Niewielka korekta ceny XRP, ale 3 wydarzenia świadczą o wielkim sukcesie

Reklama Phemex

Cena XRP ma obecnie niewielką korektę na poziomie 0,332 USD, ale jest to szereg zmian, a mianowicie. ekspansja rynkowa w zakresie notowań giełdowych oraz RippleNet łączący małe i średnie przedsiębiorstwa oraz korporacje przy jednoczesnym osiągnięciu kolejnego niewielkiego zwycięstwa w sądzie pokazują rosnący obraz.

Cena XRP doświadcza oporu przy 0,3400 USD

Trzecia co do wielkości kryptowaluta na świecie przechodzi obecnie niewielką korektę w tandemie z całym rynkiem kryptowalut. Z dobrym początkiem tego tygodnia, XRP może zobaczyć, jak 0,356 $ idzie do ogromnego przełomu. Ale byki zajęły tylne siedzenie, gdy Bitcoin spadł.

W chwili pisania tego tekstu XRP zmieniał właściciela przy cenie 332 USD z 24-godzinną stratą 0,52% podczas ciągłego ruchu w górę iw dół, jak pokazano na poniższym wykresie..

XRPŹródło: Tradingview.com

Wczoraj XRP przełamał zwyżkowy trend, tracąc wsparcie na 0,3405 USD. Zarówno z USD, jak i BTC, XRP odczuwa presję i teraz 0,3400 USD stało się oporem wobec tego, co wcześniej było wsparciem.

Przeczytaj także: Ruch wielorybów XRP: 2,3 mln USD Wartość portfeli zmian XRP

Jednak ekspansja rynkowa XRP rośnie wraz z 2 nowymi ofertami

Najnowszą giełdą, która dodaje obsługę XRP, jest AlteumX. Meksykańska giełda, AlteumX wprowadziła 3 pary handlowe dla XRP a mianowicie. XRP / BTC, XRP / ETH i XRP / MXN.

Nowa oferta! Marszczyć $ XRP został wymieniony w #AlteumX Wymiana z XRP / BTC XRP / ETH i XRP / MXN Otwarte do handlu rynki

zacznij handlować https://t.co/PfwQsKsrt8 pic.twitter.com/3gpNJ5Q8kg


– Alteum (@Alteum_Official) 30 sierpnia 2018 r

XRP wkracza na rynek meksykański, jak komentuje entuzjasta XRP, Meksyk ma teraz co najmniej 3 wymiany z parami XRP / MXN. Bitso, Volabit, Alteum. ”

Co więcej, Coinfield, kanadyjska giełda, na której notowany jest XRP, rozszerzy się na europejską i azjatycką & Rynki Ameryki Łacińskiej we wrześniu. Nastąpi to poprzez dodanie czterech nowych walut fiducjarnych, euro (EUR), brytyjskiego funta szterlinga (GBP), jena japońskiego (JPY) i dirhamu Zjednoczonych Emiratów Arabskich (AED).

CoinField będzie oferować dodatkowe pary walut w ramach ekspansji na Europę i Azję & Ameryka Łacińska. Oprócz obecnych par fiat CAD i USD, od września będą oferować pary EUR, GBP, JPY i AED dla wszystkich monet, w tym $ XRP. #XRPcommunity #XRPthestandard https://t.co/vI7691QCMH

– Leonidas (@LeoHadjiloizou) 30 sierpnia 2018 r

Niedawno giełda Swaplab.cc dodała również XRP, umożliwiając wymianę XRP na ponad 50 kryptowalut dostępnych na jej platformie.

Marszczyć $ XRP jest teraz notowana na @swaplab_cc giełda kryptowalut. Możesz wymienić $ XRP z ponad 50 kryptowalutami. Zakupy kartami Visa / Mastercard będą dostępne w październiku @Marszczyć @ Ripple_XRP1 @XRPtheone @XRPHODLER #xrp #marszczyć #swaplabcc #cryptocurrency #Wymieniać się pic.twitter.com/xC2bVuCHEP

– SWAPLAB.CC (@swaplab_cc) 28 sierpnia 2018 r

Mały & Średnie przedsiębiorstwa korzystające z RippleNet, korporacje też są w drodze

W najnowszym wideo YouTube przedstawiającym programy Ripple „Płatności dla małych i średnich przedsiębiorstw za pomocą RippleNet”.

Społeczność kryptowalut jest z pewnością podekscytowana, jak jeden komentarz Redditor,

„Wiele grup zajmujących się rozwojem technologii blockchain chce, aby firmy takie jak Ripple przesunęły swój łańcuch na przód. Ripple zamierza wprowadzić wszystkie kryptowaluty do głównego nurtu, dzięki temu, jak budują ekosystem za pomocą XRP. ”

Entuzjasta XRP udostępnił również wcześniej wydany tytuł wideo: „Ripple połączy korporacje z RippleNet od trzeciego kwartału 2018 r.”.

Ripple wkrótce połączy korporacje z RippleNet!#marszczyćhttps://t.co/2ckAsWeYZ0

– C3 | Nik (@ C3_Nik) 30 sierpnia 2018 r

Kolejne małe zwycięstwo w sprawie sądowej

Firma Ripple została pozwana przez wiele stron, które twierdzą, że XRP jest tokenem bezpieczeństwa i żądają odszkodowania za ich utratę. Jeszcze w zeszłym tygodniu pozew złożony przez inwestora Ryana Coffeya został odrzucony, a następnie dobrowolnie oddalony przez inwestora.

Zgodnie z ostatnimi wydarzeniami, sprawa sądowa wniesiony Inwestor David Oconer został wskazany jako złożony spór, który będzie skoordynowany z pozostałymi.

Jednak sprawa Oconera jest teraz przydzielona sędzi Marie Weiner, której Ripple przeniósł się z przewodniczenia sprawie Zakinova. Nie wiadomo jeszcze, czy Ripple ponownie zdyskwalifikuje sędziego.

Chociaż XRP ucierpiał z powodu wydalenia z funduszu Morgan Creek Index Fund, ogólnie XRP dokonuje wielu zmian na rynku.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector