieć się, jakie ograniczenia sprzedaży dotyczą klientów lub są bardziej uogólnione, ale Garlinghouse odmówił odpowiedzi. Powiedział-

„Jesteśmy już 10 lub 100 razy bardziej transparentni niż ktokolwiek inny w społeczności kryptowalut i mamy taktykę, aby to zrobić. I myślę, że właśnie poprosiłeś mnie o większą przejrzystość. Myślę, że zdam ”.

Garlinghouse wyjaśnił po prostu, że próbują robić mądre, strategiczne działania, aby wykorzystać swój bilans i przyspieszyć rozwój ekosystemu. Pomp przyznał, że ludzie próbujący dowiedzieć się wszystkich tych informacji to za dużo. To tak, jakby powiedzieć, że Ripple powinien udostępniać swoje kontrakty jako open source.

Czy są jakieś oferty z rabatem dla klientów OTC??

Zapytany o rabaty przy sprzedaży OTC, Pomp próbował odgadnąć, czy rabat wynosi około 50%. Garlinghouse natychmiast poprawił go, mówiąc, że było to więcej niż 5%. Jego uzasadnieniem dla tej kwoty rabatu było to, że myślał o XRP jako walucie. Zauważył –

„Czy sprzedałbyś dolara za 50 centów?”

Czy uważasz, że ujawnienia Garlinghouse pomogą wzmocnić zaufanie wokół Ripple i XRP w społeczności kryptowalut? Daj nam znać, co myślisz o odpowiedziach dyrektora generalnego Ripple w komentarzach poniżej!

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map