Litecoin [LTC] znajduje integrację z HTC Exodus, gdy Charlie Lee dołącza jako doradca

Reklama Phemex

Crypto Maverick i założyciel Litecoin, Charlie Lee, dodali kolejne pióro do swojej czapki, ponieważ teraz znajduje swoje miejsce jako doradca dla smartfonów HTC Exodus, rozproszonego smartfona z rejestrami, który ma zostać uruchomiony jesienią 2018 r. HTC ogłosił również, że jego telefony będą obsługiwać LTC i Lightning Network na Litecoinie natywnie.

Litecoin bliżej zapewnienia rzeczywistego przypadku użycia swoich monet

Firma HTC ogłosiła w maju, że wprowadzi na rynek pierwszy w historii telefon komórkowy z technologią blockchain, przeznaczony do zdecentralizowanych aplikacji i zabezpieczeń. 10 lipca programiści Exodus ogłosili, że firma uruchomi również smartfon z wbudowanym portfelem kryptowalut i umożliwi użytkownikom granie w popularną grę CryptoKitties na swoich urządzeniach mobilnych..

Przedstawiciele HTC powiedzieli, że posiadając ogromne doświadczenie w produkcji smartfonów, firma chce teraz spróbować zreformować globalną sieć i zrealizować marzenie o decentralizacji milionów ludzi na ziemi..

Gigant elektroniczny z Tajwanu podobno wyprodukował ponad 100 milionów smartfonów, a teraz zamierza „przekształcić internet” poprzez „urzeczywistnienie decentralizacji”. Ten HTC planuje zrobić ze swoim nowym smartfonem Exodus opartym na blockchain, którego premiera ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Ponadto HTC planuje zaoferować wsparcie dla Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH), oprócz Litecoin (LTC), poprzez własną sieć blockchain swojego smartfona. Według międzynarodowej firmy elektronicznej jej smartfon Exodus ułatwi handel kryptowalutami między użytkownikami jego urządzeń.

Charlie Lee, twórca Litecoina, ogłosił wsparcie Litecoina przez HTC Exodus przez tweetowanie:

Spotkałem zespół HTC Exodus w zeszłym tygodniu i byłem bardzo podekscytowany słysząc, że telefon będzie natywnie obsługiwał LTC i Lightning Network na Litecoin! Będę doradcą, ponieważ widzę, że posiadanie bezpiecznego telefonu kryptograficznego, który sprawia, że ​​LN jest proste, jest potrzebne do masowej adopcji.

P.S. Nie, nie usuną BTC. https://t.co/WQcygPVst0

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 30 lipca 2018 r


Doświadczenie Lee ze zdecentralizowanymi produktami zdecydowanie pomaga telefonowi HTC w zdobyciu dobrego podejścia do strategii rynkowej. Jego nazwisko jako doradcy pomogłoby również projektowi zyskać dużą wiarygodność i dobrą wolę.

Ta wiadomość została dobrze doceniona przez Phila Chena, Decentralized Chief Officer (DCO) w HTC i Exodus, gdy napisał na Twitterze

„Uprzywilejowany dla telefonu Exodus do współpracy z @SatoshiLite i @starkness. Podekscytowany podróżą z tobą. @edithyeung @dominic_w ”

Uprzywilejowany do współpracy z telefonem Exodus @SatoshiLite i @starkness. Podekscytowany podróżą z tobą. @edithyeung @dominic_w https://t.co/JwRefIEPIP

– Phil Chen (@ philchen913) 30 lipca 2018 r

Przeczytaj także: „TokenPay to oszustwo – wysadza Tone Vays z zastrzeżeniem, że wkurza każdego wierzącego Litecoina

Exodus – zdecentralizowane smartfony mogą przynieść firmie HTC fortunę

Jeśli ktoś śledzi trendy dotyczące smartfonów i śledzi rynki smartfonów, jest całkiem oczywiste, że HTC nie radził sobie tak dobrze w ostatnich latach, mimo że stworzył kilka świetnych urządzeń. Nieustannie nęka go konkurencja, którą zapewniają Apple, Samsung i chińskie odpowiedniki OnePlus, Oppo i Vivo. Wygląda na to, że firma stawia na kryptofon, aby zyskać przewagę nad obecnymi konkurentami, ponieważ może mieć przewagę pierwszego gracza w przyciąganiu młodych ludzi wspierających kryptowaluty i dbających o prywatność..

Jednak w tej przestrzeni również nie będzie tak samo, ponieważ pojawia się kilka nowych grup konkurentów, gdy kilka firm również eksploruje tę dziedzinę. Sirin Finney również pracuje nad podobnym telefonem i już opublikowała specyfikację techniczną ultra-bezpiecznego urządzenia mobilnego, obiecując zachować prywatność transakcji kryptowalutowych użytkownika. Telefon będzie miał wbudowany portfel do przechowywania w chłodni i zostanie zbudowany przez tę samą firmę, która buduje iPhone’a, Foxconn. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, ponad 25 000 urządzeń zostało już zamówionych w przedsprzedaży.

Inny konkurent HTC, chiński producent telefonów Huawei, również podobno prowadzi poważne rozmowy z Sirin Labs, aby wprowadzić swój telefon pod blockchain.

Mianowanie Charliego Lee i dodanie LTC i Lighting Network do smartfona to zdecydowanie świetna strategia dla HTC, aby przejąć inicjatywę. Teraz warto zobaczyć, jak firma rozwija swój telefon. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, z pewnością może to zmienić losy HTC

Czy HTC będzie w stanie objąć prowadzenie w Blockchain i telefonach opartych na kryptografii, czy też straci pozycję na rzecz Sirin Labs i innych, którzy obecnie testują podobne smartfony? Poinformuj nas o swoich poglądach na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector