Elrond ogłasza oficjalną premierę portfela Maiar

Malta była w przeszłości nazywana wyspą blockchain, ponieważ mały kraj przyjął blockchain i była jednym z pierwszych krajów, które wprowadziły regulacje i ramy dla technologii rozproszonych rejestrów. Po raz kolejny kraj udowodnił, że był to dobry krok, ponieważ mamy więcej wiadomości od jednej z największych firm blockchainowych, Elrond. W ciągu niecałych 3 lat ten fascynujący startup blockchain przekroczył rynkową wycenę ponad 800 milionów dolarów, ale wygląda na to, że jest to tylko kamień milowy dla firmy, która ma zamiar robić znacznie większe i lepsze rzeczy. Z siedzibą w pięknym St. Juliens na Malcie, firma ta przez ostatnie lata rozwijała się w siłę. W tym artykule omawiamy najnowsze osiągnięcia firmy oraz niektóre z jej dotychczasowych osiągnięć. 

Uruchomienie portfela Maiar

Ostatnie sukcesy Elronda to zapowiedź uruchomienia portfela Maiar. Celem tego portfela jest ułatwienie wprowadzenia kolejnego miliarda użytkowników do ekosystemu kryptowaluty i łańcucha bloków. Portfel maiar ma konkurować z niektórymi istniejącymi gigantami w branży płatności, takimi jak Google Pay, Paypal i Revolut. Prawdziwym unikalnym punktem sprzedaży tej aplikacji jest to, jak jest bezpieczna, a tym bardziej, że jest całkowicie prywatna i niedroga, więc powinna działać jako prawdziwa alternatywa w przestrzeni blockchain dla niektórych gigantów w branży. Jeśli wierzyć szumowi wokół aplikacji portfela Maiar, jedyną rzeczą stojącą między Elrondem a dominacją nad światem jest budżet marketingowy na wprowadzenie użytkowników, których potrzebują, aby odnieść sukces.

Elrond z powodzeniem zrealizował już swoje inne cele, więc kiedy mówią o wdrożeniu kolejnego miliarda ludzi do kryptowalut i blockchain, prawdopodobnie rozsądnie jest przyjąć to za dobrą monetę. Jeśli mogą być firmą, która zaczyna przyciągać masy do krypto i blockchain, być może patrzymy na jednorożca o wartości miliarda dolarów, który powstaje. W takim przypadku będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak pójdzie premiera i jak udany jest portfel Maiar na otwartym rynku, ale w końcu nie ma nic złego w tym, aby zafundować firmę, która próbuje wprowadzić technologię kryptograficzną i blockchain do masy.

O portfelu Maiar

Aplikacja portfela Maiar to mobilny portfel i zintegrowana aplikacja do płatności globalnych, która będzie korzystać z łańcucha bloków Elrond. Oznacza to, że dzięki wykorzystaniu blockchain Elronda zyskuje on wydajność na skalę internetową, która może znacznie przekraczać sto tysięcy transakcji na sekundę. Celem firmy Elrond przy wydaniu tego portfela jest ponowne wyobrażenie sobie, w jaki sposób następuje przeniesienie wartości, w tym między innymi przeniesienie aktywów, przekazanie pieniędzy, przeniesienie tytułu własności lub tak naprawdę cokolwiek, co ma wartość przenoszoną od jednej osoby lub podmiotu do innego.

Po co uruchamiać kolejną aplikację do płatności?

Zalety technologii blockchain były poza zasięgiem opinii publicznej w ciągu ostatnich kilku lat, w wyniku czego masowe przyjęcie technologii blockchain nie nastąpiło jeszcze..

Uruchomienie aplikacji mobilnej Maiar oznacza, że ​​masy mogą w prosty i łatwy sposób zastosować technologię blockchain, po prostu pobierając aplikację mobilną. Zalety aplikacji wykraczają więc daleko poza świadczenie usługi użytkownikowi, w istocie aplikacja zapewnia usługę całej społeczności blockchain i światu, otwierając drzwi użyteczności w realny sposób. Gdy masy będą mogły przyjąć tę nową technologię, otworzy ona drzwi dla innych firm, aby zaczęły robić to samo.

„Miliardy ludzi mogą wysyłać bezpośrednie wiadomości do swoich kontaktów, ponieważ jest to wygodne, intuicyjne i niedrogie”. powiedział Beniamin Mincu, CEO Elronda. „Maiar i łańcuch bloków Elrond oferują teraz takie same wrażenia, jeśli chodzi o wysyłanie pieniędzy”.

Zainteresowanie użytkowników

Użytkownicy zwykle nie przejmują się tym, czy coś jest blockchainem, czy nie, więc zainteresowanie ich i zaangażowanie w korzystanie z aplikacji jest jedną z innych kluczowych zalet portfela Elrond Maiar. Sam portfel ma zgrabną konstrukcję i zawiera wszystko, od grywalizacji po doświadczenie użytkownika i udoskonalenie interfejsu użytkownika, dzięki czemu użytkownik może rozpocząć korzystanie z aplikacji w ciągu kilku sekund po pobraniu.

Z tego, co mówi Elrond, wynika, że ​​nie szczędzono kosztów na stworzenie tej aplikacji portfela nowej generacji i miejmy nadzieję, że rynek masowy zobaczy czas i wysiłek włożony w jej stworzenie i przyjęcie nowej technologii z otwartymi ramionami. 

Zrzeczenie się: Przeprowadź własne badania związane z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami wymienionymi w artykule. Coingape.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje szkody lub straty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me