Kupuj, graj, obstawiaj NFT i rywalizuj w przyszłości gier opartych na Defi – m $ ports ™

Reklama Phemex

AnRKeY X ™ wprowadza nowatorską koncepcję portów m $, nową branżę gier zwaną sportami pieniężnymi. Jest to możliwe dzięki połączeniu DeFi Yield Farming, NFT i eSports, ze wszystkim, co jest zasilane przez platformę protokołów gDEX (Decentralized Finance Gaming Platform Exchange) zbudowaną na Ethereum.

Platforma gDEX to centrum wszechświata AnRKeY X ™, w którym użytkownicy będą mogli grać, stawiać, kupować i sprzedawać za pomocą arkadowej monety $ ANRX.

Pierwsza interaktywna gra, Battle Wave 2323 ™, ukaże się w czwartym kwartale 2020 roku. W tej grze dziewięć różnych drużyn walczących w puli walczy o najwyższą tygodniową RRSO i wysokie nagrody. Te nagrody są podzielone na dwie części: monety $ ANRX są rozdzielane do puli jako dochód z rolnictwa, podczas gdy dziewięciu szczęśliwych członków zwycięskiej drużyny bitewnej otrzymuje przerażającą premię zwiększoną wydajności NFT. Te NFT można obstawić w następnej bitwie, aby zwiększyć RRSO zespołu i szanse na wygraną.

NFT można ulepszyć za pomocą Złotych Kielichów i uzbrojenia w celu dalszego zwiększenia wydajności (podobnie jak klejnoty RPG do ulepszenia sprzętu), kupowane od szczęśliwych wygrywających członków lub sprzedawane.

Obecne drużyny walczące w puli to: 

Aby dołączyć do swojej drużyny bojowej, wejdź na: https://discord.gg/anrkeyx

Nadchodzące gry i wydarzenia

Nowe gry w mln $ portów będą wydawane co kwartał za pośrednictwem partnerskiego studia Waypoint AnRKeY X ™. Firma znana z pracy przy takich projektach jak Pokemon, Final Fantasy, Terminator i wiele innych. Mogą być również wydawane przez zewnętrznych programistów korzystających z zastrzeżonego pakietu SDK AnRKeY X ™. Deweloperzy otrzymają dotacje, które sprawiedliwie rekompensują ich wkład w ekosystem.

Użytkownicy i partnerzy

Głównymi użytkownikami AnRKeY X ™ są traderzy DeFi i entuzjaści kryptowalut, kierujący się cyberpunkowym etosem i nostalgią retrowave. Niektórzy z najbardziej rozpoznawalnych influencerów DeFi już wspierają projekt, niecierpliwie czekając na dołączenie do pierwszej interaktywnej gry, Battle Wave 2323. Wiodące firmy blockchain, takie jak Plasma Pay, są partnerami, którzy zapewnią bramę płatności FIAT na gDEX.

Model biznesowy i dochodowy

Kluczowym głównym priorytetem AnRKeY X ™ jest budowanie zrównoważonego & rentowny model biznesowy wydobywania płynności. U podstaw tego modelu biznesowego będzie platforma gDEX z różnymi interaktywnymi grami, w których każdy ma szansę wygrać rzadkie NFT i czerpać zyski z bycia częścią ekosystemu. Użytkownicy będą chronieni przed oszustwami, basenami dywanów i zachowaniami wielorybów, które często prowadzą do niepowodzenia wielu projektów DeFi.


Strumienie przychodów z projektów będą pochodzić z transakcji gDEX (0,4% na transakcję) i sprzedaży w Marketplace (0,6% z NFT). Stakerzy $ ANRX również zyskają, uzyskując 25% z każdej transakcji dokonanej na gDEX. Ponadto gracze będą mieli również możliwość dodawania nowych puli i gier do ekosystemu poprzez propozycje głosowania z kworum co najmniej 20%..

Zespół AnRKeY

Ostatnim, ale najważniejszym elementem jest zespół, w skład którego wchodzi zespół liderów blockchain na czele z J.D. Salbego, bardzo rozpoznawalną osobowością blockchainową z dużym doświadczeniem w zarządzaniu i doradzaniu startupom blockchain. Występował w wiodących finansowych kanałach telewizyjnych i czołowych kryptowalutach.

Bardziej szczegółowe informacje o projekcie i AnRKeY X SHO są dostępne https://daomaker.com/sho/anrkey_x 

SHO zwrotne AnRKeY X

AnRKeY X to pierwsza podlegająca zwrotowi oferta Strong Holder (SHO) o wartości DAO Maker, zaufana platforma do pozyskiwania funduszy i pionier Social Mining. Ta nowatorska koncepcja sprzedaży publicznej początkowo zabezpiecza 80% funduszy uczestników sprzedaży w depozycie. Jeśli cena projektu spadnie poniżej -20% ceny SHO w ciągu 6 miesięcy, wszyscy uczestnicy mogą ubiegać się o 80% swojego wkładu. Jednak polityka zwrotów zostanie anulowana, jeśli poziom cen utrzyma się powyżej progu 400% przez okres 4 miesięcy.

W przypadku udanego scenariusza AnRKeY X otrzyma 75% pozostałej kwoty pozyskanej środków, a 25% zostanie wykorzystane na zakup tokenów $ ANRX z rynku wtórnego i rozprowadzenie ich wśród posiadaczy tokenów DAO.

W przeciwnym razie uczestnicy mają tydzień na zwrot pieniędzy, wysyłając 100% tokenów zakupionych na TGE i otrzymując 80% swojego wkładu. Z tej okazji wszystkie zwrócone tokeny zostaną zwrócone AnRKeY X do recyklingu, a wszystkie przyszłe zwrócone tokeny zostaną spalone.

Cena sprzedaży publicznej AnRKeY X wynosi 0,025 USD za token i jest przeprowadzana w dwóch rundach: Runda strategiczna dla znaczących inwestorów i wpływowych z alokacją 25000 USD (1000000 USD ANRX) oraz Runda publiczna w wysokości 100000 USD (4000000 USD ANRX). DAO Maker przeprowadza analizę łańcuchową wszystkich wybranych uczestników rundy publicznej i wybiera najlepiej sprawdzonych długoterminowych posiadaczy. Osobisty limit wynosi 500 USDC dla 200 najlepszych uczestników, którzy otrzymają przydział w pierwszym zwrotnym SHO. Sprawdź więcej informacji o AnRKeY X SHO i uczestnictwie tutaj: AnRKeY X SHO

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector