Ontology potwierdza swój model zachęt dApp, zaoferuje 60% rabatu ONG dla programistów dApp

Reklama Phemex

Podczas gdy bitwa o dApp między Ethereum, Tron i EOS jest na szczycie, do wyścigu dołączył inny wybitny uczestnik. Zgodnie z najnowszym ogłoszeniem, Ontology potwierdziło swój model motywacyjny dApp i zapewni deweloperom 60% rabatu na opłatę transakcyjną dApp.

Ontology wypuszcza cztery nowe modele motywacyjne, aby zwabić programistów dApp

Zgodnie z niedawnym opracowaniem przedstawionym przez Ontology w sprawie jego oficjalny kanał medium, Projekt zdecydował i potwierdził swoje unikalne cztery nowe modele motywacyjne dla programistów, którzy używają ekosystemu Ontology dApp do uruchomienia swojego dApp. Oficjalne stany

„Chcielibyśmy teraz ogłosić, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy (od 1 kwietnia do 30 czerwca) będziemy oferować programistom wczesną ofertę 60% rabatu na opłatę transakcyjną dApp”.

Modele, które zostały potwierdzone przez projekt, są takie same, jak te, które zaproponowano w ostatnim tygodniu grudnia, gdzie w projekcie ustalono, że Fundacja Ontology będzie testować modele przez rok – od 1 kwietnia 2019 do 1 kwietnia 2020 – w tym czasie zasady nie ulegną zmianie. Okres przed kwietniem 2019 roku zostanie wykorzystany na rozwój i przygotowanie technologii.

Cztery sugerowane modele to

  • Model A: Rabat opłaty transakcyjnej: 50% wszystkich opłat transakcyjnych (ONG) wygenerowanych przez dApp zostanie zwrócone deweloperowi dApp. W tym modelu Ontology chce zachęcić intuicyjnych i efektywnych programistów dApps
  • Model B: Aktywne zachęty dApp: Drugi sugerowany model opiera się na nagradzaniu dApps, które plasują się w pierwszej 50 pod względem aktywności. W ramach tego modelu The Ontology Foundation przyzna w sumie 100 000 000 ONT i 100 000 000 ONG deweloperom z najbardziej aktywnymi dApps w regularnych przydziałach. Ranking motywacyjny jest określany przez projekt na podstawie aktywnych użytkowników dApp i wolumenu transakcji. Ten model zawiera ostrzeżenie, które mówi, że Po roku próbnej eksploatacji Fundacja zdecyduje, czy dostosować model na podstawie opinii społeczności, a jeśli okaże się, że aktywność dApp jest manipulowana, zostanie nałożona kara. Ten model nie ma zastosowania do aplikacji Gambling dApps
  • Model C: Program pożyczek na rozwój dApp: Model ten został wprowadzony przez fundację, aby pomóc programistom w szybkim rozpoczęciu tworzenia aplikacji dApps w ontologii. Dla deweloperów, którzy zaczynają rozwijać się bez finansowania, program pożyczkowy zapewni wsparcie finansowe od samego początku. Deweloperzy mogą wykorzystać pożyczkę pożyczoną od Ontology Foundation na początkową fazę rozwoju, testowania i działania dApp, dopóki nie zostanie ona sprawnie uruchomiona. Spłata tego kredytu nastąpi w dwóch równych ratach – pierwsza po ukończeniu 70% procesu deweloperskiego. Druga rata zostanie wydana, gdy dApp zostanie uruchomiony.
  • Model D: Wsparcie techniczne i marketingowe: W tym modelu projekt chce poprawić efektywność rozwoju i efektywność operacyjną poprzez wsparcie techniczne i marketingowe. W ramach tego modelu Ontology wyznaczy właściciela projektu, który będzie pomagał rozwijać i sprzedawać dApp przez cały cykl życia. Model ten ma również zastosowanie do deweloperów posiadających wsparcie finansowe na rozwój i funkcjonowanie w Modelu Motywacyjnym A i B. W ramach programu wsparcia projekt zapewniłby następujące usługi

Pomoc techniczna

  • Zapewnienie protokołów pomagających dApps w osiągnięciu funkcji scan-to-play (ONTO to pierwsza aplikacja mobilna obsługująca taką funkcję).
  • Wskazówki dotyczące korzystania z TS-SDK.
  • Instrukcje kodowania i audyt inteligentnych kontraktów.

Wsparcie marketingowe

  • Globalne udostępnianie społeczności: udostępnione wiadomości obejmowały ponad 200 000 użytkowników na 36 kanałach na 11 platformach mediów społecznościowych.
  • Globalne operacje marketingowe: planowanie wydarzeń, projektowanie plakatów, informacje prasowe, reklama lokalna, utrzymanie społeczności w czasie rzeczywistym i informacje zwrotne.

Model dostarczony przez Ontology jest zdecydowanie godny pozazdroszczenia i byłby naprawdę kuszący dla dewelopera, gdyby go przegapił, a Ontology może wkrótce rzucić wyzwanie swoim konkurentom w wyścigu ekosystemu dApp.

Czy Ontology okaże się najlepszym dostawcą ekosystemu dApp? Daj nam znać, jakie są Twoje opinie na ten temat.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.


PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector