Jeden z głównych górników Ethereum [ETH] OKEx Pool zobowiązuje się do wspierania Ethereum 2.0

Reklama Phemex

OKEx Pool, jeden z głównych kopaczy pięciu kryptowalut typu proof-of-work, jest gotowy na przejście na Ethereum 2.0. Nowa wersja sieci Ethereum, przewidziana na najbliższą przyszłość, wciąż znajduje się na etapie testów. 

Alysa Xu, Dyrektor ds. Strategii w OKEx, skomentował dla Coingape:

„Jesteśmy wdzięczni za to, że stałeś się jednym z pierwszych basenów wydobywczych połączonych z siecią testową Topaz ETH 2.0, z pomocą Prysmatic Labs. Jesteśmy głęboko przekonani, że OKEx Pool jako najlepsze produkty finansowe zorientowane na górnictwo pomoże górnikom w zarządzaniu ryzykiem cenowym i spodziewanym odpływem gotówki poprzez obstawianie w nadchodzących dniach. Co więcej, drastycznie wzbogaciłoby to przywiązanie użytkowników do naszego ekosystemu OKEx ”. 

Sieć testowa Ethereum 2.0 Topaz przyciągnęła grupę OKEx jako jednego z jej zwolenników. Topaz wszedł do sieci 15 kwietnia 2020 r. Przy wsparciu Prysmatic Labs. OKEx Pool natychmiast nawiązał współpracę z firmą Prysmatic, stając się jednym z walidatorów sieci testowej. Oczekuje się, że po uruchomieniu Ethereum 2.0 OKEx Pool uruchomi natychmiastowy dostęp do obstawiania ETH dla małych właścicieli. 

Ethereum 2.0 z premierą w lipcu

W oparciu o aktualne poziomy gotowości i wydajność sieci testowej, uruchomienie Ethereum 2.0 zaplanowano na pierwszą połowę 2020 roku. Większość programistów spodziewa się, że nowy mechanizm obstawiania będzie gotowy przed lipcem. Spowoduje to przeniesienie obecnej sieci Ethereum z wydobywania za pomocą kart GPU lub wyspecjalizowanych maszyn do pełnego obstawiania. Oznacza to, że bloki na Ethereum 2.0 będą produkowane przez walidatory, z minimalnym stawkowaniem 32 ETH. 

Obecnie, OKEx Pool ma 151 aktywnych górników, dla całkowitego hashrate ponad 27 GH / s, z ponad 192 TH / s dla całej sieci Ethereum. Po uruchomieniu mechanizmu obstawiania OKEx może zacząć oferować nagrody za przechowywanie ETH w portfelach giełdowych lub puli.

Sieć Topaz w ciągu ostatnich kilku tygodni nadal zapraszała partnerów jako walidatorów. Zwiększona liczba walidatorów daje nadzieję na wsparcie dla ostatecznego uruchomienia sieci głównej. Posiadanie większej liczby walidatorów oznacza bezpieczniejszą sieć, bez podmiotów zdolnych do zmiany konsensusu. Ethereum 2.0 będzie dążyć do zachowania wszystkich funkcji starej sieci, w tym tokenów, rozproszonych aplikacji i zdecentralizowanych organizacji finansowych. 

Czy wydobycie Ethereum wciąż się zwraca??

Wydobywanie pozostaje jednak jedną z możliwości zdobycia ETH lub innych monet potwierdzonych stawką. Wydobywanie monet ETH utrzymywało się na stałym poziomie w ostatnich miesiącach, umożliwiając zarówno dużym pulom, jak i mniejszym operacjom, dalsze zdobywanie nagród blokowych. Przejście na Ethereum 2.0 oznacza również dynamiczne środowisko dla górników, którzy będą musieli stale ponownie oceniać swoją rentowność. 

Ekosystemy, takie jak Coinfly zoptymalizowali informacje wydobywcze w sytuacjach takich jak przejście na Ethereum 2.0. Coinfly pomyślnie przeszło przez kilka twardych wideł Ethereum i może zaoferować płynną ocenę rentowności. Usługa, ale pula jest dostępna dla wszystkich typów sprzętu, oferując łatwe przełączanie między różnymi zasobami. Coinfly obsługuje również własną wysokowydajną pulę wydobywczą Ethereum z węzłami na platformie Microsoft Azure, aby zapewnić bezproblemową pracę i płatności PPS + z opłatami 0%. Minimalna wypłata to 0,05 ETH, płatności są dokonywane co 24 godziny.

Najbardziej stabilna, bezpieczna i dochodowa pula PPS Etherium. Węzły znajdują się na platformie Microsoft Azure. Dziś oferujemy wyjątkową możliwość bezpłatnego wydobywania z 0% prowizją, niskimi limitami wypłat, brakiem rejestracji itp. 


Coinfly, w przeciwieństwie do NiceHash, nie polega na mocy komputera wynajętego. Zamiast tego usługa ma na celu zwrócenie wydobycia każdemu właścicielowi komputera lub maszyny. Wydobywanie Bitcoina przyspieszyło przed halvingiem i przez ostatnie kilka tygodni Ethereum. Z tego powodu śledzenie rentowności i przejście na najbardziej opłacalny algorytm to unikalna funkcja dostępna w Coinfly. Ich obsługa agregatów górniczych zarówno dla dużych, jak i małych monet, niektóre z nich są dostępne dla wydobywania procesora.

Ethereum 2.0 postawi nowe wyzwania przed blokowaniem twórców. Zamiast inwestować w elektronikę, potencjalni walidatorzy będą musieli posiadać określoną liczbę tokenów ETH w procesie zwanym stakingiem. Przy obecnych cenach ETH wynosi nieco powyżej 200 USD, podstawowa stawka 32 ETH kosztowałaby ponad 6400 USD. Obstawianie monet będzie również wymagało wiarygodnych partnerów. 

W jaki sposób wsparcie OKEx Pool pomoże w uruchomieniu Ethereum 2.0?

OKEx Pool może stać się jednym z tych partnerów, potencjalnie rozszerzając nagrody blokowe Ethereum 2.0 na mniejszych właścicieli. Ogłoszenie nieuchronnej aktualizacji do Ethereum 2.0 pomaga również podnieść ceny rynkowe ETH, ponieważ tokeny będą miały zwiększony popyt w obstawianiu. Przy ograniczonej podaży 110 milionów ETH, niektóre tokeny zostaną zablokowane w obstawianiu, podczas gdy inne pozostaną zablokowane w zdecentralizowanych organizacjach finansowych. Zmniejszony nakład i zwiększony popyt spowodują dodatkowe niedobory ETH. 

Dodatkowo Ethereum 2.0 wygeneruje znacznie mniej nowych tokenów. Oczekiwane nagrody zostaną obniżone do około 2 milionów rocznie, z obecnego poziomu 4,7 miliona rocznie. Ethereum obniżyło swoją nagrodę blokową w ciągu ostatnich kilku lat, starając się wycofać wydobycie. Oczekuje się, że premiera Ethereum 2.0 zyska więcej zwolenników i popularność, jako jedno z największych wydarzeń w kryptowalutach w 2020 roku.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector