Opublikowano białą księgę ICO wenezuelskiego Petro o wartości 5 miliardów dolarów

Reklama Phemex

Petro, kryptowaluta oparta na ropie w Wenezueli, opublikowała w środę oficjalny raport. Długo oczekiwany dokument podpisany przez prezydenta Nicolasa Maduro przedstawia w skrócie mechanizm crowdsale i model tokenów, które zostaną użyte do uruchomienia Petro opartego na ethereum w lutym. Biała księga jest teraz dostępna do wglądu.

ICO Maduro o wartości 5 miliardów dolarów – Petro

W środę rząd Wenezueli opublikował z niecierpliwością oczekiwaną białą księgę swojej nowej kryptowaluty Petro. Dostępność benzyny w przedsprzedaży 20 lutego to próba prezydenta Wenezueli kontrolowania inflacji szalejącej w bogatym w ropę kraju.

Spodziewano się, że sprzedaż tokenów Petro będzie większa niż Filecoin, Tezos, EOS, a nawet Telegram. Dokładniej mówiąc, jego wartość może równać się całkowitemu przychodowi wygenerowanemu w zeszłym roku z ICO. Ze względu na cenę jednego PTR ustaloną na 60 USD, odpowiadającą baryłce ropy, będzie to nawet droższe niż 50 USD, które Bitconnect X szuka dla swojego ICO.

Co więcej, twórcy Petro obiecują, że nie jest to schemat Ponziego, jak twierdzą tutaj:

„Petro da inwestorom możliwość wejścia na rynek aktywów kryptograficznych z instrumentem o wewnętrznej wartości, który jest bezpieczniejszy, bardziej stabilny i podatny na analizę fundamentalną, ponieważ jest powiązany z szeroko znaną branżą, a zatem nadaje się do użytku na dużą skalę transakcje, a nawet jako środek przechowywania wartości ”.

22-stronicowy raport jest dobrze napisany i starannie sformatowany, co czyni go naprawdę niezwykłym. Nie zawiera takich słów jak przełomowa technologia, ale dużo mówi blockchain. Chociaż nie ma mapy drogowej, każda inna konieczność sporządzenia białej księgi jest obecna i uwzględniona w oficjalnym dokumencie Wenezueli.

W wywiadzie minister nauki i technologii Hugbel Rao opisuje dokument jako „mapę nawigacyjną” dla tych, którzy są zainteresowani nową walutą cyfrową. Ponadto wspomniał, że wszystkie szczegóły techniczne znajdują się na stronie internetowej www.elpetro.gob.ve.

Co więcej, zespół petro jest bardzo pewny swojej cyfrowej waluty, co widać tutaj:

„Petro jest znacznie ambitniejszym projektem niż inne cyfrowe waluty wymienialne, takie jak digix (zabezpieczone złotem) czy tether (zabezpieczone w dolarach), ponieważ otwiera możliwość wykorzystania innych aktywów do zabezpieczenia waluty. Ze względu na stan aktywów kryptograficznych objętych sankcjami państwowymi (brak kontroli) na własnej platformie, instrument ma ogromny potencjał adopcyjny, z około 31 milionami ludzi w samej Wenezueli, czyli dziesięciokrotnie większym niż rynek globalny dla kryptowalut ”.

Kluczowe cechy białej księgi Petro ICO

Biała księga zawiera kilka niesamowitych punktów, o których warto wspomnieć:


Powstanie około 100 milionów PTR, z których każdy będzie można podzielić na 100 milionów części. Najmniejszą jednostką petro jest mene, która jest w zasadzie drugim najczęściej używanym językiem Wenezuela. W przedsprzedaży około 38,4% tokenów zostanie udostępnionych od 20 lutego, podczas gdy 44% będzie dostępnych miesiąc później, a wenezuelski nadzór nad walutami i działaniami pokrewnymi zachowa pozostałe.

Ponadto dla obu wyprzedaży będzie dostępnych szereg rabatów. Rząd obiecał również, że zaakceptuje to jako formę płatności.

„Boliwariańska Republika Wenezueli gwarantuje, że zaakceptuje Petro [sic] jako formę płatności krajowych podatków, opłat, składek i usług publicznych, przyjmując jako odniesienie cenę baryłki wenezuelskiego koszyka z poprzedniego dnia z ceną procentowa zniżka ”.

Petro jako ERC20 będzie można handlować na giełdach DEX, a nawet może być notowany na głównych giełdach spoza USA. Pomimo białej księgi oferującej poczucie optymizmu, posiadająca token poparty przez plik I CO co jest dodatkowo wspierane przez rezerwy ropy naftowej, czyni go naprawdę złożonym i poddaje w wątpliwość jego wykonalność.

Czy myślisz, że Petro odniesie sukces? Czy zainwestowałbyś w to ICO? Daj nam znać, co myślisz w naszej sekcji komentarzy poniżej! 

Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku wcześniej inwestowanie w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

 Śledź nas na

Świergot , Facebook , Reddit

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map