Ripple Lead on Question – Student szuka wyjaśnień dotyczących promowania XRP ponad Bitcoin na Uniwersytecie Stanforda

Reklama Phemex

Natknąłem się na tweeta, który „Pierre Rochard” opublikował 24 stycznia 2019 r. Zwrócił moją uwagę, gdy przeczytałem, jak pan Rochard stwierdził „”Susan Athey”(Członek zarządu ekonomisty Ripple and Stanford) został przekupiony przez Ripple w celu promowania fałszywych informacji o Bitcoinie. Udostępnił te informacje wraz ze zrzutem ekranu, który „Prof. Athey zablokował go w mediach społecznościowych na Twitterze.

Skorumpowane środowisko akademickie jest w stanie pełnego kryzysu

Ekonomista ze Stanford został przekupiony przez Ripple (XRP), aby promować fałszywe informacje o Bitcoinie

Uważaj na oszustów, oszustów, szarlatanów i konartystów! pic.twitter.com/lwwiE8AIG9

– Pierre Rochard [⚡️] (@pierre_rochard) 24 lutego 2019 r

Student szuka jasności od profesora Stanforda

Zaczęło się od studenta Uniwersytetu Stanforda o nazwisku „Conner Brown”, który udostępnił na Twitterze wiadomość e-mail, którą, jak twierdził, udostępnił już profesorowi. Zgodnie z oświadczeniem studentki Susan Athey, która jest profesorem ekonomii technologii w Standford Graduate School of Business – podzieliła się „wieloma błędnymi stwierdzeniami” na temat Bitcoina w porównaniu z XRP ”.

https://t.co/7Z9PAb98Qb

– Conner Brown ⚡️ (@_ConnerBrown_) 24 lutego 2019 r

Chociaż prezentacja w szkole biznesu ma już miesiąc – ale student nie usłyszał niczego od profesora za pośrednictwem poczty elektronicznej – wziął Twittera i udostępnił ten sam e-mail, aby uzyskać wyraźny obraz. Wiadomość brzmi następująco; (E-mail ze szczegółami)

Susan Athey nie zgadza się z twierdzeniem ucznia


Warto wspomnieć, że prof. Athey wraz z The Economics of Technology Professor w Stanford Graduate School of Business. – jest również zarząd Ripple Labs.

Po tweecie prof. Athey nie zgadza się z twierdzeniami studentów i 24 lutego 2019 r. Wziął Twittera i wyjaśnia, że ​​„nie była profesorem na zajęciach – raczej wykładowcą gościnnym na zajęciach z ujawnioną rolą Ripple. W jej słowach;

Hej, byłem wykładowcą gościnnym na tych zajęciach z ujawnioną rolą Ripple, a nie profesorem; Conner nigdy nie skontaktował się ze mną ani nie udostępnił mi tego listu; jego opis mojego wykładu jest karykaturą i nie zgadzam się z jego charakterystyką wykładu.

– Susan Athey (@Susan_Athey) 24 lutego 2019 r

Z twierdzeniem prof. Athey studentka ponownie poprosiła o slajdy, które przedstawiła podczas prezentacji oraz na żądanie, a prof.

Oto moje slajdy. W przeciwieństwie do tego, co mogłoby się wydawać z postu Connera, wykład i slajdy są na bardzo wysokim poziomie, intuicyjne, ponieważ były to zajęcia MBA bez doświadczenia w blockchain. Po prostu próbuję przedstawić szerszy obraz, a także niektóre wyzwania. https://t.co/fI5bQ9HxKn

– Susan Athey (@Susan_Athey) 24 lutego 2019 r

Wciąż z odpowiedzią w połowie

Slajdy prezentacji nie nadały rozmowie „pełnego sensu” – Pierre Rochard i inni entuzjaści kryptografii zaczęli wypytywać o „wersję audio prezentacji i ujawnienie”. W związku z tym pan Rochard wciąż pytał „Bez dźwięku”…

Bez dźwięku, tylko w oparciu o merytoryczną zawartość slajdów, ta prezentacja wydaje się być reklamą Ripple (XRP).

– Pierre Rochard [⚡️] (@pierre_rochard) 24 lutego 2019 r

Co więcej, entuzjasta XRP, faworyzujący Ripple i jego natywny token, „zaangażował się w rozmowę” i mówi: „Porównanie XRP z BTC jest dobre, jeśli chodzi o płatności. W szczególności użytkownik „Elliptic Herb”, podziwiając XRP for Payment, osobiście twierdzi, że „BTC jest zły dla płatności, ponieważ działa wolno”.

Myślę, że argument dotyczący energii elektrycznej ma znaczenie tylko wtedy, gdy bezpośrednio porównujesz ten sam przypadek użycia. XRP dotyczy płatności, BTC – SoV. Lepiej byłoby bezpośrednio porównać zużycie energii LN txns z XRP txns. Osobiście uważam, że BTC źle wpływa na płatności, ponieważ jest powolny.

– Elliptic Herb (@EllipticHerb) 24 lutego 2019 r

W odpowiedzi pan Rochard twierdzi, że „BTC nadal jest znacznie bardziej płynny niż XRP”.

Uczciwie, moim zdaniem zarówno przechowywanie wartości, jak i płatności wymagają płynności, a BTC nadal jest znacznie bardziej płynny niż XRP. Może XRP może w sposób zrównoważony zwiększyć swoją płynność w szybszym tempie niż BTC i ostatecznie go wyprzedzić, ale jestem sceptyczny, ponieważ nie mamy jeszcze nawet kontraktów terminowych na XRP.

Na razie więc entuzjaści kryptowalut (zwłaszcza maksymaliści Bitcoin) czekają na dalsze wyjaśnienia ze strony profesora Atheya. Z drugiej strony entuzjaści XRP, biorąc przykład XRP jako dobry sposób na płatność, po cichu zachęcający do pozytywnych stron tego.

Uwaga – nic jeszcze nie zostało zawarte i tutaj przedstawiam tylko otwarte oświadczenie prof. Atheya, twierdzenia studenta i moje interakcje z Pierrcem Rochardem.

Bądź na bieżąco z Coingape, ponieważ badamy, co profesor Athey ma do powiedzenia na temat twierdzeń uczniów – każda opinia w międzyczasie jest mile widziana.

Jak myślisz, co to jest naprawdę etyczne? A może myślisz, że czegoś brakuje??

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector