Ethereum przygotowuje amunicję do nowych szczytów

Reklama Phemex

Ethereum, druga co do wielkości moneta na ulicy kryptowalut, może walczyć o utrzymanie jej ceny i rozwiązanie problemów z zatłoczeniem i prędkością, ale z pewnością pojawiają się nowości, które mogą być strukturalnie pozytywne dla monety na dłuższą metę.

Ethereum na powitanie Konstantynopola, podczas gdy Bitmain uruchamia pulę wydobywczą Ethereum

W październiku tego roku Ethereum przygotowuje się do największego ulepszenia, które może być największym jak dotąd testem Blockchaina o wartości 29 miliardów dolarów. Ta aktualizacja, nazwana Konstantynopolem, ma na celu zwiększenie wydajności sieci Ethereum i zmniejszenie kosztów transakcji. Konstantynopol jest również odskocznią w kierunku większych celów Ethereum; szereg zmian poprawiających szybkość i skalę transakcji. Obecnie sieć Ethereum, podobnie jak Bitcoin, boryka się z kilkoma poważnymi problemami: wysokim zużyciem energii (poprzez wydobycie), centralizacją pul wydobywczych i brakiem dostępu do sprzętu wydobywczego.

Długoterminowy projekt Ethereum, Casper, ma na celu rozwiązanie tych problemów. Konstantynopol kładzie podwaliny pod Casper, który ma na celu zmianę systemu Ethereum z systemu sprawdzania pracy (POW) na system dowodu stawki (POS). To ulepszenie może być spełnieniem marzeń Ethereum, ale nie będzie łatwe. Aktualizacje całego systemu wymagają niemalże równoczesnego uaktualnienia każdego oprogramowania do nowych reguł, co oznacza, że ​​istnieją trudności z koordynacją, które należy przezwyciężyć, aby kod działał zgodnie z założeniami. Ethereum również musi zmierzyć się z „bombą trudności”.

„Trudność bomby” Ethereum odnosi się do rosnącego poziomu trudności łamigłówek w algorytmie wydobywczym używanym do nagradzania górników. ”

W 2019 roku bomba trudności znacznie utrudni wydobywanie eteru (a tym samym przetwarzanie transakcji). Największym wyzwaniem Ethereum jest to, czy opóźnić bombę, czy przyspieszyć aktualizacje, zanim uderzy. Jedno jest pewne, Ethereum czeka na piekielną przejażdżkę do października.

Chociaż jest to pozytywna aktualizacja Ethereum, wspierana przez Bitmain pula wydobywcza BTC.com rozszerza swoją ofertę o Ethereum i Ethereum classic, poinformowała w czwartek firma. To posunięcie jest częścią starań, aby „pomóc Ethereum w skalowaniu infrastruktury wydobywczej” – czytamy w komunikacie. Dyrektor projektu Bitmain, Zhong Zhuang, powiedział, że firma ma nadzieję

„Aby rozszerzyć sieć Ethereum poprzez przekazywanie… nagród za pośrednictwem naszego systemu [Full Pay Per Share]”, który nagradza górników za udział w puli ”.

Warto zauważyć, że nowe pule będą obejmować opcje wydobywania GPU i procesora, jak wskazano w publikacji, pomimo faktu, że Bitmain wypuścił swój pierwszy układ scalony specyficzny dla aplikacji (ASIC) dla Ethereum na początku tego roku..

Przeczytaj także: NASDAQ Ready to List & Handluj Bitcoinem, Ethereum & inne kryptowaluty do 2019 roku

CBOE uruchomi kontrakty terminowe na Ethereum do końca 2018 roku

Podczas gdy wszyscy szukają ETF BTC i jego zatwierdzenia, jest to niezwykły krok naprzód dla społeczności Ethereum i ogólnej kryptowaluty, CBOE, największe opcje i giełda kontraktów futures w USA, powiedział animatorom rynku, że debiut Ether futures jest coraz bliższy. blisko. Giełda czeka jednak na dodatkowe wyjaśnienia ze strony CFTC.


Ten nowy rozwój, który może mieć daleko idące konsekwencje, może nastąpić do końca 2018 roku,

Aby pomóc przyspieszyć ten proces, CBOE podobno opiera przyszłe kontrakty terminowe na eter na rynku bazowym platformy kryptowalut Gemini, założonej i prowadzonej przez Tylera i Camerona Winklevossa.

CBOE już bada kryptowalutę Ethereum o wartości rynkowej 29 miliardów dolarów na wiele różnych sposobów. Stworzył również powiązane produkty w tle, czekając na dodatkową przejrzystość.

Czy pozytywny przepływ wiadomości będzie niesamowity dla Ethereum, wiele osób chciałoby poczekać i zobaczyć, jak rozwija się Ethereum w Konstantynopolu? Jeśli wszystko pójdzie gładko, na monecie widać silny wzrost. Ponownie czekaj i obserwuj sytuację dla społeczności Ethereum i inwestorów

Czy Ethereum będzie w stanie skutecznie dostarczyć te ogłoszenia i pokonać Bitcoin, aby stać się kryptowalutą numer 1? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector